Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ivan4o17

Планът за ликвидирането на България - Проектът "Ран-Ът"

Препоръчан отговор

Какво пак ви направих? Кой пост не ви хареса ? Никого не съм обиждал, само изразявах мнението си и го подкрепях с аргументи. Искам изяснение.

Роко, пак настъпваш мотиката

2.19 Всякакви теми коментиращи публично действията на модераторите относно затваряне, триене, местене, редакция на теми или друго, без преди това да е потърсена връзка с администрацията ще бъдат третирани като нарушение - затваряни/трити и санкционирани.

Следващо твое действие, което макар и слабо да нарушава правилата на форума ще ти докара наказание!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно, тук не се толерират социалисти и писането на истината за САЩ. Хубаво. Голяма свобода на словото имаме няма що!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, тази тема не е ли тъкмо предназначена за развитие на теории на конспирациите? :) Все някъде трябва да се избива напрежението на хората, по по-безопасен начин, отколкото би бил допускането да се премине критичната точка и това напрежение да избие в уличен и площаден вариант в реалният живот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ясно, тук не се толерират социалисти и писането на истината за САЩ. Хубаво. Голяма свобода на словото имаме няма що!

Не бъркай свободата със свободия!

Има си правила на форума и си говорете и пишете каквото искате, но няма да допусна никакви призиви за смърт, геноцид и тем подобни фантасмагории.

Това се отнася за абсолютно всички!!!

Щом се съобразявате с правилата, никой нищо не ви казва и не ви трие постовете.

Не го ли разбрахте това за толкова години, в които пишете тук?!?!

Хайде дръжте се като гореми хора, пишете спокойно и оставете детинщините настрана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хм, тази тема не е ли тъкмо предназначена за развитие на теории на конспирациите? :) Все някъде трябва да се избива напрежението на хората, по по-безопасен начин, отколкото би бил допускането да се премине критичната точка и това напрежение да избие в уличен и площаден вариант в реалният живот.

Не, не е, защото именно такива подкокоросвания като твоите водят до невидимо, но постоянно ескалиране на напрежението. И не са редки случаите когато именно подобни дискусии във форуми са довеждали до физически действия!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво предлагаш - да възхваляваме САЩ, отговорни за толкова много войни и невинни избити ли? Да си траем и да се примиряваме, че сме тяхна колония? Ти българин ли се чувстваш или американец?

Ако продължавате така да ограничавате хората да казват истината за САЩ рано или късно тук ще избухне революция! Щом като забранявате  да говорим истината, смятам  че всички истински българи трябва да пишем до Путин и да му кажем как тук се нарушава свободата на словото и колко зле живеем, благодарение на демокрацията.

Студената война се върна с нови сили, но няма САЩ да я спечели!

Знаете ли, че американския златен резерв е отдавна празен? Там има едно ГОЛЯМ НИЩО! Нищо чудно, че се водят войни!

Страната на мечтите е най - фалиратата нация на света!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не, не е, защото именно такива подкокоросвания като твоите водят до невидимо, но постоянно ескалиране на напрежението. И не са редки случаите когато именно подобни дискусии във форуми са довеждали до физически действия!

Добре поне, че аз не съм ставал свидетел или пострадал от такива...Вероятно ми се е разминало на късмет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Добре поне, че аз не съм ставал свидетел или пострадал от такива...Вероятно ми се е разминало на късмет.

Вероятно. За това ще е по-разумно да не се стремиш на всяка цена да подклаждаш конфликта. А да се опиташ да помогнеш да се изглади!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Вероятно. За това ще е по-разумно да не се стремиш на всяка цена да подклаждаш конфликта. А да се опиташ да помогнеш да се изглади!

Трудна работа...То даже и политиците ни, никак не ми/ни помагат с тази задача...Дори главно пречат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Трудна работа...То даже и политиците ни, никак не ми/ни помагат с тази задача...Дори главно пречат.

Щом си забелязал техния негативен пример то това би трябвало да не правиш като тях. Е, ако искаш да ставаш политик е отделна тема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аре, бегайте да искате гражданство от Путин! .....

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аре, бегайте да искате гражданство от Путин! .....

Да не сме с фамилията Д`епардьо, та да ни даде :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тупти ти червена звездочка и на тебе у гърдите! Кви хора сте? Това, комунистите сте особенная порода.

Повече няма да коментирам!

П.П.

Капитан Немо, благодаря. И мене ме хвана яд че се увлякох , и щях и аз да се редактирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тупти ти червена звездочка и на тебе у гърдите! Кви хора сте? Това, комунистите сте особенная порода.

Повече няма да коментирам!

П.П.

Капитан Немо, благодаря. И мене ме хвана яд че се увлякох , и щях и аз да се редактирам.

[Off]Ти пък сега. Така ми е харесало на момента когато съм си фасонирал аватара - така съм го направил. Той не показва политическо предпочитание по една съвсем прост апричина - мразя всички партии и политици без изключение. Те доказваха 23 години че са паразити, отишли там с главна, ако не и с единствена, цел - лично облагодетелстване, а не като наети от народа лица, да работят за своя работодател...или по-скоро явно работодателя те го виждат и предпочитат не в лицето на народа си, а на тези които си плащат най-много при "лобиранията".[/Off]

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ДВЕ ДЕСЕТИЛЕТИЯ ЧУЖДА ВЛАСТ В БЪЛГАРИЯ (1989-2012)

Лицата на прехода към разорение и техният чужд произход.

Имената, снимките и племенната им принадлежност красят сайтове на "Шалом" и на масонски ложи.

Те идват от САЩ, от Русия, от Испания, от Световната банка и откъде ли не, някои са карали казарма в Израел

- това са управниците на днешна България.

Водачът на преврата от 10 ноември - Андрей Луканов - руски евреин по майка.

Филип Димитров - евреин по майка.

ГЕОРГИ ПИРИНСКИ - евреин по майка

Александър Божков - евреин по майка

Иван Костов не бил циганин. Само баща му е бил циганин навремето

Надежда Михайлова - еврейка по майка

Едвин Сугарев (СДС) – евреин, бивш депутат и посланик в Монголия и Индия, поет-дегенерат

Петър Стоянов с кипа (еврейска шапка) като студент

Стефан Софиянски - евреин по майка, женен за еврейка - Алиса Софиянска

Сергей Яков Станишев  - син на украинска еврейка и български евреин

Ахмед  Доган  не е турчин, а турчеещ се ром

Настоящият външен и бивш военен министър  Николай Младенов е карал казарма в Израел

Симеон Дянков е женен за еврейката  Керълин Фройнд

и т.н..........България просто не се управлява от българи - Зомбинация

http://balkanec.blog.bg/politika/2011/06/07/dve-desetiletiia-chujda-vlast-v-bylgariia-1989-2011.761348

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ааа такааа ;аз като разправям;че евреите в българия са повече..никой не вярва.какви по големи конспирации са спертанали евреите представя нямаш..авокадото отгледано в исраел залива европа;всеки българин който хване рак/пази боже/търчи в исраел да се лекува;няма да ти разправям еврейските крави колко мляко дават...милка ще се пръсне от завист.органическите плодове и зеленчуци в исраел производство на два от кибуците са истински;а не менте био както е почти навсякъде в българия.за най голямата пък конспирация на авраам пък изобщо няма да говоря;щото ще разстроя тихчо. имам въпроси?

тодор живков евреин ли беше?

.всичките тия евреи вие сте ги избирали.....тоест на български свободни избори...ами защо бре драги българи  избрахте евреи да ви управляват?????и друг въпрос от конспирацията защо им е на евреите да съсипват българия????сега може и да не знаеш;ама най добрите генерали от еврейската армия са потомци на пловдивски евреи..какво сега да търсим заплаха за исраел защото военните му сили са командвани от потомци на български евреи ли???

извинявай ама еврейка ли си, ако си ще ми е интересно какво е вашето виждане за термина ционизъм- вярно ли е че ционист може да бъде и не евреин.

а т. живков си е циганин 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
да.тези които най много критикуват ционистите са евреи.най лошо е да сложиш под един знаменател всички евреи.всяко стадо има мърша.

това да към първия или към втория въпрос е.

май че е и към двата.

благодаря за отговорите,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=wlmjkq1__Ew

http://www.youtube.com/watch?v=f7_tFHO1k1g

Ето ги всичките престъпници, верни изпълнители на плана Ран-Ът. Изпитах погнуса!

Редактирано от Phused (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ги всичките престъпници, верни изпълнители на плана Ран-Ът. Изпитах погнуса!

Колкото и Сидеров да е спорна личност, и също да върти опашка по посока на вятъра, казано в клиповете си е живата и неоспорима истина! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко пъти чета зомбирани мнения и съществуване на такъв план се  :D  :biggrin:  :giggle1: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бавно действа тоя план, бавно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко пъти чета зомбирани мнения и съществуване на такъв план се  :D  :biggrin:  :giggle1:

а защо ги четеш, вместо това можеш да прочетеш за плана Рейган

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не може ли да чета ASP.NET MVC ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ционистите не са евреи, а потомци на хазари, приели юдаизма. Хазарите са убили кан Аспарух и са разцепили България, под претекста на наемна войска.

Хазарите са познати в историята като войнолююбиво номадско племе. Когато българите приемат християнството, малко след това (около век) хазарите приемат юдаизма, защото постулатът и човеконенавистната идеология на юдаизма е, че са богоизбрани, а останалите човеци са гоим... добитък.

Оттогава насетне за хазарите нямат значение дори малкото останали евреи.

Ционизмът е военно-поилитическа доктрина, която създава държавата Израел, след като установява дейноста си в Базел, Швейцария, точно малко (10 г.) след като България се освобождава от турско робство. ;)

Хазарите в Израел имат план Б при евентуална свръх-кризисна ситуация там, след която ще изместят държавата си тук... в България. Заотва и броят ни трябва да бъде сведен до този на палестинците. Малко под 4 млн. души.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.12 Пропагандирането на всякакви противозаконни идеи и цели е забранено. Не се допускат публикации на произведения, рецензии, лични коментари и др., които нарушават законодателството (съдържащи призиви за насилствена смяна на обществения ред, към етническа и верска омраза и други). Не се допускат коментари популяризиращи противозаконни и дискриминационни нацистки/фашистки и расистки идеи. Не се допускат дискриминация и проява на нетърпимост на основата на възраст, пол, раса, етнос, националност, вероизповедание, образователен ценз, социален статус и сексуалност.

И следващи път бъди така добър да си поставиш линк към страницата, от която цитираш, защото така излиза, че всичко написано е твое дело...

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...