Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коя Ви е любимата марка кола?

Марка  

403 гласували потребители

1. 1. Коя Ви е любимата марка кола?

• AUDI
      51
    • BMW
      69
    • Ford
      18
    • Honda
      13
    • Mazda
      15
    • Mercedes
      45
    • Mitsubishi
      18
    • Renault
      16
    • VW
      29
    • Друга...
      115

Препоръчан отговор

• Отговори 328
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Моята любима марка и модел е тази : А кога стана ли ? Ами -това си ми беше първият автомобил.Все още си спомням как превключвах скоростите ( е, малко със зор) , а вятърът свистеше от скоро

От полска Ниса по-добро няма, с дървено дюшеме и капак за директен достъп до варшавовия 75 коня двигател от вътре т.е. без да излизаш да те вали дъжда си я ремонтираш.

Публикувани изображения

Любимата ми марка кола е Lamborghini тази кола е перфектна! LAMBORGHINI IS THE BEST!!!!!!!!!!!!

post-135007-1207558303_thumb.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ALFA ROMEO за мен моля Публикувано изображение

Редактирано от ALfA_mANiA4kA (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а за мен една Алфа маниячка ..., а сега по темата като чили Rover :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
туй е мойта кола! аз не съм с претенции..и по-стар модел ме устройва тва е за мен великолепно возило Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

СИТРОЕН Публикувано изображение

Добавете го в анкетата

абе като караш ситроен що не се гръмнеш примерно ?

това и да струва 999999999999999999999999....$$ няма да си го купа. ако ще и най-доброто да е!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това и да струва 999999999999999999999999....$$ няма да си го купа. ако ще и най-доброто да е!

Че кой те пита, дали ще си го купиш? Човека си харесва Ситроен. А и какво ще си купиш или не, не зависи от това, какво искаш, а с колко разполагаш и дали си готов да си чупиш главата с 10-15 годишна "любима марка".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе ти нормален ли си беее :P Нема да си го купиш ,защото нямаш 999999999999999999999999$

А и още нещо нема по-добра кола от Ситроен, а ти ако искаш карай немските кошери Публикувано изображение

Редактирано от ^CiTrOeN^ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе ти нормален ли си беее :beat: Нема да си го купиш ,защото нямаш 999999999999999999999999$

А и още нещо нема по-добра кола от Ситроен, а ти ако искаш карай немските кошери Публикувано изображение

Еееее, Форд Мондео е по-добър и от Ситроена на аватара ти и от новия автомобил на годината - Ауди А4 Публикувано изображение . За справка, последния брой на Ауто Билд :wub:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе ти нормален ли си беее :) Нема да си го купиш ,защото нямаш 999999999999999999999999$

аре карай със здраве тая кошница и не ме бъркай с немските л***а...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еееее, Форд Мондео е по-добър и от Ситроена на аватара ти и от новия автомобил на годината - Ауди А4 Публикувано изображение . За справка, последния брой на Ауто Билд :cheers:

За тебе може мондеото да е по-добро ,но такае като нямаш вкус.А и разбирасе ,че форд или некоя др. немска ще е по-добра от Ситроен,защото списанието е германско.

п.п.Посочи ми българска медия (tv , списание),къде да плюе по нашите спортисти , танцьори и т.н.

Запитай се защо?

Затова не очакваи ауто билд ,това коромпирано списание да казват истината ,защото тя е CITROEN RLZ Публикувано изображениеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тебе може мондеото да е по-добро ,но такае като нямаш вкус.А и разбирасе ,че форд или некоя др. немска ще е по-добра от Ситроен,защото списанието е германско.

п.п.Посочи ми българска медия (tv , списание),къде да плюе по нашите спортисти , танцьори и т.н.

Запитай се защо?

Затова не очакваи ауто билд ,това коромпирано списание да казват истината ,защото тя е CITROEN RLZ Публикувано изображениеПубликувано изображение

Еее, Ситроен изостава доста. Мен тръпката ми бе друга - дизеловото Мондео се оказа по-добра кола от новия автомобил на годината - Ауди А4 с хубавия дизелов мотор. Разбира се, Мондео бие по каросерия главно. Все пак не мога да разбера, кой нормален човек би предпочел волан, на който му се върти само обръча. Кой нормален човек би искал кола с циферблати в средата на купето и кой нормален човек би искал копченца, колкото кутрето му на арматурното табло. А и кой би искал, като се напие, да забрави кода за имобилайзера си и да не може да подкара колата. А кой ли иска да чака две минути да му се вдигне задницата? А някой да иска да се свива надве под покрива тип костенурка?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ммммм познай от къде си взимат форд дизеловите двигатели? от PSA! А сега познай кой две марки представляват PSA? Пежо и Ситроен. като цяло дизелите им са много добри. Щом с мицубиши направиха бартер двигатели за шаси. Лада нива произвеждание в Белгия (а може би беше в Дания) пак са с дизелите на PSA. Опел също имаха май взимане даване с тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и аз си мислех така, но се оказа, че всъщност дизелите са съвместна разработка. Освен това, Мондеото е със 140 к.с, a C5 със 136. За моторите спор няма. Като цяло, човек, когато кара дадена кола, обръща най-напред внимание на удобството, обслужването и държанието и на пътя. Отначало му се иска да вози по-меко, но впоследствие иска да взема всеки завой с каквато си скорост поиска и да изпреварва, колкото е възможно по-бързо. Един истински фордаджия никога няма да вземе Фолксваген, още по-малко френска кола. Аз съм такъв.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Saab.

да идеални автомобили обслужвани от Скания

едит;

абе харесвам и японските коли ама дочух ,че на митсубишито сложили Рено дивгател верно ли ? то ако е така по добре си купи рено че поне ще е по евтино Публикувано изображение

Редактирано от coolmeen (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да идеални автомобили обслужвани от Скания

едит;

абе харесвам и японските коли ама дочух ,че на митсубишито сложили Рено дивгател верно ли ? то ако е така по добре си купи рено че поне ще е по евтино Публикувано изображение

Истината е такава.

както и че Хонади се правят в заводите на Ревер в Англия

А какво ще кажеш за Тоуота правена в Турция?? ;)

А кой е правил тази анкета.... да е чувал за няй големия автомобилосторител в света?Жокер : не е ГМ!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истината е такава.

както и че Хонади се правят в заводите на Ревер в Англия

А какво ще кажеш за Тоуота правена в Турция?? :clap:

А кой е правил тази анкета.... да е чувал за няй големия автомобилосторител в света?Жокер : не е ГМ!

за турция знам те и мерцедес правят там
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване