Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ivan4o17

Планът за ликвидирането на България - Проектът "Ран-Ът"

Препоръчан отговор

Истината е проста и кратка-Бавно сме окрадени и съсипани... Аз не искам това. И виждам всичко което става... Много неприятно и тъжно ми става, когато видя някой раздрипен пенсионер да свири на акордеон, без да проси, без нищо, не като някои други хора, за да препечели толкова, колкото му даде човешката милост... :speak: И давам, но правя разлика между многобройните просяци използвачи и хората, които наистина са зле. Това ни очаква всичко нас. Без да се обижда никой, аз съм дете на пост социализма. Видях как с всяка година нещата вървяха към по-зле и по-зле...Това падение на народа-Социално, Културно и във всички останали аспекти ще ни погуби... Отговор от 11 класник в анкета-Рила планина, връх ики река е?- "Река е", "Не знам" Как може да не знаеш нищо за собствената си родина! Big Brother, размяна на не знам си какво, то това е простотия и глупост...Най-плачевното е, че хората я толерират, харесват и гледат. "Избор по телевизиите няма, навсякъде боза, но под различно име и търговска марка" Дайте на народа хляб и зрелища...и владей и кради на воля... За радост има хора и всред младите, като мен, които виждат какво става...Не всички сме с промити мозъци... Нямам намерение да живея в тази помия и искам промени. Рано или късно старите "нови лица" ще паднат под ножа...Дано не е твърде късно за нас... Искам лидер, който да ни поведе или хора, които да ми повярват и хващам оръжието. Който както иска да го разбира.

Редактирано от jjjjjk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истината е проста и кратка-Бавно сме окрадени и съсипани...

Аз не искам това. И виждам всичко което става...

Много неприятно и тъжно ми става, когато видя някой раздрипен пенсионер да свири на акордеон, без да проси, без нищо, не като някои други хора, за да препечели толкова, колкото му даде човешката милост... :cool:

И давам, но правя разлика между многобройните просяци използвачи и хората, които наистина са зле.

Това ни очаква всичко нас. Без да се обижда никой, аз съм дете на пост социализма.

Видях как с всяка година нещата вървяха към по-зле и по-зле...Това падение на народа-Социално, Културно и във всички останали аспекти ще ни погуби...

Отговор от 11 класник в анкета-Рила планина, връх ики река е?- "Река е", "Не знам"

Как може да не знаеш нищо за собствената си родина!

Big Brother, размяна на не знам си какво, то това е простотия и глупост...Най-плачевното е, че хората я толерират, харесват и гледат. "Избор по телевизиите няма, навсякъде боза, но под различно име и търговска марка"

Дайте на народа хляб и зрелища...и владей и кради на воля...

За радост има хора и всред младите, като мен, които виждат какво става...Не всички сме с промити мозъци...

Нямам намерение да живея в тази помия и искам промени. Рано или късно старите "нови лица" ще паднат под ножа...Дано не е твърде късно за нас...

Искам лидер, който да ни поведе или хора, които да ми повярват и хващам оръжието. Който както иска да го разбира.

Абсолютно съм съгласен с теб, и напълно подкрепям твоето мнение! Публикувано изображение Вярно че преди 20 години нещата бяха къде-къде по добре. Е да - разбира се имаше и някои ограничения, но в последствие можеха да се премахнат което не е невъзможно. Аз също това го наблюдавах - бавното падение на народа и ограбването. И лошото е че нещата продължават така. Поред мен тези долнопробни предавания по TV са със дадена цел: деморализация на народа, както и замазване на очите на хората, като ги карат да живеят в един измислен свят на долнопробни зрелища, и така още повече изпростяват и изглупяват. Ами те много точно са го изчислили по 3,14 - прост и заблуден народ най лесно се управлява! От такива идиотски предавания Размяна на съпруги - децата като гледат, това им обърква психиката. На едни познати малката дъщеричка попитала: "Мамо ти защо не смениш за малко моя татко със друг татко ? Ами татко ти кога ще смениш мама със друга майка ? Вижте там на телевизора как ги сменят, вие кога ще се смените ?" И хората в небрано лозе - чудят се как да обяснят на дъщеричката си......... Накъде отиват нещата ? Към морален упадък и раздор! Извинявай ама според мен - това изкривява съзнанието на подрастващите деца, едва ли не - семейството няма никаква стойност! Биг брадър пък го дават по всяко време на денонощието и малките го гледат, и научават думи цинизми от там, понеже всяка втора дума е нецензурна. Както казваш - то който и канал да превключиш, няма нищо свястно. Да видим бат-Бойко какво ще направи за в бъдеще, все още е в началото и няма възможност наведнъж да оправи всичко, ама да не забравяме какъв е бил преди това - бившия бодигард на Тодор Живков. Дразня се само че от тези спец-операций дето ги организираха - след арестуването на 30-40 човека, остават в ареста само 2-3-ма човека, всичко друго е пуснато под гаранция. Явно все още нямат толква достатъчна власт и сила да ги задържат по сериозно. Или всичко е за пред очите на народа и евро-съюза - да берат точки че уж проявяват активност против престъпността. Ама няма полза от тези операции и арести след като ги пускат. Но трябва един ден да има край всичко това!

Редактирано от USAF (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е направено за пари ве браточки и сестрочки. :hush: Нали не си мислите, че шефовете на тези предавания им пука дали децата слушат вулгарщини и гледат гадурии. Тях ги интересува единственно печалбата. Нали не си мислите, че на политиците им пука дали народът ще мре от глад. ...и те се интересуват от печалбата. А вие драги и мили хора от кво се интересувате? Ооо чакай да позная... Печалбатá. Поставете се на мястото на тези който мразите и ще разберете, че не се различавате много от тях. Не, че ги защитавам ама... За да се променят нещата трябва да ги накараме да мислят за друга печалба, а не да печелят от нас бедните хорица. Ама как ще стане това и ква ще е тази другата печалба си нямам на идея. Парите са всичките проблеми на тази планета. Ама то и няма как да ги премахнем. Проблемите си остават. Няма оправия на тази збъркано ненормална планета. Реалноста е нещо много жестоко. Понякога се замислям, че колкото по широко си отварям очите толкова по нещастен ставам. Пример: Децата са по щастливи защото незнаят каква е реалността.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

планът се развива- натисни тук

Редактирано от Стоби (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде да ръкопляскаме на Бот Бойко, лицемерния кучи син. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече съм убеден 100 % че всичко е планирано умишлено! Целта е да няма образовани хора от младото поколение! Не само деморализация на подрастващото поколение, но и необразованост......... Накъде вървим .......към дъното ! Както казах в предния ми пост ( да ме простят че се повтарям, но нека го препрочитат тийнеджърите, защото се отнася за тях най вече ) - прост, глупав и необразован народ - най лесно се управлява! Съкращаване на учебния материал, като за сметка на това в развитите европейски държави се увеличава понеже съвременния живот изисква все повече познания в много области, а тук младото поколение все повече да е назад и невежо! Да се плащало образованието - ясно! Със една дума само децата на богатите и заможните хора които са доста над средната класа, ще могат да учат! Ами останалите които са малко под средната класа, а имат заложби, талант и желание за учение ? Те какво ще правят ? Невежи ли ще останат и недоучени, понеже нямали още мъничко финансова възможност ? Явно това е целта, както и част от планът както казваш Стоби. Нещата никак не отиват на добре. Ще станем нещо подобно като латиноамериканските държави - там са недоучени, нямат дори основно образование, мизеруват, живеят във квартали където няма нито вода, дори и ток, и работят като домашни прислужници и ратаи, в частните имоти на богаташите, като жените са и със задължителна "консумация" в натура - освен чистачки, и креватни прислужници! Наскоро от Латинска Америка се върна един приятел параходчия, и това което е видял там е нещо страшно и ужасно, и според неговото мнение е че, ако България продължава в същия дух - и ние ще станем точно като тях....... А това не трябва да се допуска в никакъв случай, защото ще стане невъзможно не за живеене, а за оцеляване, а между двете има огромна разлика! Планът наистина си работи, но повечето хора не го осъзнават! Не виждам как и кой ще сложи край всичко това, което води както към морален упадък, така и към невежество и увеличаваща се бедност!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Перфектно - ниско квалифицирана и още по-неграмотна работна ръка аз ЕС, тъкмо сме им и близо, а скоро и още по-евтино.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уважаеми съфорумци, колкото и да не им се вярва на противниците на конспиративните теории, тука се подготвя почвата за преселването на няколко милиона евреи от Изсраел (защо ли Изсраел, зяви желание да е член на Е.С..? ). Искат държавата да се именува "Еврия". Колкото до целта на платеното образование от еди кой си клас нагоре, целта е тука да има достатъчно простоват, неук и необразован народ, който да се явява слугинаж на господарите евреи. Дали това ще стане обаче, последна дума има не мадам Йехова, а Създателя, истинския Творец на Вселената. Времето на светът създаден от Йехова приключва в края на 2012г. Надявам се с Йехова да си отиде всичкия този страх, наслоен по майката Земя и скоро да се събудим и да не знаем, какво е това омраза, гняв, завист, лицемерие, жестокост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toва просто не е истина...

За това, че се учи все по-малко материал не съм на 100% съгласен, напротив-много неща, които са се вземали по-късно се вземат по-рано, но няма кой да седне да ги научи.А и ако се задоволяваш САМО и единствено с учебника, то си доста пасивен и незаинтересован ученик.Въпреки това не трябва да е така.

Но да направят средното образование платено...А какво ще правят бедните хора? Някой интересува ли се... :cheers:

Не, как ще се интересуват...Нали колкото е по-прост, толкова по-лесно се командва и залъгва човек и с по-малко се задоволява...

Нямат право да отнемат образованието на хората, които имат желание да учат и/или талант. Това е нечовешко и антихуманно престъпление в моите очи.

Регресът е огромен. И въпреки всичко някои хора никога няма да се предадат. Съвременните "будители" И няма да са специални иили известни, ще са някои от НАС, които не се предават.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, искам да ви кажа нещо. След като вждате какво става в нашата страна, какво чакате? Месия ли? Няма такъв!Хората са го казали - "Помогни си сам, за да ти помогне и Господ".

Единственият начин да се отървем от капиталистите, от тези, които ни искат злото, е революция! Без революция нищо няма да стане, това добре го запомнете!

Незнам за вас, но лично аз смятам че социализмът е идеалният политически модел - строг контрол, внимание и работа към социални проблеми и т.н.

Незнам дали сте забелязали, но Борисов май не смята след 4 години да се махне. Вместо да правите експеримент и да чакате 4 години,защо не направите нещо по въпроса? Може би смятате че революцията няма място в съвременния свят, н аз не съм на това мнение.

Това, което народът трябва да направи, за да спаси страната и сее си, е да се вдигне на революция. Да обградите парламента в работен ден и да се разправите със тези, които в момента ни крадат парите. Да им отнемете със сила богаташките имоти, луксозните коли и многото пари, да блокирате държавата за да не избягат. Един народен съд, един невъобразим народен гняв ще ги накара да се разтреперят.

На нас не ни трябват тирани. На нас не ни трябват хора, мислещи се за Бог. Ние не трябва да сме роби на парите. Ние не трябва да се страхуваме от някакви тъпи богаташи със купени дипломи. България е наша страна и ние имаме пълното право като нейни граждани да искаме да живеем добре. Имаме пълното право да търсим сметка от хората, които ни ограбват нагло. Имаме пълното право дами да решим съдбата на страната си.

Много хора живеят за наша сметка - доста политици, предимно от партиите СДС, ДСБ, Атака, ГЕРБ, алчни лекари, богаташи и много други. Нима трябва да ги търпим, нима трябва да ги уважаваме? Та те ни крадат парите? Оправдават се с кризата, не създават работни места, опитаха да вземат парите на майките, на майките студентки, майките с близнаци, уж гонят фалшиви инвалиди, а оставят истинските без пари!Искат хората с трансплантации да пътуват само 2 пъти годишно до столицата за преглед!А хората са бедни и нямат пари за лекарства, кой ще им ги осигури? Искат да оставят децата без средно образование, за да ни е неук народът.Карат болниците да се модернизират, а после ги закриват. И на какво ще ги превърнат тези лъскави сгради? На хотел вероятно. Ако нямаш пари, не те лекуват. Държат се с теб като стоока. Трябва ли да търпим това, длъжни ли сме? Не сме.

Аз не съм длъжна да търпя подигравките на хората. Писна ми вече. Оказаха ми пенсия, а парите наистина ни трябват ( на мен и семейството ми). Наистина не мога да работя, но явно за тъпоглавите лекари инвалид означава да си в инвалидна количка. Явно дотам трябва да стигна, за да получавам пари, за да живея. С увреден слух съм, с къгогледство,гръбначният ми стълб е изкривен (от 14 годишна от неправилна стойка в училище), преживях две операции от сплетени черва, след които ми е забранено да вдигам тежко. Минах през същия ужас през който и починалото момченце - вторият път повръщах кафява течност, имах адски болки, но не, лекарката реши че е друго и ми изписа други лекарства. За малко да се влоша фатално. Как съм издържала цяло нощ до операцията сутринта не знам. Посе се разбра че наистина пак са ми се оплели червата. Бях бясна на лекарите - многознайковци. Вярвате или не,съм на 26 г и тежа 30кг (защото имам анорексия). Даже бутилката кола ми е трудно да я вдигна, адски е тежка. Умствен труд също не бих могла да работя - имам дислексия и ми е сложно смятането и работата с пари, блокирам просто. А от администрация и документи не разбирам - вижда ми се много сложно. Не се оплаквам, но ми кажете - фалшив инвалид ли съм, щом имам толкова проблеми (не по свое желание!)? Трябва ли да търпя да ме скубят като кокошка? Трябва ли всички като мен с няколко проблема, но не в количка, да им е тежък живота, да са лишени от пари? Какво сме виновни ние? О, забравих, ние сме тежест за държавата!

Незнам какво чакате повече, направете каквото е редно, за да се спре този ад.Социализмът е единствената алтернатива!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам какво чакате повече, направете каквото е редно, за да се спре този ад.Социализмът е единствената алтернатива!

че ни е сме си в социализма , той никога не е падал, всички партии които ги виждаш водят началото си от БКП и се управляват от верните на БКП хора. на 10.11.1989 стана само една перестройка по искане на братската КПСС. нищо повече не е станало. ако имаше махане на социализма ,всички бивши управляващи щяха да бъдат осъдени ефективно а наследниците им пратени в лагери за превъзпитание,вместо това те ни управляват,образуванието е хубаво нещо , но ако не можем да разсъждаваме сами нищо не струва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Революция-Да! Терор, тотална цензура и контрол-НЕ! Чистка-ДА! Народен съд-НЕ! Последният народен съд значел избиването на много хора, без да се потвърди вината им, без съд и присъда. Чист терор.Не искам това. Искам виновните наказани тежко, но не и невинни хора да попаднат като мишени, заради разчистване на сметки... Строят като цяло не е лош, но отново ще се опорочи, ако не внимаваме. И от един политичеки разбойнически строй просто ще отидем на същият, със сменено име. Никога не трябва да си мислим, че ще направим нещо и до там. Постоянно трябва да правим и осъщестяваме контрол. Инак, ще се превърнем в това, което мен ме отвращава- Идеята за комунизма, изкривена през призмата на някого, който далеч не ни мисли доброто. Трябва строг контрол на управляващите, администрацията и т.н и това е.Но не терор върху всички хора!За лекарите-До сега, след като за завършвали, не са доказвали знанията си. Да се проведат повсеместни изпити. Който не издържи изпита, да му се забранява да практикува, докато не се докаже като знаещ. Ако 3 пъти не успее, отнемане на дипломата и доживотна забрана за практикуване. Този едва ли е учел, а вероятно си е купил дипломата. Той ще е сериен убиец в престилка. Трябва да се вдигнат и заплатите на лекарите, едновременно с това обаче да се наказва жестоко корупцията. Влязохме в Нато. Какво спечелихме? Нищо. Влязохме в ЕС, какво спечелихме, освен свободно пътуване и повсеместно повишаване на цените? Нищо. Та какво спечелихме ние? Нищо. Какво става-Постоянно "Големите" ни налагат своите порядки, месят се в политиката ни, "глобяват" ни, като че ли имат право...Това е нарушаване на суверенитета на РЕПУБЛИКА България. И какво спечелихме? Нищо. Нямаме армия и се надяваме на чужда помощ, която я дойде, я недойде...Защото всичко е игра на политика, ако не им отърва не само, че няма да ни помогнат, но ще пратят войски срещу нас. Винаги управляващите са били некадърни, винаги сме губели. През 2 национални катастрофи, до днес. Стига толкова!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влязохме в Нато. Какво спечелихме? Нищо.

Влязохме в ЕС, какво спечелихме, освен свободно пътуване и повсеместно повишаване на цените? Нищо.

Та какво спечелихме ние? Нищо.

Какво загубихме...Да почнем от НАТО.Тотално унищожение на средствата ни за отбрана,"морално остарели"(например СС–23).Какво получихме в замяна-боклуци,много по-слаби технически от унищоженото.Гордостта на флота-30 годишна фрегата втора употреба

:) Ако продължаваме в тоя дух скоро и македонската армия ще е по-силна от нашата....

ЕС- затвориха АЕЦ-а,който ако някой ми обясни как може да гръмне(като Чернобил,нали такива им бяха опасенията),ще го черпя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, искам да ви кажа нещо. След като вждате какво става в нашата страна, какво чакате? Месия ли? Няма такъв!Хората са го казали - "Помогни си сам, за да ти помогне и Господ".

Единственият начин да се отървем от капиталистите, от тези, които ни искат злото, е революция! Без революция нищо няма да стане, това добре го запомнете!

Незнам за вас, но лично аз смятам че социализмът е идеалният политически модел - строг контрол, внимание и работа към социални проблеми и т.н.

Незнам дали сте забелязали, но Борисов май не смята след 4 години да се махне. Вместо да правите експеримент и да чакате 4 години,защо не направите нещо по въпроса? Може би смятате че революцията няма място в съвременния свят, н аз не съм на това мнение.

Това, което народът трябва да направи, за да спаси страната и сее си, е да се вдигне на революция. Да обградите парламента в работен ден и да се разправите със тези, които в момента ни крадат парите. Да им отнемете със сила богаташките имоти, луксозните коли и многото пари, да блокирате държавата за да не избягат. Един народен съд, един невъобразим народен гняв ще ги накара да се разтреперят.

На нас не ни трябват тирани. На нас не ни трябват хора, мислещи се за Бог. Ние не трябва да сме роби на парите. Ние не трябва да се страхуваме от някакви тъпи богаташи със купени дипломи. България е наша страна и ние имаме пълното право като нейни граждани да искаме да живеем добре. Имаме пълното право да търсим сметка от хората, които ни ограбват нагло. Имаме пълното право дами да решим съдбата на страната си.

Много хора живеят за наша сметка - доста политици, предимно от партиите СДС, ДСБ, Атака, ГЕРБ, алчни лекари, богаташи и много други. Нима трябва да ги търпим, нима трябва да ги уважаваме? Та те ни крадат парите? Оправдават се с кризата, не създават работни места, опитаха да вземат парите на майките, на майките студентки, майките с близнаци, уж гонят фалшиви инвалиди, а оставят истинските без пари!Искат хората с трансплантации да пътуват само 2 пъти годишно до столицата за преглед!А хората са бедни и нямат пари за лекарства, кой ще им ги осигури? Искат да оставят децата без средно образование, за да ни е неук народът.Карат болниците да се модернизират, а после ги закриват. И на какво ще ги превърнат тези лъскави сгради? На хотел вероятно. Ако нямаш пари, не те лекуват. Държат се с теб като стоока. Трябва ли да търпим това, длъжни ли сме? Не сме.

Аз не съм длъжна да търпя подигравките на хората. Писна ми вече. Оказаха ми пенсия, а парите наистина ни трябват ( на мен и семейството ми). Наистина не мога да работя, но явно за тъпоглавите лекари инвалид означава да си в инвалидна количка. Явно дотам трябва да стигна, за да получавам пари, за да живея. С увреден слух съм, с къгогледство,гръбначният ми стълб е изкривен (от 14 годишна от неправилна стойка в училище), преживях две операции от сплетени черва, след които ми е забранено да вдигам тежко. Минах през същия ужас през който и починалото момченце - вторият път повръщах кафява течност, имах адски болки, но не, лекарката реши че е друго и ми изписа други лекарства. За малко да се влоша фатално. Как съм издържала цяло нощ до операцията сутринта не знам. Посе се разбра че наистина пак са ми се оплели червата. Бях бясна на лекарите - многознайковци. Вярвате или не,съм на 26 г и тежа 30кг (защото имам анорексия). Даже бутилката кола ми е трудно да я вдигна, адски е тежка. Умствен труд също не бих могла да работя - имам дислексия и ми е сложно смятането и работата с пари, блокирам просто. А от администрация и документи не разбирам - вижда ми се много сложно. Не се оплаквам, но ми кажете - фалшив инвалид ли съм, щом имам толкова проблеми (не по свое желание!)? Трябва ли да търпя да ме скубят като кокошка? Трябва ли всички като мен с няколко проблема, но не в количка, да им е тежък живота, да са лишени от пари? Какво сме виновни ние? О, забравих, ние сме тежест за държавата!

Наистина няма как да стане без революция! Вече чашата отдавна е преляла, и отдавна няма място за дипломация, и единствения начин е чрез сила и революция. Но не виждам как ще стане, понеже ненапразно закриха редовната армия, както и сега в момента продължават да закриват още поделения и да съкращават кадровата платена армия, понеже била излишен преразход на държавата......... И понеже сме били в NATO и те щели да ни пазят ако някой ни нападнел, и отделно като се прибави и другата "причина" че армията била излишен преразход на държавата........... Всичко е сметнато по 3,14 предварително - много ясно че ще искат да закрият армията само и само да не стане революция - те са го обмислили много отдавна това нещо. Аз съм бивш военен и миналата година закриха и нашето поделение в което работих цели 11 години, събориха го и сега на неговото място има построено лускозно V.I.P.- селище със басейнчета, ресторантчета, СПА-центрове за масажчета на телцата на разглезените барончовци, лускозни къщи, масивна ограда с охранителни видео-камери, ограничен достъп за външни лица ( простолюдието ) понеже е частна собственост на богаташите. И това не е единственото поделение, което е закрито и съборено и на неговото място има такова V.I.P.-селище, а много други поделения в страната имат същата съдба, но просто не се дава гласност по новините......... Революция може да стане единствено само ако народа реши да се вдигне и да окупира парламента. Само че няма кой да излезе, защото хората са се превърнали на мазохисти и вече все им е тая, и приемат със смирение и свиване на рамене новите крадливли закони - вдигане на цените, данък върху пенсиите, закриване на училища и болници, като колкото училища оцелеят да бъдат платени, и всичко останало. Няма единство, просто не сме единни - в това ни е проблемът! Гърците скочиха, и сега ще получат помощи. Ама ние си мълчим и търпим, и след като е така - ще продължават да ни тъпчат.

Редактирано от USAF (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Революция-Да! Терор, тотална цензура и контрол-НЕ!

Чистка-ДА! Народен съд-НЕ! Последният народен съд значел избиването на много хора, без да се потвърди вината им, без съд и присъда. Чист терор.Не искам това. Искам виновните наказани тежко, но не и невинни хора да попаднат като мишени, заради разчистване на сметки...

Строят като цяло не е лош, но отново ще се опорочи, ако не внимаваме. И от един политичеки разбойнически строй просто ще отидем на същият, със сменено име. Никога не трябва да си мислим, че ще направим нещо и до там. Постоянно трябва да правим и осъщестяваме контрол. Инак, ще се превърнем в това, което мен ме отвращава- Идеята за комунизма, изкривена през призмата на някого, който далеч не ни мисли доброто.

Трябва строг контрол на управляващите, администрацията и т.н и това е.Но не терор върху всички хора!За лекарите-До сега, след като за завършвали, не са доказвали знанията си.

Да се проведат повсеместни изпити. Който не издържи изпита, да му се забранява да практикува, докато не се докаже като знаещ. Ако 3 пъти не успее, отнемане на дипломата и доживотна забрана за практикуване. Този едва ли е учел, а вероятно си е купил дипломата. Той ще е сериен убиец в престилка. Трябва да се вдигнат и заплатите на лекарите, едновременно с това обаче да се наказва жестоко корупцията.

Влязохме в Нато. Какво спечелихме? Нищо.

Влязохме в ЕС, какво спечелихме, освен свободно пътуване и повсеместно повишаване на цените? Нищо.

Та какво спечелихме ние? Нищо.

Какво става-Постоянно "Големите" ни налагат своите порядки, месят се в политиката ни, "глобяват" ни, като че ли имат право...Това е нарушаване на суверенитета на РЕПУБЛИКА България. И какво спечелихме? Нищо.

Нямаме армия и се надяваме на чужда помощ, която я дойде, я недойде...Защото всичко е игра на политика, ако не им отърва не само, че няма да ни помогнат, но ще пратят войски срещу нас.

Винаги управляващите са били некадърни, винаги сме губели. През 2 национални катастрофи, до днес.

Стига толкова!

Не съм съгласна да остяме виновниците за разрухата на държавата, защото те по един или друг начин ще продължат да вредят на страната ни, на невинни хора. Не случайно го е имало "Белене" например! Не случайно на майката на Борисо ли беше, лелята ли, не са и дали да учи медицина - именно защото е била дете на враг на народа и са се бояли че като стане лекар, ще вреди на невинни хора, че може да убие някого. Не случайно и Борисов не са му позволили да учи за национална сигурност - притеснявали са се, че ще навреди на страната ни и с пълно основание! Затова съм против тези хора да се оставят живи и да няма съд. Делата могат да се точат години, виновните да правят циркове, затова единственият начин е бърз, народен съд!

Ако бяхме социалистическа страна, нямаше да сме в НАТО и ЕС, нямаше да останем без армия и още много!

Не трябва да стоите и да чакате на армията. Тя отдавна вече не е на страната на народа! Сами трябва да се вдигнете на революция!Сами! Въоръжете се с каквото имате, използвайте знанията и възможностите си! Нали не искате страна ни да затъне още повече? Тогава направете каквото е нужно! Без мислене, без да чакате!

Саморазправата е единственият начин онези да започнат да се страхуват от нас! Единственият!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Ти прочете ли написаното? Искам ВИНОВНИТЕ да бъдат наказани ЖЕСТОКО и да бъдат съдени от самият НАРОД, но не искам "чистки" и масови убийства за разчистване на лични сметки, не искам разчистване на сметки под прикритието на Народният Съд и уж "народното благо"

Разбираш ли? Народният съд е бил разчистване на сметки и свободия. Трябва да се сложи ред и контрол. И да се накажат само заслужилите го. Бързо и ефективно наказание, но не масови убийства. Не е начинът само да лееш кръв. Трябва и мисъл.

Членството ни в ЕС и Нато не са нищо добро-те са стягащи ни и поробващи ни вериги.

Не искам да сме членове на Нато и ЕС, нищо хубаво не дойде и няма да дойде с това.

Трябва да извоюваме сами нашият живот и родина. Но не само с груба сила, а и следвайки максимата

Eдинението прави силата

:ph34r:

П.П Смъртта на управлявалите няма да изкупи греховете им.

Не е достатъчна. Но нещо като доживотен каторжен труд ще им се отрази добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти прочете ли написаното? Искам ВИНОВНИТЕ да бъдат наказани ЖЕСТОКО и да бъдат съдени от самият НАРОД, но не искам "чистки" и масови убийства за разчистване на лични сметки, не искам разчистване на сметки под прикритието на Народният Съд и уж "народното благо"

Разбираш ли? Народният съд е бил разчистване на сметки и свободия. Трябва да се сложи ред и контрол. И да се накажат само заслужилите го. Бързо и ефективно наказание, но не масови убийства. Не е начинът само да лееш кръв. Трябва и мисъл.

Членството ни в ЕС и Нато не са нищо добро-те са стягащи ни и поробващи ни вериги.

Не искам да сме членове на Нато и ЕС, нищо хубаво не дойде и няма да дойде с това.

Трябва да извоюваме сами нашият живот и родина. Но не само с груба сила, а и следвайки максимата :)

П.П Смъртта на управлявалите няма да изкупи греховете им.

Не е достатъчна. Но нещо като доживотен каторжен труд ще им се отрази добре.

Да, ще им сложим присъда - доживотен тежък физически труд в полза на държавата, да копаят в урановите мини до като издъхнат, и хем така тока ще поевтинее, :D както и да им се изземат всичките им банкови сметки, с тях да се напълни държавната хазна, а луксозните им имоти - да бъдат в полза на държавата! Един добър алтернативен антикризисен план. :cool: Ей това заслужават! Нека да бачкат в полза на държавата, и да спят в концлагери и да се мъчат! Цели 20 години тука ни тормозят, и продължават да цедят последните ни сили, както и по всякакъв начин се стремят да ни разбият бъдещите надежди за оправяне на България, като измислят все нови данъци и санкции. Ами тях кой ще санкционира питам аз ? Никакъв затвор да ми лежат и мързелуват по килийте - натикани в урановите мини, и да бачкат там до като изгният!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм съгласна да остяме виновниците за разрухата на държавата, защото те по един или друг начин ще продължат да вредят на страната ни, на невинни хора. Не случайно го е имало "Белене" например! Не случайно на майката на Борисо ли беше, лелята ли, не са и дали да учи медицина - именно защото е била дете на враг на народа и са се бояли че като стане лекар, ще вреди на невинни хора, че може да убие някого. Не случайно и Борисов не са му позволили да учи за национална сигурност - притеснявали са се, че ще навреди на страната ни и с пълно основание! Затова съм против тези хора да се оставят живи и да няма съд. Делата могат да се точат години, виновните да правят циркове, затова единственият начин е бърз, народен съд!

Ако бяхме социалистическа страна, нямаше да сме в НАТО и ЕС, нямаше да останем без армия и още много!

Не трябва да стоите и да чакате на армията. Тя отдавна вече не е на страната на народа! Сами трябва да се вдигнете на революция!Сами! Въоръжете се с каквото имате, използвайте знанията и възможностите си! Нали не искате страна ни да затъне още повече? Тогава направете каквото е нужно! Без мислене, без да чакате!

Саморазправата е единственият начин онези да започнат да се страхуват от нас! Единственият!

предлагам България да се раздели на две. в едната да останат тези които образованието и самостоятелното мислене не са им чужди, искат да произвеждат и да се гордеят от своя труд , а в другата социалисти, комунисти, мутри , ка де са ри и всички останали престъпници. за още

прочети това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

предлагам България да се раздели на две. в едната да останат тези които образованието и самостоятелното мислене не са им чужди, искат да произвеждат и да се гордеят от своя труд , а в другата социалисти, комунисти, мутри , ка де са ри и всички останали престъпници. за още

прочети това

Тук не съм съгласен.Защо да делим държавата на две.Крали са-ще работят за държавата доживот.Убивали са-маестро Михаил Тимофеевич Калашников ще свири за тях...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

прочети това

Твърде лесно хвърляш в пространството идеи, от които и Хитлер би се гордял. Ще извиняваш, но се чудя как все още не изял дългия и жълт южен плод.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук не съм съгласен.Защо да делим държавата на две.Крали са-ще работят за държавата доживот.Убивали са-маестро Михаил Тимофеевич Калашников ще свири за тях...

София си има зоопарк, защо България да си няма социопарк - ще отделим северозападна България като я обезопасим яко и ще организираме екскурзионни почивки с образувателна цел - това не е моя идея,през 1968 социалистите във Франция и ГФР почнаха да си вирят много главите стигна се до бунтове тогава изведнъж се организираха екскурзии до СССР,пролетариата като видя каква мизерия е там, всичко се укроти.

Твърде лесно хвърляш в пространството идеи, от които и Хитлер би се гордял. Ще извиняваш, но се чудя как все още не изял дългия и жълт южен плод.

аз все пак имам идеи,слагам ги тук за да ги обсъдим. Редактирано от Стоби (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък искам нещо много повече вместо "Разделяй и Владей" - искам да се премахне границата между Македония и България и да се обединим, защото това там си е наша бивша територия, и местното население които се наричат "македонци" изобщо не са никакви "македонци", а са си чисти българи! Тази идея съм обсъждал с много приятели, и най интересното е че, всички са абсолютно на същото мнение!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък искам нещо много повече вместо "Разделяй и Владей" - искам да се премахне границата между Македония и България и да се обединим, защото това там си е наша бивша територия, и местното население които се наричат "македонци" изобщо не са никакви "македонци", а са си чисти българи! Тази идея съм обсъждал с много приятели, и най интересното е че, всички са абсолютно на същото мнение!

Бъркаш...Те са македонци,ние сме македонци,целият свят произтича от македонската нация.И Адам и Ева македонци са били... :P.Направо им се чудя на тези смешници-хиляди българи са умрели за свободата им (близо 87 000 души, в т. ч. 14 000 убити в сражения, 19 000 починали от болести, 50 000 ранени и над 3 000 безследно изчезнали само за Балканската и Междусъюзническата война),за да се обединим всички в една държава,както трябва да е,а тези мишки плюят на нас...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не ти ли писна да живееш с хора които не искат да научат нещо за света, не искат да бъдат личности а предпочитат стадното мнение, които не си знаят историята и не искат да я научат, хора за които думата чест нищо не значи. защото на мен ми писна да съм сред хора без собствено достойнство.

а колкото до Македония трябва да я почистим от сърбите и всичко ще си дойде на място, но преди това ще се обеденим с Волжка България и Киевска България.http-~~-//bulgarlar.ru/video/17-bulgariya-zhiva.html

Редактирано от Стоби (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...