Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коя е най-интересната игра според вас? - част 2

Коя е най-интересната игра според вас  

222 гласували потребители

1. 1. Коя е най-интересната игра според вас

• Prince Of Persia: The Two Trones
      21
    • World Of Warcraft: The Burning Crusade
      29
    • Need For Speed: Carbon/Most wanted
      21
    • Half Life 2
      20
    • Medal Of Honor: Airborne
      5
    • Fifa 2007
      5
    • GTA: San Andreas/Vice City
      17
    • Counter Strike: Condition Zero
      8
    • Diablo II: LoD
      12
    • Друга (коя?)
      68

Препоръчан отговор

Тъй като старата тема е вече на 3 години имаше нужда от опресняване. Благодаря на electric и peps за съветите при избора на игрите! Недоволни винаги ще има, но само толкова игри мога да добавя в анкетата ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 69
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

1. Arcanum - въпреки, че съм я превъртал над 50 пъти пак не смея да твърдя, че познавам света на Arcanum изцяло.

2. Disciples - Цялата серия - Heroes се прецака много понеже тръгна да копира тази уникална игрица а сега гледам тройката на Disciples има доста елементи от Heroes дано не се прецака и тази игра :wors:

3. "Дедовото" си е винаги на мода ;) Чакаме двойката

А инак за Diablo съм гласувал - Blizzard RULEZ :Pbiggrin.gif

Редактирано от Dead to the world (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен, защото GTA San Andreas и NFS Most Wanted ги има.. А те са ми любимите.....

Аз гласувах за Grand Theft Auto ( GTA ) San Andreas

Ее, тогава нямаше отговор Друга (Коя), !!!!

Редактирано от SentLorlpMan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че се подразбира за коя игра съм гласувал biggrin.gif Въпреки че исках и за NFS MW & Carbon да гласувам,но немога да предам Принца :question:

:question:ohmy.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

cOunter Strike ForEvEr cool.gif не кондишан зеро ама карай ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за мен WOW ми е най-интересен-конкуренция му прави фифата но тъй като нея я играя от 1997 година а WOW от няколко месеца гласувах за него-просто не ми е писнал както фифата още! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво Aragorn(Elesar), отдавна трябваше да се поднови темата ! Браво на electric и peps - бравос момчета !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам че не могат да се сложат всичките...но как е пропусната поредица като Heroes (I,II,III,IV,V)...

Към GTA SAN ANDREAS може да се добави и GTA VICE CITY (лично аз познавам доста хора които още я играят или я предпочитат пред по-новата...)...Нямаше да е лошо да има и отговор => Друга (Коя)...за игрите които не са споменати.Иначе браво определено имаше нужда от UPDATE! анкетата :wors:

PS: Гласувах за Diablo II - Lord of Destruction...(защото игри като NFS, FIFA излизат почти всяка година и макар да са добри ги ползвам главно за запълване на свободното време...което с тази работа доста понамаля)...

PS: Браво за нанесените редакции по анкетата laugh.gif

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пропуснал си много игри!

За мен номер 1 си е Mafia и винаги ще си остане светлинни години пред тъпата GTA SA:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пропуснал си много игри!

Няма как да се добавят всички игри. Толкова могат да се добавят, толкова добавихме. Почти цял ден сме ги измисляли тези игри. Гледахме кои игри са най-коментирани във форума и ги добавихме в анкетата. На всичкото отгоре поста ми в старата тема стоя около два дена. Бях писал, ако имате предложения да ги пратите на ЛС. Щом никой не се сети да прати някое ЛС ще се задоволите с това което сме добавили. Всеки може да каже "Трябвало е да добавиш тази игра", "Трябвало е да добавиш онази игра". Еми, няма как да стане. Недоволни ще има винаги. Като не ви харесват игрите, които сме добавили в анкетата недейте гласува и толкова.

Това е положението.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:lol6: S.T.A.L.K.E.R.Shadow.of.Chernoby каде е????? :lol6:

Аз няма да гласувам!

Редактирано от handcream (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Disciples 2 най-много ме е задържала пред монитора.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Max Payne 2: The Fall of Max Payne, макар че вече е стара. Само, че гласувах за Half Life 2, защото тогава още нямаше възможен отговор "друга".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласувах за WoW... Винаги е с развръзка, но мисля да я сменя с нещо друго, защото всеки месец не ми се плаща на Blizzard, но не мога да и намеря друга алтернатива, а Diablo e стара? Хм...

Редактирано от andrian.ivanov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен единствената игра, която ме "грабна" още от самото начало и не ми даваше мира докато не я превъртях /това стана месец след началото/ е: "BIOHAZARD-4 или другото и име "RESIDENT EVIL-4"! Това е! Ако някой я играе и среща трудности да пише мейл с радост ще помагам!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички в списъка са доста глупави като сюжет и като геймплей. Най-интересната и грабваща игра, която съм играл може би e Return To Castle Wolfenstein

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тъй като старата тема е вече на 3 години имаше нужда от опресняване. Благодаря на electric и peps за съветите при избора на игрите! Недоволни винаги ще има, но само толкова игри мога да добавя в анкетата :doh:

Eeee :angry: трябваше ли да напомням

Най-интересна е Маx Payne 2

Max Payne 2: The Fall of Max Payne, макар че вече е стара. Само, че гласувах за Half Life 2, защото тогава още нямаше възможен отговор "друга".

Ееее подкрепям те само че при мен имаше "друга"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За мен най-добрите игрички са от поредицата GTA

И за мен е така...

Играл Съм абселютно всички от поредицата..

Харесвам тях заради:

1. Самата игра ми допада!!

2. За разлика от всички други игри, при тази нямам никакви проблеми при инсталацията.......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Prince Of Persia: The Two Trones biggrin.gif

а иначе DMC III ме е задържала доста пред монитора... но PoP - а си е велик и за мене си остава най-яката игра... :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване