Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здрвейте на всички. Някой има ли някакви впечатления от Toshiba Satellite A200-1M5? Видях един потребител, който притежава 1М4 и ще съм му много благодарен ако и той пише тук. Другия ми въпрос е има ли смисъл да дам 150 лв повече за Draft-N и 140Mhz отгоре или да си взема 1М4? Също така ще съм Ви много благодарен ако можете да ми препоръчате нещо по-добре за около 1550 лв. Лаптопа ще ми трябва предимно за работа, но понякога ще играя и не чак толкова тежки игри. Общо взето този 1M5 е нещото, което ми върши работа, но ако има нещо по-добро за тези пари ще съм ви много благодарен ако ми го кажете. Благодаря ви предварително за отговорите biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toshiba Satellite A200-1M5 ще ти върши идеална работа за офис приложения.при игрите положението ще е по-зле поради вграденото видео.но за тези пари не може чудеса-хем двуядрен,хем 1гб рам и външна карта.са тези пари лаптопчето е идеално.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А сега почнах да се чудя между този в предни пост и този:

HP COMPAQ 6715S GR762ES

-ПРЕНОСИМ КОМПЮТЪР

-CPU AMD TURION64 X2 TL-58(1.9-GHZ)

-DISPLAY 15.4" WXGA BRIGHTVIEW

-RAM 2GB 667-MHZ DDR2

-HDD 160GB 5400 RPM SMART SATA

-VIDEO ATI RADEON X1250 GRAPHICS, WITH UP TO 512 MB

-DVD-RW DUAL LAYER

-FAX/MODEM 56.6 K, LAN 10/100

-NTEL PRO WLAN 802.11B/G, BLUETOOTH MODULE 2.0

-ТЕГЛО 2.6 КГ

-МЕЖДУНАРОДНА ГАРАНЦИЯ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми аз имам TOSHIBA и ще ти кажа, че чиповете на видеокартите са променени и драйверите от ATI (специално за ATI) не тръгват. А от TOSHIBA не си играят да ги упгреидват много много. Затова ако ще взимаш гледай да е с външна карта да не е със споделена памет.

Редактирано от Phonomania (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами в този ценови клас няма да намеря машина с видео карта, която да има собствена памет. За сега съм заделил около 1500 лв, така че ако можеш да ми препоръчаш нещо по-добро от тази машина ще съм ти много благодарен.

Редактирано от tsankoz (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миии не, честно казно не съм се замислял да проверявам това.. Аз до колкото знам Интелските процесори не греят....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване