Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

VladoH

Sagem MY X6

Препоръчан отговор

Някой да има някакви коментари относно този телефон? Защото той си има всичко: голям, цветен дисплей, полифонични мелодии, камера 640 х 480, Java, IR и изобщо всички екстри, а е на смешна цена - 285 лв!!!!! ohmy.gifbiggrin.gif:)

Тук има повече информация за телефончето: http://get.bg/catalog/product_info.php?man...roducts_id=8757

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пич, знаеш ли какво му липсва на телефончето - марка, ей тва няма.

а иначе ако не го зимаш само да ловиш дупета по улиците(демек заради камерата) го лапай biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина Sagem не е много известна марка в България, камо ли за мобилни телефони. Все пак това е голяма и всепризната фирма. Но на мен телефона ми трябва не за да се фукам с него, а за да ми върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти.

Относно Sagema искам ди ви попитам някои от вас имали подобен и дали го използва? или поне да е виждал такъв??

Мисля че си заслужава риска .. но бих искал ако някои от вас е използвал подобен да ми каже дали си заслужава....

:unsure:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз питам по абсолютно същата причина :wors: Надявам се някой, който има такъв телефон да сподели мнение, но засега няма отзиви. sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих в нета едно момче с подобен телефон, той е много доволен...

В форума на дата.бг има една тема посветенана Сагема, в която пишеше само положителни неща... :clap

Мисля да си взема ... но се появи друг проблем- май се продава само онлаин...

или поне така знам аз. Още не сам минавал пре Jeff или Time iz money.. но там поне мога да го огледам на живо... докато онлаин не става...

Мисля че си заслужава риска... biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве имах един авер с един доста стар Sagem е непрекъснато му правеше номера(можеби защото го изтървал стотици пъти), но винаги имаше обхват!

Аве Sagem си е добър телефон ако искаш вземай го!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе из познавам доста хора със стари модели от тази макра има такива който нямат проблеми, друг пак след закупуването на телефона започна да дава ядове.. но това е нормално пак и този модел е савсем нов...

Проблемът сега май е че незнам дали се продава из магазините или само онлаин..??? :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре ще е да намериш кой е дистрибутор и да си го купешот него или да проверяваш във всеки по-голям магазин за телефони или пусни запитване до сайта от де можеш си го купиш???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Sagem съм чувал, че са много хубави телефони, но ако не са разкодирани. Аз лично имах преди по-стар модел и бях много доволен :)

Иначе според мен не трябва в никакъв случай да се притесняваш да си купиш телефон on-line и още по-малко от get.bg. Телефонът, с който съм в момента съм го купил именно от там. Фирмата е сериозна, а телефонът досега не ми е правил абсолютно никакви проблеми. А и в повечето случаи телефоните в мрежата са по-евтини от тези по магазините. Така че ако аз сега имах достатъчно излишни пари :wors: бих си го взел от там веднага. :clap

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Да по принцип цените са по-ниски при покупка от Jeff примерно мога да обсъдя телефона и съмненията които имам с продавачите които по принцип си разбират от работата...

Пък и аз сам от провинцията така че цената ще ми скочи с околу 30 лева за доставка.... :baby

Иначе мисля че телефона е супер..

Редактирано от Romantichkata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам представа от къде може да се купи. Аз съм го виждал единствено в този сайт. sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

неска го видях за 240лв в един магазин.би трябвало да го има вече по шоповете.щом тука при мен в дълбоката провинция (на Римската Империя) го има => и в голямото село ще го откриете....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде си го видял ??

В софия или ????

Кажи къде точно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в дълбоката провинция (на Римската Империя) го има = Пловдив

и в голямото село ще го откриете = сам се сети :clap

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз съм много доволен от SAGEM MW3026 имам го от две години и не ми е правил никакви проблеми, има обхват там където много от телефоните нямат. Сега събирам пари за да си купя MY X6 и всичко което съм прочел за него в мрежата е само положително. :clap

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

kostadinn е прав!!!

Sagem имат страхотен обхват. :yanim: За мен това ознабава много, защото българските GSM оператори не са пораснали достатъчно за да ни предложат идеално покритие.

Аз живея във варна и на м-тел бая им се товарят клетките а на Глобул са доста на рехаво. И кат сляза 1м пад земята всичко се срива. :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ako 6te si kupuvate sagem my X-6 tarsete s originalen software 6toto vodafone i orange sa pravili tehni versii na menu-to i nqkoi ne6ta lipsvat

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Az veche si vzeh Sagem MY X6 i zasega sam mnogo dovolen (ot ponedelnik go imam)!Vupreki che kato go sravnqvam s Samsung E700 .... opredeleno ima razlika i to ogromna... no ne trqbva da zabravqme che E700 e 700 lv...

Za menuto neznam kakvo e orqzano, inache moqt e razkodiran ot Vodafone.. i ima 2 igri (edin poznat imashe samo 1).Za cenata ot 279 lv. telefona e prefekten... Nedostatucite sa mu slednite : Mnogo loshi polifonii zashtoto e s Hi-Fi zvuk t.e. mojesh da zapisvash melodii s sound recordera i da gi izpolzvash kato tonove za zvunene.. ako si poigraesh mogat da zvuchat dosta dobre, inache poddurja .wave i .mid no miditata ne zvuchat nikak dobre; drugiqt nedostatuk sa malkite butoni, koito se okazva che ne sa chak tolkova golqm problem kolkoto az si misleh zashtoto moite prusti sa ogromnio i veche se spravqm mnoo dobre..; Panela na telefona ne e uplatnen kakto trqbva zashtoto e prigoden za lesno smenqvane i vlizat prashinki......

Displeqt e gotin.... draznime tova che nemoga da izbiram cvetovi profil na menuto ... Za kamerata nemoga da kaja nishto zasega.. zashtoto oshte ne sam si kupil IR port i ne sam svalql snimki na kompa za da vidq kak shte izglejdad.... vupreki che ima MMS az taka i nemojah da go nzastroq kakto mejdodrugoto i polovinata moi poznati s razlichni marki telefoni nemogat...

Bateriqta oshte ne e dostiganala normalen rejim na rabota, neobhodimi sa i 4 cikala na 12-chasovo zarejdane..

IR porta go izprobvah s povecheto marki koito razpolagat s takuv i edinstvenoto koeto moje da se obmenq mejdu 2 telefona po nego sa Kontakti ot tel ukazatyelq..

Neznam zashto nqma opciq za obmen na izobrajeniq naprimer... dori mejdu 2 Nokii nemojahme da prehvurlim melodii i kartinki po IR port.. mnoo stranno...

Mislq da si kupq IR port za PC-to ak nqmerq otkude ..i togava shte publikuvam i snimki praveni s nego...Ako nqkoi znae kude moga da si kupq IR port za PC na normalna cena molq da mi kaje.

Obshto vzeto telefonat si zaslujava cenata .. mislq che kogato horata razberat che nqma nishto obshto s starite modeli na Sagem shte stane edin ot nai-hitovite modeli .. zaradi ekstrite koito predlaga za cenata si...

A i koito iska da si go kupi moje da go porucha v vseki edin magazin v Stolivata kato dostavkata stava za 1-2 chasa max. Az go vidqh v nqkolko magazina na Vitoshka ot НДК v posoka ЦУМ....

:clap :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

cvetovi profil ne moje6 da smenq6 zaradi Vodafone software-a, no az po magazinite ne sam sre6tal Sagem MY X6 s drug tei 4e... da ne te barka :blink:

az mislq da si kupuvam se se 4udq m/u Sagem MY X6 i Samsung x600. kato po zaboti6 pove4ko s tvoq napi6i kak e, kak darji bateriqta. 6toto da predi 1sedmica ne bqh 4uval za Sagem i kato gledam cenata ne mi se vijda nadejden/obiknoveno evtinoto ne e mn hubavo/. A ina4e dosta pro4etoh za nego i samo hubavi ne6ta pi6at, no iskam mnenieto na nqkoi koito go ima i ima obektivno mnenie.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ami moga da ti kaja che edinstveniqt nedostatuk... ili po-tochno predpolagaem, zashtoto oshte nesam 100% siguren e betariqta mu.. Zasega max vreme koetomi e durjala e pochti 3 dena... no nemoga da precenq vse oshte dali e normalno zashtoto prez tova vreme sam govoril, zapisval melodiiki i izkliuchitelno mnogo igraq edna ot igrite s koito razpolaga, po koqto mejdodrugoto bqh zapalen predi dosta godini ... pak i kato e nov .. i nepoznat na polovinata mi priqteli vseki mu "hviralq" po edno oko...

Takache dori da se okaje che izdurja samo 3-4 dena v rejim na ochakvane ... NEmislq che shte go smenqm samo zaradi tova.... a chesno kazano az nemoga da ti dam suvet koi ot dvata telefona da izberesh.. zashtoto tova e edva vtoriqt mi gsm (predishniqt beshe Nokia 3210 :clap ).Opredeleno mislq che X600 e gotin.. no e malko po-skup.. kogato reshih da si vzimam nov gsm sled dulgo tursene se sprqh na sagema i samsung x100.. sagema beshe edna riskovana stupka ot moq strana ..no ne sujelqvam .. ili pone za sega... e kakto ti kazah nqmam mmnooo golqm opit s gsm pak i nqmam mnogo golemi finansovi vuzmojnosti .. i ne bih dall poveche ot 300 lv. za gsm..

Vse oshte si tursq izgoden IR port za PC za da vidq kak izglejdat snimkite na PC.. v momenta v koito si vzema takuv shte poblikuvam nqkolko tuk...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За IR порт аз ти препоръчвам офертата на Smart Systems. Аз си купих от там за около 40 лв към USB и работи перфектно.

Принципно би трябвало да можеш да си качваш игри, картинки и звуци през IR порта. А за Нокиите - аз лично съм си пращал от Нокиа на Sony Ericsson картинки през инфраред и става (също и обратното). Според мен зависи от модела на телефона. Примерно Samsung C300 има IR, но не може да праща.

А батерията е нормално да държи малко. Аз като си купя нов телефон първите няколко дни ми се налага да го зареждам почти всеки ден, защото не го оставям на мира laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ami da az redovno preglejdam ofertata na Smart no ne sam se satilza IR port tam... Za betirqta veche 2 sedmici telefonat e v mene i ne mi e durjala poveche ot 3 dni vupreki che prez poslednite 3 takiva ne sam govoril mnogo i malko sam igral na igrata.... zarejdah q tochno taka kakto mi kazaha v magazina no neshtone iska da raboti kato horata.. dano da se opravi zashtoto tq nqma garanciq...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Veche moga dakaj che na 100% telefona si zaslujava parite....Raboti perfektno, bateriqta durji 5-6 dena, perfektno se svurzva s PC bez nikakuv dopalnitelen softwere, pak i veche mai se prodava navsqkude. Kamerata mu veche mai nemoge da se sravnqva s kamerite na novite modeli GSM-ni no e dobra , dori ednakva s Samsung E700... Snimkite ne sa s nai-visoko kachestvo no stavat kolkoto za zapazvan an spomen ot daden moment...

Opredeleno si zaslujava ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

zdraveite

Po slu4ai Sagem i My X6 vijdam 4e mnogo hora sa dovolni i iskat da si zakupqt tozi telefon. Pogre6na e informaciqta 4e toi se prodava samo online. 4i4o prodava takviz telefoni i toi samiq daje ima sa6tiq myx6. tuk mislq 4e e mqstoto da vi pomogna da otkriete kade go / gi prodavat. mojete da se svarjete s men na

mail : fantoss@abv.bg

priqtno sarfirane

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...