Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво мислите за влизането на Атака в НС?

Препоръчан отговор

Аз по-принцип не подкрепям Атака,но вчера видях нещо,което ме накара да се замисля дали тъкмо от Атака нямаме нужда.

<{POST_SNAPBACK}>

Аз пък по принцип подкрепям Атака. Те поставят наболелите житейски въпроси на куп. Ако дебелоглавите ни политици и правителства не гледаха само себе си, а обърнеха поглед към електората (тълпата която ги подкрепя), тази политическа формация нямаше да се създаде. Просто нямаше да има предпоставка.

Нима преди известно време д-р Тренчев не спомена, че трябва да се направи някакъв вид охрана срещу набезите на циганите срещу имота на хората? Но бе нададен вой, че нямат препитание, че се нарушавали првата им. А нашите, на бабите по селата? Хм, те нямат права. Наближаваха избори и как могат на тия "ценни" гласоподаватели да се ограничат правата на лентяйството.

За това, че ДПС е противоконституционна е писано много, но как ли ще ни приемат в ЕО (и не се ли страхуват от Сокола) ако си оправим грешката.

По-добре е в парламента да има МИРЛИК.

А за незаконните сделки да има осъден някой от по-старите правителства, макар, че във всички предизборни платформи има залегнали такива точки.

А кой политик или политическа сила ще отговаря за разрухата в България от 70-80` год. до наши дни. Започваме със заеми, източване на банки, приватизация, срив на икономиката, обезлюдяване на страната, изтичане на "мозъци" и несигурността в която живеем днес.

Потърсена ОТГОВОРНОСТ и НАКАЗАНИ НЯМА.

Ето затова възникна "АТАКА".

Нейния водач, Сидеров, е последното лице което може да бъде политик в наше време. Неговия гняв, а и култура в изказването и отношение към другомислещите няма да му позволят да стане политик. Според негови изявления по телевизията, той не се стреми към власт, а към коректив на властта. Надеждата ми е, политическата му сила да НЕ БЪДЕ на ВЛАСТ (иначе може да стане лошо).

Липсата на правителство също е неизгодно за страната ни, но също така бе и опасно ДПС да има такива ресурси във властта. В случай, че правителството бе прието в този състав имаше вероятност повторение на събития като в Македония. (пепел ми на устата, но това очаквах)

Искам да живеем с РАВНИ ПРАВА и ЗАДЪЛЖЕНИЯ всички етноси в България, и цигани, и турци, и арменци, и евреи и т.н.

Но искам НИЕ, живеещите в България да се наричаме БЪЛГАРИ и да се вее ТРИКОЛЬОРА с ЛЪВ, а не флаг на чужда страна.

Ето за това е моята солидарност към "АТАКА", въпреки, че съм за друга политическа сила.

Нужно е да бъдем националисти (да не се бърка с националсоциалисти).

И докато омръзналите ни политически мастодонти, скрепени с мафиотските си структори и кръгове от предприятия (в които работим), не бъдат отстранени, ще живеем зле и ще се роят нови политически партии с които те, старите политици, ще плашат, и бабите ни, и неграмотното население в Родопите, и циганите.

И накрая един въпрос:

Защо хората от други нации живеещи в страната ни (арменци, евреи и т.н.) или да вземем една личност от турски произход (напр. Вежди Рашидов) не се плашат от "АТАКА"?

Отговора е ВАШ !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 241
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

По принцип не заемам странатя на ничия партия, нямам фаворит, който бих искала да застане на власт,защото според мен всичките са едни и същи боклуци!!! И все пак съм по-склонна Атака да заемат челните позиции в политическото ни пространство, отколкото да знам, че важни решения за страната се взимат от партия като ДПС !!! Моите уважения към всички мои сънародници, но искам да се замислят - ние в България ли живеем?! Не трябва ли да се интересуваме живо от това кой е на власт, не трябва ли да се борим за правата си?! И най-накрая - защо си затваряме очите пред това, което се случва?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми и аз не вземам страната на ничия партия,пък и дори да имам свое мнение,това няма да промени нещата. sad.gif Колкото до влизането на Атака в НС-незнам какво би станало,ама едва ли ще се доберат до властта.Кат гледам кой ще ни е премиер... :) ... :hush: направо ми се иска да си затворя очите...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БУРГАС. Лидерът на "Атака" Волен Сидеров си е дал едноседмична ваканция. И заедно с жена си Капка Георгиева той отмаря от политическите битки в един от най-луксозните хотели на Слънчев бряг. Депутатът, който постоянно изтъква безпаричието си и критикува колегите си за разточителство, е наел стая в най-скъпото крило на 5-звездния "Хелена Резорт". За нея той плаща по 340 лв. на вечер. В "Хелена" има и по-евтини стаи - за 300 лв., но Сидеров държал да се настани в най-луксозната. Волен и Капка могат да бъдат забелязани почти всеки ден на шезлонгите край басейна с коктейли в ръка или в скъпия италиански ресторант. Цените в заведението са солени. Скромен обяд там започва от 50 лв. Още по-скъпо е в тузарския "Пиано бар", където Сидеров е почти всяка нощ. Сидеров е доста придирчив, държал много на марковото уиски, твърдят от персонала. 480 лв. струва отлежало уиски в бара на "Хелена Резорт", ние сме единственото място, където може да опитате такова питие, похвали се от управата на хотела. "Хелена Резорт" има 500 стаи с общо 900 легла и 5 суперлуксозни басейна. Комплексът се състои от 2 части - по-евтината "Хелена парк" и "Хелена Сендс", където отмаря Сидеров. "Хелена Резорт" има изкуствена река, течаща между двете крила. Над нея са построени макети на Лъвов и Орлов мост. Стаите разполагат с всички възможни екстри, а почиващите в тях тънат в невероятен лукс.

