Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво мислите за влизането на Атака в НС?

Препоръчан отговор

Според мен това е доста опасно, но показва, че има вод на отчаяни хора, които вече не издържат от трудностите на реформите и високата платена цена за влизането ни в ЕС. Показва, че неизпълнението на обещанията за бърз просперитет (прословутите 800 дни) не се изпълняват от тези, на които се гласува доверие. Показва, че се правят често безпринципни коалиции в парламента, които подменят вота на избирателите. Извежда на яве, гнева и на хората, които очакваха да има наказани виновни за разрухата от 96-та година, подведени под наказателна отговорност за незаконното обогатяване през годините от 97-2001г., тези, които излязоха от СДС, но се обогатиха и го провалиха, сега ги виждаме в ДПС! Това, че ДПС рекетира всички политически субекти с цел обогатяване на лидерите му и назначаването на некомпетентни кадри в администрацията на етничиски принцип. Безпардонността, дързостта и цинизма на Доган (откровено проявен в предаването при С. Трифонов)! Далеч съм от мисълта, че хора като Сидеров, Берон и Румен Воденичаров (всичките са ченгета от бившата ДС), които не са никаква хомогенна формация и ще се разцепят бързо, са някаква алтернатива на когото и да било. Това, че се гласува за тях е чист наказателен вот, срещу безпринципността в политиката и нарастващото влияние на ДПС, което винаги е победител от всички избори. Смешникът Сидеров, които откровено имитира по мимики и действия Хитлер, определено има психически отклонения. Хора, бдете!!!

Както се пее в една песен на Ronnie James Dio "It`s time to be killing the dragon again"!

Редактирано от phantom (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 241
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

сигурен съм че след вчерашната им "пресконференция" повече от половината им избиратели вече горчиво съжаляват че са си дали вота за такива олигофрени.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не гласувах за тях, но биха ми били втория избор.

Само на тия "олигофрени" им стискаше да кажат нещо смислено вместо да лъжат хората в очите...

И ако не друго то показват малко национално самосъзнание за разлика от други корумпирани жълтурчета, теменужки, рози и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей тая коалиция Атака доста ви поизпоти . Гледам социолозите до един зачервили бузки и коментират "феномена" . Доста беше подценено това обединение . :) До такава степен ,че тази сутри по БТВ неможаха да отговорят на въпроса аджаба откъде се финансира Атака . Отговорът бе , че пичовете са пропуснали да следят обстойно кампанията им ?!

Непонятно ми е защо медиите търсят причината за високата подкрепа към коалицията главно в неуспешното управление на страната . Програмата на Атака отговори на очакванията на значителна част от населението . Тя определено е българска , насочена към родните интереси партия ! " Нека който не е съгласен да вдигне ръка" . Кви са тея легенди за етническата търпимост в България ?! Ма моля ви се такова нещо никога не е имало и няма да има .Политиците го повтарят толкова често , че вече започват и да го вярват . Всичките са от един дол дренки . Всеки един си има мръсни ризи , така че е безсмислено да се ровим в миналото им . Хора запознати с темата дълго могат да нищят и връзките им и родата :) ( това обаче е доста далече от мен ) .

Хаха доста интересен аналог се прави между Хитлер и В. Сидеров . Бих казал че човека работи върху сценичното си поведение :) Царя пък едвам връзваше две думи една след друга ?! това що не го коментирате . Означава ли че дедото е глупак и не му тече мисълта като хората ? Според мен не. Какво толкова се притеснявате от Атака ? Че след време може да получи мнозинство в парламента както е тръгнало ? По начина по който БТВ обрисува Сидеров едва ли не той ще ни поведе на война срещу турци, цигани и др. biggrin.gif В 21 век , на пъпа на Европа хахаха...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шок и ужас!

Бог да пази България от такива хора!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не гласувах за тях, но биха ми били втория избор.

Само на тия "олигофрени" им стискаше да кажат нещо смислено вместо да лъжат хората в очите...

И ако не друго то показват малко национално самосъзнание за разлика от други корумпирани жълтурчета, теменужки, рози и т.н.

<{POST_SNAPBACK}>

Странно какво смислено чу от тези, както правилно ги наричаш ОЛИГОФРЕНИ??? Освен плитки и смешни заплахи към всички политици в България и към журналистите, олигофренът Сидеров не свърза едно смислено изречение на брифинга. Е така е, трудно се говори когато нямаш написано на ауто кю-то пред теб! Ей хора, Жорж Ганчев ми се вижда адски симпатичен дори, пред тези мижитурки! За пореден път беше направен "странен" вот на тези избори, ама де се неначудиш angry.gif Това е последицата от всеобщата чалга, която ни е обхванала, от духовната нищета.... :stop: Прокуратурата би трябвало да изземе всички записи на предаването "Атака", както и записите от събранията на тези, които дори не знаят какви са и да се самосезира, да им повдигне обвинения и в крайна сметка да забранят формацията, а боклуците в нея да отидат или в лудницата или в затвора, къде то им е мястото! :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Волен Сидеров в една от статиите си пишеше, че имало информация от сигурни източници, че НАТО има намерение след Югославия следващото огнище на размирици на Балканите да бъде разпалено именно в България. Сега той се явява като инструмент, за да се случи това. И ако някой каже, че е подценил коалиция Атака, е бил сляп.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам дали сте влизали във форума на Атака http://www.atakabg.com/forum/ но там направо си лъха на неонацизъм. Винаги съм бил против толкова дясно отношение на дадена политическа група. Но едни мисли ми се въртят из главата, че ако те направят това, което обещаха сега на следващите избори ще имат размазващ успех. Хе - хе все пак Хитлер така е започнал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе 400000 души избиратели току-така не изникват! Без да им следя кампанията на Атака съм сигурен, че имат нещо смислено и осъществимо в програмата с което са спечелили доверието на хората!

Ilianko, Атака ли са виновни за наличието на парадокса ДПС в парламента??? Защо упреквате хората, които подкрепят национализма, а си затваряте очите за тези които подкопават държавата?

За исказванията на Сидеров относно НАТО, Шулева и т.н. - съгласен съм че бяха твърде пресилени. Но относно продажбата АЕЦ, БТК, земите, здравната каса и т.н. човека беше напълно прав! Интересно, пак никъде тук не видях да го подкрепяте по въпроса. Или сте съгласни с досегашната политика на правителството!?!

Не ме притеснява толкова факта, че Атака влезе в парламента, колкото това че трябваше човек като Сидеров да дойде за да се стреснат някои хора и да се осъзнае малко народа...

Редактирано от Q-tech (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абе 400000 души избиратели току-така не изникват! Без да им следя кампанията на Атака съм сигурен, че имат нещо смислено и осъществимо в програмата с което са спечелили доверието на хората!

Ilianko, Атака ли са виновни за наличието на парадокса ДПС в парламента??? Защо упреквате хората, които подкрепят национализма, а си затваряте очите за тези които подкопават държавата?

За исказванията на Сидеров относно НАТО, Шулева и т.н. - съгласен съм че бяха твърде пресилени. Но относно продажбата АЕЦ, БТК, земите, здравната каса и т.н. човека беше напълно прав! Интересно, пак никъде тук не видях да го подкрепяте по въпроса. Или сте съгласни с досегашната политика на правителството!?!

Не ме притеснява толкова факта, че Атака влезе в парламента, колкото това че трябваше човек като Сидеров да дойде за да се стреснат някои хора и да се осъзнае малко народа...

<{POST_SNAPBACK}>

Първо, не са 400 000, а 240 000...не брой 8% от всички гласоподаватели, а 8% от 60%.... АЕЦ не знам да се продава, земите...какво, някой ще ги вдигне да ги носи някъде ли? Айде сега смешки! Кога и каво е казал смешника за здравната каса? Или може би и той е от тези, които не са си внасяли осигуровките?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново,неподходящи хора "яхват" една идея.На тази страна и е нужна партия,която да е близко до Нацианалното/не фашиското/.Партия,която да заяви национална принадлежност,но и да се разграничи от всякакви заигравания с КАФЯВ популизъм.Жалкото е,че ВМРО пропусна този шанс.Там има, и традиция и носталгия.Но лидера и само с Доган не се е коалирал,за да се докопа до парламента.Имаше много ревност в изказванията му към ОНЕЗИ,но само той си е виновен,че превърна ВМРО в това ,което е сега.Трябва баланс на ДПС в парламента ,но май не този .Защото всеки ще гледа на тях,като на клоун в цирка,и никой пак няма да помисли,аджеба какво казват с този Вот хората.И колкото да лумпенизираме гласувалите за "Атака" хора,май нещо ........много ясно се заявява.И колкото по-рано някой хора разберат това,толкова по-добре.И един от сценариститена Трифонов,много добре го каза,че много хора си няма представа,колко чупливи са нещата с които ЕДНИ си играят,а ДРУГИ не искат да видят.И не Сидеров е виновен,че никой до сега не посмя,да стане и да каже в парламента,че има населени места в тази държава,където хората ги е страх да СПЯТ през ноща./най-вече възрастни/.Че на жълтите павета трудно можеш да видиш,как се коси още зелената царевица с коса, та някой да си храни коня.Че многомесечен труд бива унищожаван/ограбван/ само за една нощ.Че в малките населени места имоти се продават на безценица,само и само да се спаси нещо.

Никога няма да забравя една бабка какво казваше:

-Сине,сине,ветър се разшуми Трепнеш.Каруца изтропа Трепнеш.Куче излае Скочиш.....и така докато не остана нищо в двора.Сега си спя спокойно.

Изборите свършиха,време е за ИСТИНИ.

П.П Най-малко искам да се заигравам в една трита и възобновявана тема,етноси не съм споменавал.Тези неща стават в държавата ни и няма как да се скрием от тях.Така,че дълго време ,някой хора не искаха да видят Истината,ами сега да гледат Сидеров,ХАК да им е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А според мен е добро за България! Такива хора са необходими на страната ни!

phantom :speak: ти гледал ли си някой от митингите на Сидеров а въобще знаеш ли по коя телевизия ги даваха?

По Скат ТВ

А защо по скат защото за 20 минути по нова телевизия са му поискали 10 000 лева

Освен това знаеш ли колко биоборда има коалицията в цяла българия-нито един

Мисля че разбираш с какъв бюджет е резполагал и защо влезе в парламента- не защото ликът му стоя на всеки ъгъл по всички главни улици или заради стара слава(извесно ти е че коалицията беше сформирана през послените месеци), или други подобни той излезе и говори с хората и каза много истини!

(Но ти така или иначе няма как да си го гледъл)

И ако следващият път спечели мнозинство-това ще е най-хубавото нещо което може да се случи на България!

И от къде на къде ТИ имаш правото да квалифицираш когото и да било!!

Ако сега кажа, че си олигофрен с психични отклонения няма да ти стане приятно нали

А що се отнася до Хитер при него Германия бележи цветущ напредък(икономически и стопански) и ако със сидеров имат общи черти още по добре!

Защо ти пречи че човекът иска да помоне на родината си, а не да окраде това което са му оставили предишните правителства.

При това го прави чесно. - Знаеш ли колко турци са докарани за да гласуват? "Цената" на билета им от Анкара и обратно е 3 лева а "кой" дава и от "къде" взима парите който покриват истинската стойност на билета?!?

Хора които не живеят в България не трябва да определят кой ще вземе властта!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти защо си мислиш, че не знам по коя телевизия се прозяваше Сидеров? Откъде си толкова осведомен за бюджета им? Мислиш си, че не се финансират от никого, не се заблуждавай.... плачат за ревизия! Освен това, айде малко да избягваш обидни квалификации, а?! :speak: А да се възхищаваш от Хитлер..... още по-зле за теб!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина е добре да охладим страстите -Предлагам да изчакаме малко и тогава ще видим кой крив кой прав и дали е било добро или лошо че атака влезе :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично мисля, че АТАКА всяха достатъчно страх и объркване в парламента.

Объркаха аритметиките на много партий. И като гледам може да се стигне до служебно правителство или до нови избори.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

phantom като най-личен в темата предлагам ти да направиш ревизийката . Съгласен съм с Nescafe . Дори и да не съм запознат с финансовите възможности на Атака твърдя че тяхната кампания бе една от най-евтините . Нямаше рекламни клипове по националните медии , плакатите и др. такива книжлета бяха рядкост . Дори и в митингите им не участваха "елитните" ни

изпълнители ! Съпоставено с останалите партии ... "е те такова животно нема".

.... дааа определено има нещо гнило в цялата работа . Може би са използвали съкровището на Хитлер(за онова от Алпите говоря) да не би пък Сидеров да го е открил?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
phantom като най-личен в темата предлагам ти да направиш ревизийката . Съгласен съм с Nescafe . Дори и да не съм запознат с финансовите възможности на Атака твърдя че тяхната кампания бе една от най-евтините . Нямаше рекламни клипове по националните медии , плакатите и др. такива книжлета бяха рядкост . Дори и в митингите им не участваха "елитните" ни

изпълнители ! Съпоставено с останалите партии ... "е те такова животно нема".

.... дааа определено има нещо гнило в цялата работа . Може би са използвали съкровището на Хитлер(за онова от Алпите говоря) да не би пък Сидеров да го е открил?!

<{POST_SNAPBACK}>

Мисля, че темата взе да се измества доста в страни.... Ще използвам само един цитат от епизод3 на любимия ми филм Star Wars, когато императора обяви, че Републиката се реорганизира в Империя, тогава целия сенат изпадна в бурни ръкопляскания, а сенатор Амидала през сълзи каза: "...И ето така умира свободата....сред оглушителни овации"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали сте забелязали, но и ДПС, нямаха масивна рекламна кампания. Но все пак, те залагаха на едни автобуси, и на няколко десетки хиляди гласа в Турция

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно . Те поне си знаят електората( няма смисъл да споменавам кои хора влкючва ) за това и толкова точно прогнозираха резултатите си .

Редактирано от DemoVision (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АТАКА, казаха поне едно вярно нещо (от това което съм чул)

А то е, че ДПС е противоконстутиционна партия.

Точната дума с която мога да определа ДПС и "паразити". Де има правителство, те са в него.

Има един лаф: "Куцо, кьораво, сакато, дупка имали е злато". Еми ако се наложи да го преведа на по-политически език, ще звучи нещо като:

"дясно, ляво по средата, имали мнозинство е злато", даже си мислих дали да не заменя златото с някаква валута, щото тя повече се котира.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И така... Искам да споделя едно мнение, което зная че ще мине покрай ушите на повечето хора. Мисля, че реакциите срещу „Атака” са крайно пресилени. Откровената параноя която тръшна някои е прибързана на този етап. Имаме си един сравнително шарен парламент и смятам, че този път ще се постигне, поне отчасти, един доста интересен баланс, стига да се работи за това.

Аз не харесвам ред идеи и настроения на „Атака”, но има и такива, които одобрявам. Нямам намерение да коментирам нито едните, нито другите им концепции, тъй като и в двата случая става въпрос за деликатни теми. Мисля че нито е редно да се подценява „Атака”, нито да се преувеличават фактите. А мисля че и двете се правят в големи количества.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И така... Искам да споделя едно мнение, което зная че ще мине покрай ушите на повечето хора. Мисля че реакциите срещу АТАКА са крайно пресилени. Откровената параноя която тръшна някои е прибързана на този етап. Имаме си един сравнително шарен парламент и мисля че този път ще се постигне един доста интересен баланс, стига да се работи за това.

Аз не харесвам ред идеи и настроения на АТАКА, но има и такива, които одобрявам. Нямам намерение да коментирам нито едните, нито другите им концепции, тъй като и в двата случая става въпрос за деликатни теми. Мисля че нито е редно да се подценява АТАКА, нито да се преувеличават фактите. А мисля че и двете се правят в големи количества.

<{POST_SNAPBACK}>

Вярно е,че реакциине с/у тази коялиция на крайно пресилени, но "тази параноя" мисля,че съвсем на време ги хвана!!!Не знам дали сте гледали снощната пресконференция,но техния лидер се държа изключително просташки,без никакво уважение към репортерите,който си вършат работата инай-вече към собствените си избиратели!!!Гнусно е,не искам да използвам по-силна дума!!! :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цяло също не ги одобрявам, но за много от нещата са прави. Дано не си останат само с приказките, а успеят да покажат и с делата си, че наистина мислят за доброто на страната (което мен малко ме съмнява). Поне удариха шамар на политиците ни, които май позабравиха да бъдат преди всичко българи...

Редактирано от Zbelsrud (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно подкрепям мненията на DemoVision и Stalik.За лафа от Еп.3 ще кажа че свободата в тази държава умря '90-91 след като една купчина паразити се намъкнаха във властта.За сведение на някои хора точно 91 Сидеров е напуснал СДС

Edit: Току-що видях че някои хора са дали на DemoVision отрицателна репутация заради исказванията му - господа вашите аргументи са политическа нетърпимост.Не знам как можете да пишете подобни неща на фона на програмата на Атака (ако случайно сте си направили труда да я прочетете) и на пресконференцията им (ако сте слушали внимателно какво казаха Сидеров & ко).Явно много се влияете от медиите и разни платени подлоги...

@phantom - не знам за какво си се борил последните 15 години,но аз не съм се борил за това да гледам мутри със коли за по един куп пари да си гукат с политиците а аз да карам кола на 12 години и да взимам 500лв на месец.Не съм се борил за да станат евентуално децата ми наркомани или да ги изнасилят,или пребият и ограбят,защото властта толерира престъпността.Така мога да продължа още доста,надявам се съм те накарал да се замислиш дали ти не си този,който изпада в крайности

Редактирано от C0ldblooded (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване