Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с WEB камера - не иска да тръгне

Препоръчан отговор

Не може да ми тръгне Уеб камерата,след качване на драиверите ми излиза съобщение VIDЕО CAPTURE WILL NON FUNCTION PROPERTY???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
sad.gif Здравейте!Сигурно вече става досадно,но пак ще моля за помощ!Сега не ще да ми тръгне камерата.Когато я включа ми излиза съобщение,че е открит нов хардуер и се търси софтуер за него, а след тва и че някакъв файл 'iyuv_32dll'не може да бъде намерен на инсталационния диск Windows98se.Нямам такъв диск!Потърсих този файл и го свалих-поставих го в папката Win/system,но пак нищо не става(а файла си стои там)дали е възможно проблема да се оправи по този начин или задължително ще имам нужда от инсталационно CD.P.р.Софтуера който беше с камерата е инсталиран.Ще се радвам ,ако и този път някой може да помогне и благодаря предварително! :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...

:bye:

sad.gif Здравейте!Сигурно вече става досадно,но пак ще моля за помощ!Сега не ще да ми тръгне камерата.Когато я включа ми излиза съобщение,че е открит нов хардуер и се търси софтуер за него, а след тва и че някакъв файл 'iyuv_32dll'не може да бъде намерен на инсталационния диск Windows98se.Нямам такъв диск!Потърсих този файл и го свалих-поставих го в папката  Win/system,но пак нищо не става(а файла си стои там)дали е възможно проблема да се оправи по този начин или задължително ще имам нужда от инсталационно CD.P.р.Софтуера който беше с камерата е инсталиран.Ще се радвам ,ако и този път някой може да помогне и благодаря предварително! :eek:

<{POST_SNAPBACK}>

И аз имам такъв проблем .Искам да я пусна в ICQ но не знам как ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако и тримата сте на 98SE забравете да подкарате камерите си. Аз лично два часа си скъсъх нервите с едно омазано 98SE и една камера на Pentax (мисля че беше). Ами какво да ви кажа, то не бяха забивани и т.н.т. В крайна сметка резултат никакъв, въпреки че на CD-то беше упоменато, че може да се сложи и на 98SE. Само че първо се лагат драйверите и тогава са пъха камерата в USB-то. Така и направих. Инсталацията протече нормално, но камерката така и не тръгна.

Същата камера съм я слагал и на XP без никакви проблеми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
Ако и тримата сте на 98SE забравете да подкарате камерите си. Аз лично два часа си скъсъх нервите с едно омазано 98SE и една камера на Pentax (мисля че беше). Ами какво да ви кажа, то не бяха забивани и т.н.т. В крайна сметка резултат никакъв, въпреки че на CD-то беше упоменато, че може да се сложи и на 98SE. Само че първо се лагат драйверите и тогава са пъха камерата в USB-то. Така и направих. Инсталацията протече нормално, но камерката така и не тръгна.

Същата камера съм я слагал и на XP без никакви проблеми.

<{POST_SNAPBACK}>

Малееее!Вече си мислех ,че няма кой да каже каквото и да е по темата и тъкмо се зарадвах,че има ново мнение и като го прочетох-уви.....!Ако това с 98SE е истина...лошо.Значи в магазина просто са ме прецакали,като ми казаха,че няма да имам проблеми!То не че разбирам,ама не мисля,че камерата ми е последна дума на техниката-DELUX(и аз я пробвах на ХР-беше без проблем).И все пак освен въпросния файл явно ми липсва и още нещо-vfwwdm.drv.Това драйвер ли е и ако да,има ли начин да оправя проблема или единствения изход,ако искам да си ползвам камерата е преинсталация и то не на на 98SE-то? laugh.gif Зададох сто въпроса,ама...знам ли!? ;)

Редактирано от desa (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, въпросният файл се намира в папката, която setup-a прави в C:\Program files. Не се сещам за името на папката, но и на мен ми е искало този файл при инсталиране на модели Deluxe DLV-B0*. Пробвай като ти поиска файла да потърсиш там. Успех и пиши ако е станало.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До притежателите на web-камери.Камерите имат ли имена, модел, производител?

До модераторите.Ще има ли скоро раздел - "Паранормално, екстрасенси, гадатели, паралелни светове, добруджански боб, смилянски боб, варени кокали, кристално кълбо"?

За куриоз, моята web-камера "GPT" работи под Windows98SE.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 години по-късно...

аз имам сащия проблем моята камера е samsung pleomax2100

Не може да ми тръгне Уеб камерата,след качване на драиверите ми излиза съобщение Unable to put INSTALLSHIELD, he writes for time for rummy,

моля помогнете

Редактирано от vaske (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване