Премини към съдържанието
martinmaestro

Търся: J2ME Call Recorder за Моторола RAZR V3

Препоръчан отговор

Пичове, да знаете къде има програма, която при входящ или изходящ разговор може да го запише. За Symbian OS намерих много програми, но не ми вършат работа. Трябва ми програмата да е Java. Да имате идея от къде мога да намеря такава програма при възможност да е безплатна. :)

Редактирано от martinmaestro
Правила на форум "Искаме Програми" (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пичове, да знаете къде има програма, която при входящ или изходящ разговор може да го запише. За Symbian OS намерих много програми, но не ми вършат работа. Трябва ми програмата да е Java. Да имате идея от къде мога да намеря такава програма при възможност да е безплатна. :P

Сигурен ли си, че телефона ти няма вградена такава екстра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами имам го близо година телефона. Доста пъти съм разглеждал книжката, ровил съм се в нета за характеристики, скрити настройки и т.н. Но за подобна екстра вградена не съм чувал и не знам. Обаче ако е налична ще бъде много добре :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами имам го близо година телефона. Доста пъти съм разглеждал книжката, ровил съм се в нета за характеристики, скрити настройки и т.н. Но за подобна екстра вградена не съм чувал и не знам. Обаче ако е налична ще бъде много добре :)

Прав си няма. Сори. sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами има такава тема,ама си е в мястото където се търсят нещица за телефона.

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=59288

Даже със картинки съм описал как става магията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами има такава тема,ама си е в мястото където се търсят нещица за телефона.

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=59288

Даже със картинки съм описал как става магията.

Eeeee! Супер сте cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване