Премини към съдържанието
Firowenrow

Коя Ви е любимата марка кола?

Марка  

403 гласували потребители

1. 1. Коя Ви е любимата марка кола?

• AUDI
      51
    • BMW
      69
    • Ford
      18
    • Honda
      13
    • Mazda
      15
    • Mercedes
      45
    • Mitsubishi
      18
    • Renault
      16
    • VW
      29
    • Друга...
      115

Препоръчан отговор

Любимите ми марки коли са италианските ,но по-специално съм фен на Алфа Ромео Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Червеното Alfa Romeo, над черното е по-хубаво!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Червеното Alfa Romeo, над черното е по-хубаво!

Винаги съм се чудел кой купува тея коли.Както и фиятите...

Мнението ми е че може да преместя снимките в най-грозните автомобили... да не говорим за техническите решения.

Кажи ми защо ги харесваш.? Може и аз да почна...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АЗ! ... както и всички от Алфа,фиат ... форуми .Явно никога не си се качвал ,камо ли да имаш и поддържаш такъв автомобил .

А за мен италианския дизайн е един от най-добрите ! Неслучайно и други марки прибягват до него ...

------------------------------

Fiat Punto 1.2

Alfa Romeo 156 1.8 TS driver

Редактирано от RoMeO_156_GTA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мнението ми е че може да преместя снимките в най-грозните автомобили... да не говорим за техническите решения.

Кажи ми защо ги харесваш.? Може и аз да почна...

Ти не си разбрал какво съм написал, може би!

Не съм казал, че ги харесвам. Просто казах, че червената е по-хубава от черната.

Ако се возя на такава кола - ще кажа дали ми е харесала или не!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти не си разбрал какво съм написал, може би!

Не съм казал, че ги харесвам. Просто казах, че червената е по-хубава от черната.

След като не ги харесваш е трябвало да кажеш : червената е по-малко грозната от двете :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно тук е разликата ,та вие дори не сте се возили в такава кола ?!? Камо ли да покарате дори малко .А аз сякаш допреди половин час на съм бил на сбирка на такива коли !

А на мен ми е интересно на вас какви нормални автомобили ви харесват пък ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси! Аз копнея утре на обяд да покарам моята Фиеста до работа и да се накефя максимално :) И как няма да е така, като навъртях вече 20 000 безпроблемни километри? Мечтайте си вий момчета за коли, а аз ще се кефя на моята. Чакам момента, когато ще ви кажа, че 100 000 километра съм минал само с 2-3 леки дефекта. Засега ще си премълча и ще ви оставя замислени - Форд все пак издържа 20 000 км , за разлика от фауве Поло и Ауди А 6 ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МАЗДА и пак МАЗДА -верно, че са към Форд, ама само , за да им качват качеството. Вятърът духа натам, че една Мазда MPV ми е взела ума и много скоро се надявам да я придобия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МАЗДА и пак МАЗДА -верно, че са към Форд, ама само , за да им качват качеството.

Вятърът духа натам, че една Мазда MPV ми е взела ума и много скоро се надявам да я придобия.

;) Май си прав тук. Все пак аз бих се хвърлил на един S-MAX или Galaxi човече :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ..... , и аз искам С-Макс, ама в Канада ги няма - има само Мазда 5 и някакви тукашни Фордове, които нямат нищо общо с Европейските. А и Маздата е 2002 година. Не бях карал по-яка кола. На тест-драйва го направих луд шефа на автокъщата - по кишава улица ( бая сняг падна тия дни ) правих обратни завои, газ, спирачка - всичко е на 6. С тоя двигател 3 л , 200 коня и 5 скорости автоматик са се постарали - обявена е за най-спортният ван тая колица

Редактирано от zdravko87 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ..... , и аз искам С-Макс, ама в Канада ги няма - има само Мазда 5 и някакви тукашни Фордове, които нямат нищо общо с Европейските. А и Маздата е 2002 година. Не бях карал по-яка кола. На тест-драйва го направих луд шефа на автокъщата - по кишава улица ( бая сняг падна тия дни ) правих обратни завои, газ, спирачка - всичко е на 6. С тоя двигател 3 л , 200 коня и 5 скорости автоматик са се постарали - обявена е за най-спортният ван тая колица

Aaaaaa, така може ;) Всъщност и на мен любима марка ми е Мазда. Една 323 като на доктора, преди време ми грабна окото и ума. Комшията още я кара. Кофтито е, че години наред я кара с блъснат ляв калник, а месеци я караше и със счупен фар. А работеше в автосервиз и ... явно не е за нас тая марка ( българите в България). Иначе новата 6-ца е много яка, както и новата двойка. Аз понеже съм по-бедничък, ще взема новата Фиеста на Форд, която е на едно шаси с двойката на Мазда. Това, че имам една изгоряла запалка вповече от Мазда 2, не ме бърка :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Dodge charger-от 70-те години на ХХ век е .а и на шевролет импала няма да откажа от същият период е Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От японските никой не спомена Nissan,Honda.Чух,че хондите са прилично-икономични като разход на гориво и изобщо поддръжка. А и за Субару нищо не чухме ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АЗ! ... както и всички от Алфа,фиат ... форуми .Явно никога не си се качвал ,камо ли да имаш и поддържаш такъв автомобил .

А за мен италианския дизайн е един от най-добрите ! Неслучайно и други марки прибягват до него ...

------------------------------

Fiat Punto 1.2

Alfa Romeo 156 1.8 TS driver

ДА на дава господ да поддържам Фият. На тях само цените са им хубави...

Признавам че външно някои Фияти изглеждат сносно, но какво да кажем за интериора?На кой му хрумна за тея цифрови километражи и лентовидни табла...

Не мога да говоря за всички модели. И те може да имат някой сполучлив екземпляр. Ама как ти се струва от Toyota да мина на Fiat. Нещо трудничко ми се вижда.

А инъче се радвам че има ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Mazda RX-7 или 8

Публикувано изображение

Някоя си там Mazda

Не са ми любими, но просто тези снимки ми харесаха!

Редактирано от SentLorlpMan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

принципно съм фен на мн марки без германските (само БМВ и някои Аудита); най-много се радвам на алфа ромео и хонда след тва са фиат един мн як шевролет(кобалт СС), форд(само американските) и додже(от новите Нитро примерно) и мн мраза тъпите богаташчета с джиповете.....

Редактирано от ApuaHa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

принципно съм фен на мн марки без германските (само БМВ и някои Аудита);

най-много се радвам на алфа ромео и хонда

след тва са фиат едим мн як шевролет(кобалт СС), форд(само американските) и додже(от новите Нитро примерно)

и мн мраза тъпите богаташчета с джиповете.....

немските са най-добри каквото и да се пише в тази тема. Аз съм фен на ОПЕЛ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

немските са най-добри каквото и да се пише в тази тема. Аз съм фен на ОПЕЛ.

аз мраза немски коли (лично мнение) а колкото до опел новичките са хубави :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз мраза немски коли (лично мнение) а колкото до опел новичките са хубави :)

И Форд и Форд ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те Ford са каруци, ама.. Дизайна им е хубав.. Иначе не возят хубаво!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oт доста време любимата ми марка е Хонда Публикувано изображение и мисля, че направих добър избор....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те Ford са каруци, ама.. Дизайна им е хубав.. Иначе не возят хубаво!

:nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.