Източник : в."Стандарт"

Е кажете това не е ли нагло?Нали именно той се "бореше" срещу разточителството?Май не е някаква особено различна личност! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ясно бе сички са такива изроди гадни мрасни писна ми ето за това не гласувах за никой от тях

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Много ясно бе сички са такива изроди гадни мрасни писна ми ето за това не гласувах за никой от тях

<{POST_SNAPBACK}>

не съм сигурен , че това е истина

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Достатачно е само да видя источника ти на тази информация за да не бъда сигурен в това,хубаво е да научиш кой е шефат на този вестник, а още по хубаво е да разбереш какъв пост е заемал баща му на този шеф!!! :bye:

Редактирано от Tihichko (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Достатачно е само да видя источника ти на тази  информация за да не бъда сигурен в това,хубаво е да научиш кой е шефат на този вестник, а още по хубаво е да разбереш какъв пост е заемал баща му на този шеф!!! :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Официално шефът на вестника е господин Юлий Москов,а истинския собственик е изгонения престъпник от България г-н Майкъл Чорни.А по темата за Волен Сидеров един писател го е казал преди един век"Всички са маскари"(Алеко Константинов)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре нека бъдем реалисти квкво не мислите че е вярно какви са тия неща за бащи собственици на вестници и тн нищо вече не ме очудва в тая наша държава всеки си прави каквото иска краде пари прави пари на чужд гръб и тн. Нека само да ви кажа нещо на 40 м. от Парламента има един човек който е обявил гладна стачка писал е там човека че не е доволен защо никой не му обръща внимание а ? опа забравихххх хората който трябва да го видят са на моренце пииват MOHITO и ядат калмари да а човекът гладува евалта а

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Официално шефът на вестника е господин Юлий Москов,а истинския собственик е изгонения престъпник от България г-н Майкъл Чорни.А по темата за Волен Сидеров един писател го е казал преди един век"Всички са маскари"(Алеко Константинов)

<{POST_SNAPBACK}>

И Монитор ли е на Чорни? A? biggrin.gifhttp://www.monitor.bg/bulgaria/article?sid =&aid=48865&eid=433

Сидеров празнува рождения ден на масон и оръжеен шеф

Лидерът на "Атака" Волен Сидеров бе сред най-шумните и невъздържани гости на рождения ден на Младен Мутафчийски в събота вечерта. За 54-ата си годишнина Мутафчийски даде коктейл за специално подбрани гости в своя елитен хотелски комплекс "Хелена ризорт" в северния край на Слънчев бряг. Депутатът Сидеров бе със своята половинка Капка Георгиева.

Цената на легло в комплекса е 320 лв. на вечер.

Мутафчийски бе дългогодишен шеф на оръжейната фирма "Тератон", неговият ресторант "Кипарис" с София дълго време бе място за съвещания на босовете на една бивша силова застрахователна компания, а като масон Мутафчийски участва в световната конференция на върховните съвети в Сидни, Австралия, през май т.г. biggrin.gif:) :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И Монитор ли е на Чорни? A? biggrin.gifhttp://www.monitor.bg/bulgaria/article?sid...d=48865&eid=433

Сидеров празнува рождения ден на масон и оръжеен шеф

Лидерът на "Атака" Волен Сидеров бе сред най-шумните и невъздържани гости на рождения ден на Младен Мутафчийски в събота вечерта. За 54-ата си годишнина Мутафчийски даде коктейл за специално подбрани гости в своя елитен хотелски комплекс "Хелена ризорт" в северния край на Слънчев бряг. Депутатът Сидеров бе със своята половинка Капка Георгиева.

Цената на легло в комплекса е 320 лв. на вечер.

Мутафчийски бе дългогодишен шеф на оръжейната фирма "Тератон", неговият ресторант "Кипарис" с София дълго време бе място за съвещания на босовете на една бивша силова застрахователна компания, а като масон Мутафчийски участва в световната конференция на върховните съвети в Сидни, Австралия, през май т.г. biggrin.gif  :)  :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Здравей,

Ами навремото този Блъсков когато България бе в криза заради управлението на Андрей Карлович Луканов и нямаше хартия лично той изваде заповед от този сищият Луканов да му се даде хартия от Държавният резерв cool.gif.

Как стават тези неща аз незнам вие кажете!!! Поздрави!!

. Петьо Блъсков - бивш собственик на вестниците "24 часа" и "168 часа", преди немските евреи от WAZ да му ги отнемат. Понастоящем собственик на в. "Монитор", единственият вестник позволяващ си да критикува и да пише против ционистите и правителството, без последици.

5. Радосвет Радев - собственик на "Дарик радио", изиграла ключова роля при съчинения преврат срещу Жан Виденов. Именно след това изградиха свръх скъпа зграда на радиото. Дарик е про СДС-арско настроено, а в момента и про НДСВ..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо,няма логика Монитор да пище срешу евреите и в същото време срещу сидеРОВ.Трябва да си актуализираш информацията.Истината е,че сидеРОв го употребиха,а той употреби много други.Аз се радвам,че не съм употребен cool.gif:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Първо,няма логика Монитор да пище срешу евреите и в същото време срещу сидеРОВ.Трябва да си актуализираш информацията.Истината е,че сидеРОв го употребиха,а той употреби много други.Аз се радвам,че не съм употребен 

Ами няма нищо против да си я актуализирам моята информация.

Ти да не си мислиш,че тука в Лъгария всеки ей така като му скимне и създава вестник или медия,това се позволява само на послушни хора а кой стой зад тези хора мисля,че твойта актуализирана информация сигурно го пише това, cool.gif Нищо лично!!! Поздрави!!1 :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Атака" е партията, чакана от истинския българин. Незнам защо много хора са против.... може би това е от лошата пропаганда на парията. Тя внесе политически смут и за това многоуважемите ни политици и техни подкрепници разнесоха много слухове... дори и фашисти. Незнам, от резултатите съдя, че младите хора са мазохисти.Питат хората:

-Защо ми е ниска заплатата?

Еми защото се оставяме на партий като сегашната ""света"" тройца в парламента. И резултата е: возят се на яхти с първи по бандити, харчат по 16000000 за предизборна програма...... и още много много други гафове.

И сега да питам защо ги наричате "Олигофрени"??? Кажи защо?

И разбира се и те имат една много тъъъпа точка в своята програма. Забранява се продаването на чужденци???!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много инетересно като как се определя кой е истински българин и кой не. Нещо не го разбирам. Следва ли, че за да бъда истински българин трябва да съм привърженик на "Атака"? И следва ли, че тези, които не споделят политическите възгледи на "Атака" не са българи? Нещо не ми се връзва такава логика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"Атака" е партията, чакана от истинския българин. Незнам защо много хора са против.... може би това е от лошата пропаганда на парията. Тя внесе политически смут и за това многоуважемите ни политици и техни подкрепници разнесоха много слухове... дори и фашисти. Незнам, от резултатите съдя, че младите хора са мазохисти.Питат хората:

-Защо ми е ниска заплатата?

Еми защото се оставяме на партий като сегашната ""света"" тройца в парламента. И резултата е: возят се на яхти с първи по бандити, харчат по 16000000 за предизборна програма...... и още много много други гафове.

И сега да питам защо ги наричате "Олигофрени"??? Кажи защо?

И разбира се и те имат една много тъъъпа точка в своята програма. Забранява се продаването на чужденци???!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Атака е партията на употребените!Нали Сидеров беше срещу луксозните коли в Парламента,но иначе не е против да си почива ЛУКСОЗНО на морето.В хотел ,където нощувката е била над 300лв.Ами на Сидеров тогава каква му е заплатата?

Не ви ли се струва,че напоследък твърде много се увеличиха сблъсъците с циганите.Това може и да не е случайно и да е провокирано от познайте кой ...............,за да се тьрсат политически дивиденти.

Е нови избори няма да има и е О4ЕВАДНО,че роенето в Атака ще продължи.Жалко,mного жалко за употребените от тех!

С здраве!!! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

А следвали след като подкрепяте една партия като БСП която прави коалиция със ДПС едно противоконституционно движение което е доказало,че работи против интересите на България.Следва ли след като това движение управляваше през последните 4 години с НДСВ и е виновно за много от далаверите който се правиха от това корумпирано правителство,следва ли,че БСП е съгласна с това cool.gif.Та нали БСП беше наушким против това, и какво се оказва в крайна сметка, че не е, щом прави коалиция с партньора на НДСВ който са виновни и отговорни за да може да се осъществи това корумпирано Правителство на НДСВ и ДПС!!!! Поздрави !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване