Премини към съдържанието
phantom

Какво мислите за влизането на Атака в НС?

Препоръчан отговор

Аз си мисля следното: Атака е отговора към ДПС, атака е отговора към 15 години тъпкане на обикновените хора, атака е отговора на гласуването с чужди карти и на 220-те депутата които отсъстват от "работните си места". Атака беше най - логичното наказание за всичките тези 15 години, наказание за политическата класа в България... Най - накрая хората намериха как да изкажат на управляващите своето мнение, с постигането на един доста добър резултат за една кампания провеждана само 2 месеца, преди изборите... Думата "атака" не е равна на страх, или поне не за обикновения българин. Забравих нещо, харата гласували за "Атака" имат доста добро образование, поне според таблиците които гледах по БНТ и БТВ, само 7 процента от гласувалите са с основно образование, което мисля, че говори добре за тях...

Не знам дали сте забелязали, но и ДПС, нямаха масивна рекламна кампания. Но все пак, те залагаха на едни автобуси, и на няколко десетки хиляди гласа в Турция

<{POST_SNAPBACK}>

И не само... В районите с български турци имаха доста добра кампания... Крайно се съмнявам, че ако изборите бяха в друга страна, партия като ДПС щеше да има повече от 10 РЕАЛНИ миста в парламента, ма нали сме си в България, що да не гласуват по 5-6 пъти хората, тъжно....

Редактирано от icerain (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вярно е,че реакциине с/у тази коялиция на крайно пресилени, но "тази параноя" мисля,че съвсем на време ги хвана!!!Не знам дали сте гледали снощната пресконференция,но техния лидер се държа изключително просташки,без никакво уважение към репортерите,който си вършат работата инай-вече към собствените си избиратели!!!Гнусно е,не искам да използвам по-силна дума!!!  :ph34r:

<{POST_SNAPBACK}>

Ми ти как би се даржал с жорналисти които са те направили на 5 ст пред цяла България .Кое мо беше просташкото ?Жорналистите в момента са бесни 4е есин жорналист (В.Сидеров) при тва на свободна практика оспя за 2 месеца да влезне в парламента и то не с о4акваните от тях минимални % ами с бая от горе,партите пак ги е яд защото им обарка работите.Интересно ми защо на АТАКА в момента ще налагат полити4ески имунитет а на Догана които докара една камара турци от Турция да гласуват на него не са мо наложили ве4е стана 15 години.Ми мом4ета реално погледнете на нещата българина за кого да гласува за Руснака Станишев дошал от Украина ,за Симеон4о когото антириха неврасен и мо се довериха предния пат и тои наистина оправи но не нас а своите роднини и прибра имоти на стоиност 120 милиона ,за Ахмед Доган ли да гасуват 4е кои българин ще гласува да го оправлява тур4ин ми е пак много интересно.Останалите като костов Софиански те просто са гола вода не вдяхте ли доволното изражение на Софиански като си спе4ели още малко имонитет сашотото изражение беше и на Костов.Общо взето ако сте забелязали от 15 гд си подават топката 1 на друг праят си далаверките палнят си жопе4етата и си орална любовт с оста.Сидеров не е иделното решение в момента но е наи блиското до това което народа иска да се направи .Мислите 4е Атака са фашисти, 4е ше исттрепятпят роми и турци това са паллни глупости земете поне про4етете предизборната им кампания ,там изри4но пише 4е не ромите са виновни но са проблем проблем с които трябва да се реши с закони еднакви за вси4ки, а виновниците са досегашните оправляваши.Нали и роми и турци се варат за българи еми то пише Бългрария за българите не пише България са християните.Изобшо думите са мо криво разбрани извадени и завартяни така 4е обикновнения 4ове4ец да си каже лел виш ги тес фашисти маршави ся ше напраят така 4е някои да си исфарли бомби4ките вархо нас както в косово, и това се натяква и от наши политици и от ван защото АТАКА не е одобна в момента.Защо ни приеха в Нато замисляли ли сте са? Защото сме на крастопатя за това защото им е одобно и изгоно .Защо пе ни пиемат в ЕС не за друго ами заради ефтина работна рака ще искупят земята за жалти стотинки ще приватизират(те ве4е го праят) и продадат вси4ки предприятия и накрая няма да остане никои в тази даржава.На кратко това казва Сидеров по митинги и в предаването си.А и фрази като "циганите на сапуни" не са казани от него или от обкражаващите го ами от пишлемета които са озверели или нямат какво да правят и флудят ис форомите или от поставени лица.

пп: мисля 4е не сам обидил нито едно малцинство моля модераторите дане трият само защото сам за Атака и не им е угодно това :bye: \/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Не гласувах за тях, но биха ми били втория избор.

Само на тия "олигофрени" им стискаше да кажат нещо смислено вместо да лъжат хората в очите...

И ако не друго то показват малко национално самосъзнание за разлика от други корумпирани жълтурчета, теменужки, рози и т.н.

<{POST_SNAPBACK}>

Може и да си прав, че са единствените на който им е стискало да кажат това и онова и донякъде да е истина, но са прекалено крайни и ненапразно ги сравняват с Хитлер и фашиските му лозонги. Аз гласувах за коалициа за България и също не съжелявам. Мисля също, че за да гласуваш трябва да видиш в някоя партиа нещо повече от смелост да изразяват мнение свободно, един политик трябва да стой на ниво и да говори ясно, все пак той ще ни представя пред света а не да говори по митинги, че ще се отърве от "пе****си, цигани, турци, еврей" и тнт. Това имах предвид под крайност, иначе нищо лично, ти си имаш свое мнение и свой глас:ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Общо взето знаех кой колко ще има и кои хора от листите ще влязат. Изненада е високият резултат и може би единия мандат на ДПС. Някои основни водещи като Румен Петков, Найден Зеленогорски, Венцислав Върбанов ги познавам доста отдавна, някои повече от 10 години. Други хора от листите ги познавам по - отскоро. Ако ще и Соломон Паси го познавам от 15 години. Зная кой какво може, приказва и прави. Отидох да се запозная и поговоря и с хората от Атака.

Та за тях. Предизборната им кампания в 15МИР струваше доста по - малко от последната 7 минутна заря на милен велчев. Централно са им изпратени само 20! (няма грешка) плаката. За останалите рекламни листовки са събрали пари, свалили са ги от сайта и са ги разпечатали. Без скъпи концерти, заря, хиляди плакати, рекламни клипове по телевизиите и цели страници по вестниците. Г-жа Банкова ми направи впечатление, че съществуват и политици, които могат да говорят без да лъжат.

Аз съм гласувал точно за Стела Банкова. Всичкото, което пишат за нея плюещите е че някога преди 20 години е била секретарка на някого. Никой не написа нищо за позицията и в народното събрание през последните 4 години. Че тя е един от малкото народни представители, които гласуваха "въз основа на Конституцията и законите в съответствие със своята съвест и убеждения" (чл. 67 ал 2 от Конституцията), а не на база на партийни решения. Някои позиции, които е защитила:

1. Против закриването на АЕЦ

2. Против продажбата на земя на ВСЯКАКВИ чужденци

3. Против чужди военни бази на наша територия.

4. Против изпращането на наши войски в подкрепа на чужда война.

Има и още, но и това е достатъчно.

По телевизията и вестниците ВСИЧКО Е ПЛАТЕНО. Мафията си пищи защото вече ще има малко контрол и няма да краде безнаказано като досега. Тресе го много яко, защото при това информационно затъмнение взеха толкова и признават че при следващи избори 20% не им мърдат. Мога да кажа че гласовете за тях идват от досегашната политика на правителството, рекордите му по кражби и корупция, неадекватното поведение на премиера ("не му е сега времето" "сменете си чиповете").

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Смятям,че прекалено много внимание се обръща на тази партия,създадена от бивши генерали от ДС.Но всъщност това само покзва,че ходовете и са доста точно пресметнати.Тя е абсолютна закономерност в една млада и неориентирана демокрация,като нашата.Задколисни играчи от висока класа,са намерили идеалната ниша в парламентарната ни бъркотия,и успяха да издърпат под носа на самодоволните политици,един сериозен процент гласоподаватели.Типичен метод на ДС.А колкото до Волен Сидеров,човека въобще не е луд,просто си играе ролята перфектно -- така трябва да се държи един "лидер" на националистическа партия.

Казано честно,Аз лично не виждам никаква реална заплаха в нейно лице,цялата работа е отново в домогването до ВЛАСТ,а ние можем да си спорим колкото искаме и с това само да радваме режисьорите на политическите игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Според мен не мисля, че Атака са толкова крайни колкото ги изкарват някой медии. Ако живееш като мене в регион който е населен предимно с турци бих казал, че няма да се замислиш много на кого ще симпатизираш след като всичко се владее от така нареченото "онеправдано и потиснато" турско малцинство. И аз определено не се замислих понеже не ми е приятно, че в общината ни работят само 2 българи, не ми е приятно, че някой хора които са много близки с Ахмед Доган са завзели целия град и са казали, че нищо не дават на българи и не на последно не ми е приятно на предизборния митинг на ДПС един лидер да говори на турски и да каже някрая пка на турски, че скоро много скоро ще даде на хората си каквото трябва, а именно автономия. Предполагам, че сега много хора ще кажат, че това нещо не може да бъде ама може може. В нашия район може също така много други неща като например, че в зибирателните секции имаше тотално присъствие на турското малцинство или, че трудно чувам нещо друго освен турска реч или, че дойдоха десет автобуса от турция и още много неща. Че думата ми е за друго. Всички разбираме колко му е пипето на прословутия Волен Сидеров и какво ще направи в така наречения български парламент, но с вота си за Атака поне чуха всички като нас които не са доволни от политиката на всички други партии. От безхаберието на политиците да разберат на какво толкова досега се крепи прословутия ни етнически модел. Е аз ще ви кажа - на почти автономноста на някой БЪЛГАРСКИ области. Е толкова от мене. Сега някой ще ме нарекат ФАШИСТ, но аз не се засягам понеже знам, че не съм, а просто живея в такава реалност. И Ви казвам, че следващият път ще бъдем много повече!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ми ти как би се даржал с жорналисти които са те направили на 5 ст пред цяла България .Кое мо беше просташкото ?Жорналистите в момента са бесни 4е есин жорналист (В.Сидеров) при тва на свободна практика оспя за 2 месеца да влезне в парламента и то не с о4акваните от тях минимални % ами с бая от горе,партите пак ги е яд защото им обарка работите.Интересно ми защо на АТАКА в момента ще налагат полити4ески имунитет а на Догана които докара една камара турци от Турция да гласуват на него не са мо наложили ве4е стана 15 години.Ми мом4ета реално погледнете на нещата българина за кого да гласува за Руснака Станишев дошал от Украина ,за Симеон4о когото антириха неврасен и мо се довериха предния пат и тои наистина оправи но не нас а своите роднини и прибра имоти на стоиност 120 милиона ,за Ахмед Доган ли да гасуват 4е кои българин ще гласува да го оправлява тур4ин ми е пак много интересно.Останалите като костов Софиански те просто са гола вода не вдяхте ли доволното изражение на Софиански като си спе4ели още малко имонитет сашотото изражение беше и на Костов.Общо взето ако сте забелязали от 15 гд си подават топката 1 на друг праят си далаверките палнят си жопе4етата и си орална любовт с оста.Сидеров не е иделното решение в момента но е наи блиското до това което народа иска да се направи .Мислите 4е Атака са фашисти, 4е ше исттрепятпят роми и турци това са паллни глупости земете поне про4етете предизборната им кампания ,там изри4но пише 4е не ромите са виновни но са проблем проблем с които трябва да се реши с закони еднакви за вси4ки, а виновниците са досегашните оправляваши.Нали и роми и турци се варат за българи еми то пише Бългрария за българите не пише България са християните.Изобшо думите са мо криво разбрани извадени и завартяни така 4е обикновнения 4ове4ец да си каже лел виш ги тес фашисти маршави ся ше напраят така 4е някои да си исфарли бомби4ките вархо нас както в косово, и това се натяква и от  наши политици и от ван защото АТАКА не е одобна в момента.Защо ни приеха в Нато замисляли ли сте са? Защото сме на крастопатя за това защото им е одобно и изгоно .Защо пе ни пиемат в ЕС не за друго ами заради ефтина работна рака ще искупят земята за жалти стотинки ще приватизират(те ве4е го праят) и продадат вси4ки предприятия и накрая няма да остане никои в тази даржава.На кратко това казва Сидеров по  митинги и  в предаването си.А и фрази като  "циганите на сапуни" не са казани от него или от обкражаващите го ами от пишлемета които са озверели или нямат какво да правят и флудят ис форомите или от поставени лица.

пп: мисля 4е не сам обидил нито едно малцинство моля модераторите дане трият само защото сам за Атака и не им е угодно това  :bye:  \/

<{POST_SNAPBACK}>

Жорналистите си вършеха работата и след поредните обиди на г-н Сидеров се отвърнаха и то с право(според мен)!!!Мисля,че българите трябва да гласуват за този,който обещава нещо реално,нещо което ще доведе България към по-добро,без да се замисля от каква нация е!!!Мисля,че вече сме достатъчно зрели,за да не се занимаваме с простотии от рода "той е руснак,турчин,ром,еврейн и т.н. и затова не може да участва в управлението на България"!!!Г-н Сидеров доста умело заплаши ромите,турците и еврейте-щял да освободи България от тях!!!Това за мен е изключително глупаво решение!!!Всеки човек родил се на територията на България е Българин и има равни права като всеки друг!!!Аз се придържам към мнението си,че доста пресилено реагираха както медиите,така и обществото към тази коалиция,но дали е с право само времето ще покаже!!!

Естествено всеки има право на мнение и мен лично не си ме обидил със своето!!! ;) V

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аре - пак се почна...

Стига с тая политика, изнервяте форума...

По темата - всеки народ заслужава управниците си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Моето мнение е, че няма смисъл да се дърлим във форума на политически теми. Както и да е, изборите минаха. Новоизбраните депутати ги очаква много работа. Надявам се, че ще съумеят да загърбят политическите страсти и да се състави възможно най-скоро правителство. На този етап парламентарна криза и предсрочни избори на България не са и необходими. Няма време, а и ще е излишно прахосване на средства. Народа показа отношението си към политическата класа. А мисля, че прекалено много внимание се отделя на АТАКА. А това им е и основната цел. Да са в центъра на вниманието. Колкото повече се шуми за тях, толкова повече гориво сипвате в мотора им. Какво толкова е станало. Колко партии в България се появяваха и изчезваха. Така, че ще видим какво ще се случи. Пред България стоят много по-важни задачи, отколкото да се обсъжда една или друга партия.

А мнението ми е във форума да не се допускат чисто партийни теми. Казвал съм го няколко пъти вече. Тези, които симпатизират на АТАКА - имат сайт. За останалите - други форуми на различните партии, а за всички - News.bg.

Така, че нека запазим форума чист от открита политическа агитация. Ако има теми, те поне да са по наболели въпроси и да не се води политическа пропаганда. По такива теми поне се опитваме да мислим как може да се реши даден въпрос.

Нека оставим политиката на политиците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    И така... Искам да споделя едно мнение, което зная че ще мине покрай ушите на повечето хора. Мисля че реакциите срещу АТАКА са крайно пресилени. Откровената параноя която тръшна някои е прибързана на този етап. Имаме си един сравнително шарен парламент и мисля че този път ще се постигне един доста интересен баланс, стига да се работи за това.

Аз не харесвам ред идеи и настроения на АТАКА, но има и такива, които одобрявам. Нямам намерение да коментирам нито едните, нито другите им концепции, тъй като и в двата случая става въпрос за деликатни теми. Мисля че нито е редно да се подценява АТАКА, нито да се преувеличават фактите. А мисля че и двете се правят в големи количества.

<{POST_SNAPBACK}>

Stalik, защо да мине покрай ушите на другите ... аз напълно подкрепям твоето мнение, както и мнението на Филипов, Paparaka и други изказали се. Някои мнения звучат параноично, но всеки вижда нещата от своя или партийна гледна точка.

Не бих желал и разрастването й, не харесвам и крайностите й, но трябва да има такъв коректив в парламента.

А какво е станало ... удар по главата на политическите мастодонти.

Надявам се, че ще се преосмислят многото голословия и разпасаност от политическата ни върхушка.

Надявам се, че няма да се позволи на следващите избори, които се очертават в близко време да се достига до такъв "феномен".

Надявам се, че този "феномен" няма да се разрастне в крайните си форми, защото тогава и Господ няма да опази България.

И накрая ги поздравявам, че без автобуси спечелиха достойно.

Жорналистите си вършеха работата и след поредните обиди на г-н Сидеров се отвърнаха и то с право(според мен)!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Преди излизането им на пресконференция, Сидеров & КО гледаха телевизия, от където бяха обиждани от политически зависимите журналисти (пр. В. Дърева - която много уважавам). За разлика от другите политически "кримки", те нямат имиджмени. Сложи напрежението, отрицанието и страха на някои други партии към тях, безпардонното журналистическо общуване/оплюване (на което е свикнал Сидеров) и кашата е готова.

С такъв медиен диалог няма да стигнат до никъде. А знаем коя е четвъртата власт.

aaliyah_st, нали не възразяваш, че използвах цитата ти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преди излизането им на пресконференция, Сидеров & КО гледаха телевизия, от където бяха обиждани от политически зависимите журналисти (пр. В. Дърева - която много уважавам). За разлика от другите политически "кримки", те нямат имиджмени. Сложи напрежението, отрицанието и страха на някои други партии към тях, безпардонното журналистическо общуване/оплюване (на което е свикнал Сидеров) и кашата е готова.

С такъв медиен диалог няма да стигнат до никъде. А знаем коя е четвъртата власт.

aaliyah_st, нали не възразяваш, че използвах цитата ти?

<{POST_SNAPBACK}>

Няма причина да имам нещо против!!! ;)

Съгласих се с теб,вярно е че и двете страни стигнаха до крайности,което ако продължи няма да доведе до нищо хубаво!!! cool.gif

Съгласна съм също,че изборите минаха и вече е излишно да коментираме нещо по тази тема!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хм......!Нека да оставим политиката на политиците казваш? Кои ПОЛИТИЦИ имаш предвид? Та нали те ни докараха до това положение да се чудим за кого да гласуваме,и да представят техни,а не наши алтернативи за ЖИВОТ.

Не е ли крайно време да се приме закон,САМО тези Български граждани които живеят в Б-я шест месеца от годината да имат право да гласуват/става дума за тези които са в чужбина/ Не желая други хора да определят политическият строй в страната ни.Това даже не е мое предложение,тази сутрин го предложи г-н Рашидов.Е тогава няма ли да си дойдат нещата поред

Освен това както е прието в други д-ви Гласуването да стане задължително и да има парични санкции.

И може би сега не бихме дискутирали тази тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Хм......!Нека да оставим политиката на политиците казваш? Кои ПОЛИТИЦИ имаш предвид? Та нали те ни докараха до това положение да се чудим за кого да гласуваме,и да представят техни,а не наши алтернативи за ЖИВОТ.

Не е ли крайно време да се приме закон,САМО тези Български граждани които живеят в Б-я шест месеца от годината да имат право да гласуват/става дума за тези които са в чужбина/ Не желая други хора да определят политическият строй в страната ни.Това даже не е мое предложение,тази сутрин го предложи г-н Рашидов.Е тогава няма ли да си дойдат нещата поред

Освен това както е прието в други д-ви Гласуването да стане задължително и да има парични санкции.

И може би сега не бихме дискутирали тази тема.

<{POST_SNAPBACK}>

А редно ли е да превърнем форума на Калдата в място за политическа реклама. В този смисъл ми беше фразата "Да оставим политиката на политиците". Иначе и аз смятам, че много неща не са както трябва, но не смятам, че тук е мястото да ги обсъждаме и да водим политическа агитация за една или друга партия.

Това беше идеята на поста ми. Да запазаим предназначението на форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А редно ли е да превърнем форума на Калдата в място за политическа реклама. В този смисъл ми беше фразата "Да оставим политиката на политиците". Иначе и аз смятам, че много неща не са както трябва, но не смятам, че тук е мястото да ги обсъждаме и да водим политическа агитация за една или друга партия.

Това беше идеята на поста ми. Да запазаим предназначението на форума.

<{POST_SNAPBACK}>

Ееееее, Nickfox не те бях виждал отдавна, но точно ти да призоваваш за подобно нещо.... чак ти се чудя! cool.gif Както и да е, може и да се прекрати темата, а на тези които създават доста по-ненужни теми бих препоръчал просто да я отминават, щом не им харесва, вместо да правят спам! Имам предвид "Юнак" например. ;) Съжалявам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Първо искам да заявя, че аз не съм гласувал за АТАКА. Според мен напълно закономерно АТАКА влезе в парламента. За тези които не помнят на предните избори същото се случи с НДСВ, с тази разлика че Симеон Сакскобурготски се рекламираше години преди изборите. Дано АТАКА съумеят да намерят начин да накарат останалите политически сили (изкл. ДПС) да се замислят какво могат да направят за българския народ, защото видно е отсега че някои политици мислят пак само и изключително за себе си - "... да сформираме дясноцентристко правителство ..." сиреч - дай да разкараме Коалиция за България, ние искаме да караме влака. Е това ако не е наглост...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Според мен АТАКА е пълен абсурд. Не мисля, че това е начина и точно тази е партията, която мисли най-доброто за България. Но появата й и високия процент гласували за нея трябва да ни накара да се замислим - нас гласоподавателите / в т.ч. и негласувалите/ и най-вече политиците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мисля,че още е много рано да се определи "АТАКА" като феномен в България.Това е нещо ново и просто ще трябва да се доразвие.Не за първи път чуваме че власта се облагодетелства,че не се мисли за България и т.н. Да има взети конкретни мерки?Да има осъдени?Поне аз не знам.Наистина при Хитлер Германия е процъфтявала,но за много кратко sad.gif Едва ли ни трябва такова "цъфтене".Ще чакам по-малко думи и повече конкретни деиствия и разумни мерки за излизане от сегашната криза.При тази мизерия е логично да се роди партия на недоволните,но мисля че вече е доста късно да се промени нещо :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гости Paparaka

Ако мога да обобщя няколко мнения:

Коалиция АТАКА, са "наказание" за парламента като цяло и за безделничеството на неговите депутати.

НО, въпреки това

АТАКА, надали ще е партията, която ще развее вълшебната пръчица и всичко ще тръгне като по мед и масло.

Повечето хора, които са гласували за тях, по-скоро са гласували ПРОТИВ всички останали партии или само защото харесват расиските убеждения на коалицията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе ,както има партия ,която покровителства циганите така трябва да има и партия която да покровителства българите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какво толкова е станало не можах да разбера че токова сте се разгорещили бе хора?Имаше едни дето само не казаха че е дошъл Хитлер на власт.Смешници ако поне малко познаваха тогавашните събития едва ли щяха да говорят подобни глупости!Та ги наричах крайно леви е тогава умтрях от смях!Че бяха крайно десни тук вече почти се съгласих!Еми в една напълно демократична държава след толкова дълъг период на отковен нихилизъм и дори погазване на вичко родно.Е нормално е да има една група от хора които ги избива на национализъм еми защо пък да я няма ЩОМ ВЕЧЕ ПОВЕЧЕ ОТ 15 ГОДИНИ СЪЩЕСТВУВА ЕДНА ПАРТИЯ КОЯТО ПРОТИВОРЕЧИ НА КОНСТИТУЦИЯТА И ДОРИ УЧАВСТВА В УПРАВЛВНИЕТО НА СТРАНАТА И СЕ ГОТВИ ДА ПРОДЪЛЖИ е за това се питам защо пък да няма нейн опонент та да се уравновесят везните!Защо да я няма и тази крайност?Хубаво е да я има във всяка развита Европейска демокрация има неин аналог!Обаче не се сещам да има етническа партия във някоя европейска държава! Така че тази партия е чедо на досегашната политика и колкото и да не има харесва на плитиците те са нейните родители!Не си мислете че им симпатизирам!Ако питате мен са прекалено крайни!Но щом са си намерили своето място под слънцето да бъдат и им желая успех както и на всеки друг който защитава националните интереси е да те имат и доста крайни идеи но пък всеки има право на свои виждания и разбирания стига разбира се да не нарушават законите и установените норми от обществото!Нал иза това се казва народни представители защото те трябва да са еманацията на това общество!Всяка прослойка си избира представителите които смята че ще защитят най-добре интересите и.Та нали това е демокрацията!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Така трябва!Да се измете България от мръсните борчета, цигани, турци, евреи и пе****сти.Само така ще се оправим!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Съгласен съм, но не и от тези които са в тази формация! Ченгета от ДС и лунатици! Аз съм крайно против Доган и ДПС!!! Ама Сидеров, Писарев, Р. Воденичаров и тоя бръмбар- Берон....айде сега! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Абе ,както има партия ,която покровителства циганите така трябва да има и партия която да покровителства българите.

<{POST_SNAPBACK}>

Утре някой може да влезне в къщатата ти и да те пребие, защото смята че си с прекалено червени очи или прекалено дълги уши. Не разбирам кой слага етикетите в тая държава и кой казва, кой има право да съществува, и кой не!

Има много хора дето заслужават да живеят, но са мъртви и такива и такива дето не заслужават, но са живи. Аз не мога да върна тия дето заслужават. Кой може?Ти?

Няма партия дето покровителства цигани или цигани, или турци. Има обаче партии дето се възползват от настроенията на хората и в това време покровителстват хора с пари и с власт, за да им бъде платено за труда. Никой политик не е в парламента за хорската любов или от обич към родината. В парламента можете да разберете какъв е цветът на парите - син, жълт, червен, лилав, кафяв....

За Волен Недоволен... тия избори показаха, че хората нямат алтернатива. И избират въздушни кули, само за да не гласуват за старите муцуни.

Мръсна работа е политиката.... ;):wors::wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма лошо от такава атака на "Атака" в парламента ! cool.gif На България е нужна една такава сила,която да казва истината в очите на грабителите в парламента! Май някои господа щяха да са по-доволни ,ако Евророма бяха влезли, за да има кой да им пее и хвърля гюбеци,докато те безнаказано празнят хазната.... То много и не остана за грабене,ама все се намират и лешояди. Спомнете си нещастието в кв."Захарна Фабрика" и убийството на професора отишъл на празненството.......Пресдставете си ,че всеки от нас би могъл да е на негово място! А убийците знаете кои са! Ромите станаха нагли и е видно на всякя крачка- в автобуса, на пазара,навсякъде и все правят поразии... За турците и автобусите- без коментар! Дано "Атака" събуди повече българи , че както е тръгнало след 10години ще сме малцинство в собствената си родина!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кайовасе

Няма партия дето покровителства цигани или цигани, или турци

я ме светни защо Доган обеща да има ток в Столипиново а на хората от друг квартал например Тракия нищо не обеща

аз съм крайно против да се гласува в чужбина

неможеш да ме убедиш че харченето на някаква сума за например 60 и няколко човека в Австралия които им е все тая кой управлява тук в България

а и ги питай мислят ли да се връщат скоро насам

и друго което много мее е яд , да се оправдават за агитациите на турски

да ме прощават но моята колежка руския сее научила на Български език и е положила изпит по Български за Българския си паспорт а тук става въпрос за Български граждани които са родени в България имат Български паспорт и да не знаят Български

все още официален език в Република България е Българския

Редактирано от бате Ици (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.