Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ivan4o17

Планът за ликвидирането на България - Проектът "Ран-Ът"

Препоръчан отговор

най-тежко ми стана за нас,докато гледах сърбите колко сплотен народ са!мюсулмани християни плачеха и се сбогуваха!дори едните изпращаха другите до селата в които са изселени!при нас едва ли може да се случи подобно нещо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

плана ран-ъп вече дава резултати в западна европа, http://30dumi.eu/2012/12/zdraveto-na-ma-zhete-e-zalozheno-na-karta-kachestvoto-na-spermata-se-vloshava/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тоз план ще да е другия край на света

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички трябва да знаят истината за геноцида над България!

Много е писано, но този клип ми лепна на сърцето!

http://vbox7.com/play:119ada88d1

http://www.bgsviat.narod.ru/http://www.lostbulgaria.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
2.12 Пропагандирането на всякакви противозаконни идеи и цели е забранено. Не се допускат публикации на произведения, рецензии, лични коментари и др., които нарушават законодателството (съдържащи призиви за насилствена смяна на обществения ред, към етническа и верска омраза и други). Не се допускат коментари популяризиращи противозаконни и дискриминационни нацистки/фашистки и расистки идеи. Не се допускат дискриминация и проява на нетърпимост на основата на възраст, пол, раса, етнос, националност, вероизповедание, образователен ценз, социален статус и сексуалност.

Второто ти предупреждение от мен.

При третото ще се наложи да си починеш от форума, тъй че ако ти се пише, замисли се малко.

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо? А нали се досещаш,колко невинни има-жени,деца... 

Тъй като много харесваш Русия,то и тя има керливи ризи... Позаинтересовай се за ядрените опити,който е правила тъй като не са много назад в сравнение със САЩ. Най-мощното ядрено оръжение е взривено от СССР и то нарушавайки молаториума,бомбата е взривена на височина 4км./почети малко и ще разбереш,какво означава това.../ ,а мощността и е около 57Мт. Ужасяващо! Изключително атосферно замърсяване ...

С това мнение съм безпристрастен и не заемам страна.Моето мнение има за цел да ти отвори малко очите и когато изричаш такива силни изречения,то първо да помислиш...Не е нужно невинни да страдат.Американците са хора като нас. Не разбирам,защо е тази омраза от твоя страна?

Поста ми е извън темата,но  поста на Ана  сее омраза към една нация,което не за първи път...

Редактирано от Ласков (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди време ми попадна канадския документален филм Тежестта на оковите / The Weight of Chains (2010) на режисьора Борис Малагурски за разпадането на югославия!събитията,които се описват са едно към едно с тези преди това в българия,един и същи план за всички държави на балканския полуостров!единствената разлика е че ни спестиха братоубийствена война!

Нямаше как да ни я наложат. Ако имаше, не биха се поколебали.

"Революцията" започна от Русенския комитет на Екогжласност, с призиви да се върнат турските имена на бълтарските граждани,  които са турци.

Маякар че, за мен, това беше най-глупавото нещо, което направи първото демократично правителство.

Не мисля, че, ако не бяхме върнали имената, щеше да има война. Може и да са ни заплашвали ....не знам.

Редактирано от Марея (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Защо? А нали се досещаш,колко невинни има-жени,деца... 

Тъй като много харесваш Русия,то и тя има керливи ризи... Позаинтересовай се за ядрените опити,който е правила тъй като не са много назад в сравнение със САЩ. Най-мощното ядрено оръжение е взривено от СССР и то нарушавайки молаториума,бомбата е взривена на височина 4км./почети малко и ще разбереш,какво означава това.../ ,а мощността и е около 57Мт. Ужасяващо! Изключително атосферно замърсяване ...

С това мнение съм безпристрастен и не заемам страна.Моето мнение има за цел да ти отвори малко очите и когато изричаш такива силни изречения,то първо да помислиш...Не е нужно невинни да страдат.Американците са хора като нас. Не разбирам,защо е тази омраза от твоя страна?

Поста ми е извън темата,но  поста на Ана  сее омраза към една нация,което не за първи път...

Не видях от:

а мощността и е около 57Мт. Ужасяващо! Изключително атосферно замърсяване ...

...да има някакви резултати от типа на изчезнала човешка цивилизация или убити хора...Колко казваш бяха загиналите в Хирушима и Нагасаки, макар пуснатите там бомби( и двете заедно), да са с 1000 пъти по-малка мощност.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко войни е започнала америка след края на студената война? Дайте да ги сравним с тези които е започнала Русия.

САЩ: Персийския залив, Сомалия, Югославските войни, бомбардировките над Афганистан 1998-ма, войната в Афганистан, войната в Ирак, ударите срещу Либия, подкрепата с оръжия и платени "бунтовници" в Сирия. Да не говорим пък за икономическия терор над почти целия свят (вкл. и България) - ако се прочете внимателно, тази изкуствена икономическа криза дойде именно от САЩ.

От своя страна Русия участва точно в 3 конфликта, които според мен нямаше как да не се намеси - чеченските войни и операцията срещу Грузия. Никакви глобални щети, нищо.

Как да ги обичам американците? Какво построиха те за 23 години в България? Нали са ни големи приятели? С какво помогнаха те на България?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я люблю рускийм народу! Я камунисть!  Я интерьнацьионалисть!- БеСеПе! -Бе Ле Не! -Се Се Се Рееееееееее!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Колко войни е започнала америка след края на студената война? Дайте да ги сравним с тези които е започнала Русия.

САЩ: Персийския залив, Сомалия, Югославските войни, бомбардировките над Афганистан 1998-ма, войната в Афганистан, войната в Ирак, ударите срещу Либия, подкрепата с оръжия и платени "бунтовници" в Сирия. Да не говорим пък за икономическия терор над почти целия свят (вкл. и България) - ако се прочете внимателно, тази изкуствена икономическа криза дойде именно от САЩ.

От своя страна Русия участва точно в 3 конфликта, които според мен нямаше как да не се намеси - чеченските войни и операцията срещу Грузия. Никакви глобални щети, нищо.

Как да ги обичам американците? Какво построиха те за 23 години в България? Нали са ни големи приятели? С какво помогнаха те на България?

Забрави намесата на СССР в Афганистан. 

Америка без войни не може да живее, тя от това се храни. Оръжейните корпорации (които дефакто управляват САЩ) трябва някъде да си изразходват залежалите пушкала и да изпробват най-новите си изобретения върху жива сила.

Едно време Рейгън нарече СССР Империя на злото. Малко се беше объркал според мен, защото Империята на злото е дефакто САЩ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Забрави намесата на СССР в Афганистан. 

Америка без войни не може да живее, тя от това се храни. Оръжейните корпорации (които дефакто управляват САЩ) трябва някъде да си изразходват залежалите пушкала и да изпробват най-новите си изобретения върху жива сила.

Едно време Рейгън нарече СССР Империя на злото. Малко се беше объркал според мен, защото Империята на злото е дефакто САЩ.

Намесата на Съюза умишлено не я споменах, тя е по времето на Студената война. Но все пак тук става дума за планът Рън-Ът, а резултатите от него са видни - демографската криза се задълбочава, нацията се топи - всичко това е в следствие от емиграцията навън, съчетано с ниската раждаемост тук. А ниската раждаемост тук е в следствие на ниския стандарт на живот, лошата икономическа и социална обстановка, за които пък причина е именно изпълнението на този план.

И не, не съм комунист.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забрави Египет и някои други...Като примерно резултатът от "Арабската пролет" или както там се наричаше египетската "революция" вместо да направи страната още по-светска, евентуално демократична и отворена към света...доведе точно обратният резултат..."Бунтовниците" приеха конституцията на основата на Шериата?!?

Я люблю рускийм народу! Я камунисть!  Я интерьнацьионалисть!- БеСеПе! -Бе Ле Не! -Се Се Се Рееееееееее!

Хм!? Троль?

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

САЩ не са направили нищо добро нито на България, нито на света!

Откакто живеем в тъй наречената "демокрация", баща ми смени сума ти професии, защото все някъде го съкращаваха, от притеснения и стрес разви диабет.  Майка ми от притеснения за нормален живот  и сметки пък разви рак на стомаха. През 2011година почина баба ми  от рак на стомаха. Първо беше в болница, изписаха я, върна се на село, после пак в болница, почина. Вместо да получи медицински грижи до края, за нея трябваше да се грижат мама и вуйчо.

Демокрацията ми донесе това, че в основното училище отнесох много завист заради хубавите ми дрешки, играчки, многото книжки (аз обичам да чета) и пътуванията до София и из България (а те бяха с цел или изследване на слуха и купуване на нови слухови апарати или изследвания за болестта ми - вродена миопатия.  Демокрацията ми донесе една година на криза - 1997, когато бях на 12 години в пети клас и трябваше да се лиша от любимото си списание "Мики Маус"  и книгите! Една година, през която много страдах и която винаги съм се молила да не се повтаря никога!

Демокрацията ми донесе много лицемерие. Уж се интегрират хората с увреждания а няма нищо такова!  Защото съм с увреждания и имам здравословни проблеми  - затова не ме иска човекът, когото обичам1 Защото е облъчен от телевизията и списанията, че идеалната жена е със силиконов бюст, дълги крака, руса коса и сини очи, облича се оскъдно, гримира се много и владее отлично изкуството на секса!  Девствеността се  превърна в порок а това да си спала с куп мъже се превръща в нещо нормално!

Демокрацията ме накара като дете да се срамувам  че съм бедна, гледайки пропагандния сериал "Пълна къща". Толкова мечтаехме със сестра ми да имаме такива шарени и хубави дрехи, обувки, играчки , учебници и учебни пособия, толкова много исках да имам такава шарена и пъстра стая. Помня колко материалистично стана обществото.  Помня как наркоманията стана като зараза и става все по - лошо............Помня как хората оплюваха доскорошната си история...........

Не, нищо не ми даде САЩ. Освен страха от война, когато беше войната в Сърбия. Освен гнева, че сега ни управляват американски марионетки! Толкова унизително за мен беше да гледам тази американска новогодишна реч на президента........... Постоянно умирам от страх, че "Шеврон" ще ни замърсят водата и ще разболее и всички останали от рак.......... Писна ми да гледам натовските самолети как променят климата, как ни оставят без истинска зима без сняг,  как ни оставят на жесток воден режим, който ще доведе до епидемии от хепатит.  Писна ми да дишам отрови,  писна ми да ни заразяват със грипове............ заради последната болест сега ми намаля още слуха, не мога да слушам музика и това ми тежи! Нарочно беше фаллирано любимото ми списание "Нов фолк".  Писна ми да гледам филми и сериали от времето на зората на демокрацията, писна ми да ям ГМО!  Писна ми да гледам как хора се срамуват от нашия български език! Писна ми да гледам как САЩ чакат да умре Уго Чавес, за да вземат и да съсипят Венецуела и нейната природа!

Никога за нищо няма да съм благодарна на САЩ! Никога няма да се уморя да повттарям истината за тази страна! САЩ ми отнеха всичко! :( :( :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
САЩ не са направили нищо добро нито на България, нито на света!

Откакто живеем в тъй наречената "демокрация", баща ми смени сума ти професии, защото все някъде го съкращаваха, от притеснения и стрес разви диабет.  Майка ми от притеснения за нормален живот  и сметки пък разви рак на стомаха. През 2011година почина баба ми  от рак на стомаха. Първо беше в болница, изписаха я, върна се на село, после пак в болница, почина. Вместо да получи медицински грижи до края, за нея трябваше да се грижат мама и вуйчо.

Демокрацията ми донесе това, че в основното училище отнесох много завист заради хубавите ми дрешки, играчки, многото книжки (аз обичам да чета) и пътуванията до София и из България (а те бяха с цел или изследване на слуха и купуване на нови слухови апарати или изследвания за болестта ми - вродена миопатия.  Демокрацията ми донесе една година на криза - 1997, когато бях на 12 години в пети клас и трябваше да се лиша от любимото си списание "Мики Маус"  и книгите! Една година, през която много страдах и която винаги съм се молила да не се повтаря никога!

Демокрацията ми донесе много лицемерие. Уж се интегрират хората с увреждания а няма нищо такова!  Защото съм с увреждания и имам здравословни проблеми  - затова не ме иска човекът, когото обичам1 Защото е облъчен от телевизията и списанията, че идеалната жена е със силиконов бюст, дълги крака, руса коса и сини очи, облича се оскъдно, гримира се много и владее отлично изкуството на секса!  Девствеността се  превърна в порок а това да си спала с куп мъже се превръща в нещо нормално!

Демокрацията ме накара като дете да се срамувам  че съм бедна, гледайки пропагандния сериал "Пълна къща". Толкова мечтаехме със сестра ми да имаме такива шарени и хубави дрехи, обувки, играчки , учебници и учебни пособия, толкова много исках да имам такава шарена и пъстра стая. Помня колко материалистично стана обществото.  Помня как наркоманията стана като зараза и става все по - лошо............Помня как хората оплюваха доскорошната си история...........

Не, нищо не ми даде САЩ. Освен страха от война, когато беше войната в Сърбия. Освен гнева, че сега ни управляват американски марионетки! Толкова унизително за мен беше да гледам тази американска новогодишна реч на президента........... Постоянно умирам от страх, че "Шеврон" ще ни замърсят водата и ще разболее и всички останали от рак.......... Писна ми да гледам натовските самолети как променят климата, как ни оставят без истинска зима без сняг,  как ни оставят на жесток воден режим, който ще доведе до епидемии от хепатит.  Писна ми да дишам отрови,  писна ми да ни заразяват със грипове............ заради последната болест сега ми намаля още слуха, не мога да слушам музика и това ми тежи! Нарочно беше фаллирано любимото ми списание "Нов фолк".  Писна ми да гледам филми и сериали от времето на зората на демокрацията, писна ми да ям ГМО!  Писна ми да гледам как хора се срамуват от нашия български език! Писна ми да гледам как САЩ чакат да умре Уго Чавес, за да вземат и да съсипят Венецуела и нейната природа!

Никога за нищо няма да съм благодарна на САЩ! Никога няма да се уморя да повттарям истината за тази страна! САЩ ми отнеха всичко! :( :( :(

Аз мога и по-ужасна история да споделя, за милата ми демокрация.

2002-ра е най-тежката година в целия ми живот.

Аз тогава бях ученик, родителите ми безработни, бяхме изключени от ток, вода защото представи си не можехме да съберем сумата от 40 лева общо за двете задължения за да си ги платим, доста месеци на глад сме преживели, беше стигнало до там да спра учението си, но някак ме взеха да нареждам павета в градския площад, та си изкарвах пари с които да взема образование, вярно не бях примерен ученик, по-често ходех по живот кафенета мадами интернет клубове, но в момента аз съм квалифициран човек с няколко професии, но има няколко злини на този свят.

Да не говорим как като бях дете никога нямах нищо, излизахме в махалата другите деца с колелета аз пеша излизах и тичах след тях. Как на училище останалите имаха пари в джобовете а аз трябваше да се задоволявам с жълти стотинки с които не можех да си купя нищо, освен една "обикновена вафла" (така ги наричахме).

Помня как имах огромен възход през 2007ма година, Севлиево ми донесе много успехи, благодарности към завод Хамбергер. Но видите ли станах пълнолетен все повече исках да си изградя семейство, и заради едно момиче от София зарязах всичко, подведе ме и аз позволих да ме подведе, и отново падение. Сега в момента работя за смешни пари, колкото да мога да оцелея.

Не това съм си представял че искам като стана голям и самостоятелен.

И дълбоко в себе си се надявам отново да има СССР/КПСС, или съдбата да ми даде шанс да заживея в Китай или някоя друга страна управлявана по този модел. При комунизма всички са равни.

Ще цитирам една мисъл (прочетох я на една стена на работното място) западаща стена от сграда в която са работили хиляди хора през времето на комунизма, и някой си който може би вече не е сред живите е написал. "При нашата фалшива демокрация и с тази голяма инфлация се получава много конфузна ситуация, че в магазините стока бол а джоба ни празен и гол." С дата 10ти Ноември 1992г.

Терористични групировки и то световно известни..

САЩ+Израел+Герб=адския капан за всеки млад българин нямал и нямащ възможност да избяга от родината си.

Редактирано от Росен Александров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

САЩ+Израел+Герб=адския капан за всеки млад българин нямал и нямащ възможност да избяга от родината си.

Проблема е, че бягайки спасява себе си...Евентуални и семейстовото си от финансови проблеми...И това се отнася само за успелите навън...Същевременно щетите от липсата на избягалите, още повече на тези които са специалисти, с високи образователни нива, е много по-голям от ефекта на парите, които те пращат обратно на семействата си и които се харчат в страната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Проблема е, че бягайки спасява себе си...Евентуални и семейстовото си от финансови проблеми...И това се отнася само за успелите навън...Същевременно щетите от липсата на избягалите, още повече на тези които са специалисти, с високи образователни нива, е много по-голям от ефекта на парите, които те пращат обратно на семействата си и които се харчат в страната.

Всичко това е един огромен капан, като в парник сме.

Затворен кръг, и навсякъде където и да избягаш пак няма да си свободен, поради простата причина че света се командва от капитала на Америка.

Аз смятам че единственото спасение от глада и мизерията е евентуална миграция в Северна Корея, ще имаш малко но ще живееш пълноценен живот. Няма да се притесняваш, ами утре как ще си купя хляба, или утре какво ще яде семейството ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Всичко това е един огромен капан, като в парник сме.

Затворен кръг, и навсякъде където и да избягаш пак няма да си свободен, поради простата причина че света се командва от капитала на Америка.

Аз смятам че единственото спасение от глада и мизерията е евентуална миграция в Северна Корея, ще имаш малко но ще живееш пълноценен живот. Няма да се притесняваш, ами утре как ще си купя хляба, или утре какво ще яде семейството ми.

Има още доста страни където човек може да живее истински свободен( за съжаление, България вече поне 23 години, не е една от тях), а не привидно...и капиталът не е американски, а еврейски. То и самите научни трудове за основите на капитализма и на комунизма все те са ги писали. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И дълбоко в себе си се надявам отново да има СССР/КПСС, или съдбата да ми даде шанс да заживея в Китай или някоя друга страна управлявана по този модел. При комунизма всички са равни.

Ще цитирам една мисъл (прочетох я на една стена на работното място) западаща стена от сграда в която са работили хиляди хора през времето на комунизма, и някой си който може би вече не е сред живите е написал. "При нашата фалшива демокрация и с тази голяма инфлация се получава много конфузна ситуация, че в магазините стока бол а джоба ни празен и гол." С дата 10ти Ноември 1992г.

Терористични групировки и то световно известни..

Ти луд ли си бе?Ти живял ли си,работил ли си по времето на социализЪма и да знаеш какво беше тогава?!Да получаваш една и съща,а понякога и по-малка заплата,от един мързелив некадърник и глупак,само защото той е Член на БКП, а ти не си,защото си умен,амбициозен и трудолюбив!Никой не те държи да седиш насила тук - границите са отворени,докато по време на социализЪма бях оградени с ток. Бягай към Сев.Корея може и да те хранят,без да работиш, но в Китай едва ли.Там им трябват умни и работливи хора,и макар да живеят в комунизъм те не са равни.

Редактирано от geneviev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ти луд ли си бе?Ти живял ли си,работил ли си по времето на социализЪма и да знаеш какво беше тогава?!Да получаваш една и съща,а понякога и по-малка заплата,от един мързелив некадърник и глупак,само защото той е Член на БКП, а ти не си,защото си умен,амбициозен и трудолюбив!Никой не те държи да седиш насила тук - границите са отворени,докато по време на социализЪма бях оградени с ток. Бягай към Сев.Корея може и да те хранят,без да работиш, но в Китай едва ли.Там им трябват умни и работливи хора,и макар да живеят в комунизъм те не са равни.

Чшш!Я по спокойно с квалификациите. (и сега пеТалите, без сиво вещество ни управляват и взимат повече от повечето хора в страната, без да вършат никаква полезна работа). Разликата е, че тогава безработни нямаше! Геноцид също нямаше, макар че буклуците...или поне повечето да си получаваха каквото са заслужили, вместо както сега просто да се отърват от убийство, все едно става въпрос че са счупили чиния, а не човешки живот, плащайки на корумпираната и твърде зависима съдебна система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Г-н Росен Александров да се чувства предупреден и да престане с постове, като последния, който изтрих!

geneviev, няма смисъл от този тон към хората тук - те просто изразяват мнението си и цивилизованата дискусия не позволява разговора да се води по този начин.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Чшш!Я по спокойно с квалификациите. (и сега пеТалите, без сиво вещество ни управляват и взимат повече от повечето хора в страната, без да вършат никаква полезна работа). Разликата е, че тогава безработни нямаше! Геноцид също нямаше, макар че буклуците...или поне повечето да си получаваха каквото са заслужили, вместо както сега просто да се отърват от убийство, все едно става въпрос че са счупили чиния, а не човешки живот, плащайки на корумпираната и твърде зависима съдебна система.

БОклуците и тогава не си получаваха заслуженото,защото бяха хора на тоя и оня.И съдебната система тогава беше толкова корумпирана,колкото и сега.Много убийства,извършени от синовете и близките на висши партийни служители,не се "разкриваха",а виновните тихомълком ги пращаха в чужбина.

Повече няма да се изказвам.

Редактирано от geneviev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
БОклуците и тогава не си получаваха заслуженото,защото бяха хора на тоя и оня.И съдебната система тогава беше толкова корумпирана,колкото и сега.Много убийства,извършени от синовете и близките на висши партийни служители,не се "разкриваха",а виновните тихомълком ги пращаха в чужбина.

Повече няма да се изказвам.

В извесна степен сте права и аз затова така:

..или поне повечето да си получаваха каквото са заслужили,...

В крайна сметка се получава, че "реформите" са главно привидни и за да заслепяват очите на обикновения народ,  докато онези отгоре го ограбват и разпродават "наследството"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Г-н Росен Александров да се чувства предупреден и да престане с постове, като последния, който изтрих!

geneviev, няма смисъл от този тон към хората тук - те просто изразяват мнението си и цивилизованата дискусия не позволява разговора да се води по този начин.

Поздрави!

Какво пак ви направих? Кой пост не ви хареса ? Никого не съм обиждал, само изразявах мнението си и го подкрепях с аргументи. Искам изяснение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...