Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво мислите за влизането на Атака в НС?

Препоръчан отговор

Много право бате Ици, добре го каза. Не спирам да се изумявам като срещна "българи" които говорят неща от сорта - " Онази дете" или " този жена". И това са хора, които са родени и цял живот са живели в България, а и много от техните предци от незапомнени времена. А има такива, които и 100 български думи не знаят!!! Новини на майчин език ли, а Татова дряновица ?!?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 241
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Дано "Атака" събуди повече българи , че както е тръгнало след 10години ще сме малцинство в собствената си родина!
Kranzo малцинство сме в собствената си родина, не защото са виновни циганите и турците, а защото ние българите за нищо не ставаме. Помисли колко човека е имало покрай убития професор и се замисли дали циганите ще се оставят да ги тъпчат, както ние се оставяме. Българин на българин не помага и това е най-жалкия факт. Циганите и на сапун да ги направят, това, че ние сме мекерета и си подливаме вода един друг, няма да се промени. Най-много водата да е по-хлъзгава от сапуна.

аз съм крайно против да се гласува в чужбина

бате Ици Ако американец пострада в чужбина и отиде в посолството си, ще обърнат света за него. А ти искаш от България да отрежеш нашите сънародници. Както казах не се подкрепяме, а се делим при първия удобен повод. Това че за 15 години нашите политици изгониха повече хора отколкото комунизма за 50 е факт, от който можем само да се срамуваме.

Повярвай ми, за срам, но в чужбина можеш да получиш повече помощ от турчин, отколкото от българин.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кайовасе я да да погледнем някоя нам съседна държава като Гърция а да не гледаме САЩ, защото за мен САЩ са далече колкото и Чили

какво става в таз съседна нам държавица която е член на ЕС

не отиваш да гласуваш в Гърция няма проблем, но има глоба

за това че сме нация от Андрешковци спор няма

за това кой кого дели май неси се сблъсквал с реалността в България

ще ти задам един въпрос, я ми кажи кога Костов, Надка, Софиянски, Станишев или Царя са говорили колко еди какви си етнически лица има в тяхната партия

няма и да ги чуеш, защото за тях те са техни членове а не етнически еди какви си

щом една партия води някаква статистика кой от какъв етност е за мен е етническа а по конституция е забранено да има такива партии

и недей даваш призиви да несе делим, да те питам ти като неискаш да се делим защо не вземеш да дариш някоя пара за тока в Столипиново, нали трябва да си помагаме

Редактирано от бате Ици (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бате Ици виждам, че тока в Столипиново ти е болна тема, не мога да я коментирам, защото не съм наясно с нея. Но по време на избори всички обещават с голямата торба. Тъй че там ток може и да не видят скоро.

Аз не призовавам и не агитирам да се обединяваме и т.н. с който и да било. Но понеже тръгна работата на етническа основа, си казах мнението за това че българите гледаме все Вуте да е зле, а не ние да сме добре. Но темата се измести - говорихме за определена партия и нейното влизане в парламента...

PS: Пък ако ти е чак толкова болно, че на бра'атчедите от Столипиново са им обещали ток, то пожелавам ти на следващите избори на вас да ви обещаят кола , апартамент и 10 000 EUR заплата. Да чакаш обещаното от политик е като да чакаш писмо от мъртвец...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитат phantom:

"Ееееее, Nickfox не те бях виждал отдавна, но точно ти да призоваваш за подобно нещо.... чак ти се чудя! Както и да е, може и да се прекрати темата, а на тези които създават доста по-ненужни теми бих препоръчал просто да я отминават, щом не им харесва, вместо да правят спам! Имам предвид "Юнак" например. Съжалявам! "

Phantom, ами знам какво става обикновенно в такива теми. Ще си чешем езиците, ще се джафкаме, накрая ще се изпокара народа, ще има някой друг наказан и темата ще бъде затворена.

Ами замисли се защо точно аз призовавам за подобно нещо. Много добре знаеш, че съм един от хората, които пуска парливи теми. И съм от тези, които знае какво се получава след това.

Та за това беше и моя апел. А и виждам, че има хора от форума, които не искат да има политически теми.

Редактирано от nickfox (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проблема Столипиново нее че обещават да има ток а 15 години там има ток без да плащат

това е проблема едно е да им обещават а съвсем друго е го има и най лошото е че вече са свикнали с това и да им се спира тока те го приемат като геноцид спрямо тях

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И българина пак повярва на голи обещания, и беше хванат по свалени гащи. Най нисък избирателен вот изобщо досега и партия подобна на "Атака" в парламента.

Лично мнение: "Атака" - всички болни теми за обезсърчения вече българин от безобразието на управляващите - "безнаказаност, безплатен ток и какво ли още не за циганите" - полицията няма права да ги спира и те тарашат кой каквото може из градините на хората; Новини на чужд език по Националната ни телевизия?????; Дадени безброй светли обещания нито едно неизпълнено; От всички членки на ЕС само при нас нямаше Референдум за присъединяване.

"Атака" обещава(наблягам на обещанията), че ще се справи с всичко това ????? :-)) ахахаххаххаха ... не само, че няма да се справят, но и ще влошат нещата(дано да съм в тотална заблуда и грешка). Волен Сидеров или е психично болен или се прави доста успешно на такъв с користни цели. Пътя до ада е постлан с добри намерения ... . Всяко злодеяние може да се оправдае, че е в ИМЕТО на общото благо и да се хвърля прах в очите на хората ... дали идва времето, в което ще почнем да се дебнем кой е повече българин от другия ... кой има приятели турци и цигани ..., когато ако не си с нас си против България????.

Хората сами по себе си са наивни, в повечето случай те вярват не на реалността пред тях, а на това което те самите дълбоко в себе искат да повярват, че се случва или ще се случи. А Българина си е доста лековерен, доказаха го безброй ужилените по разни пирамиди и други подобни.

"Атака" - Волен Сидеров - искат една България, в която аз не искам да живея, България на терора(щом не си с нас, значи си против нас) и без лична свобода .. да не говорим за свободата на словото. Не че сега сме цветя за мирисане, но тяхната алтернатива вони.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен Атака е един прът в оправлението.Това е плод на бизнес слоят тои ги финансира тои ги създаде.Защото на тях не им хареса управлението на Царя и не им харесва и това на БСП.Атака си свършиха работа нито една от тези две партий да няма мнозинство в парламента.Ако зад тях беше застанал един силен лидер а не Волен Сидеров предполагам, че можеше да се получи както с Царя.Доиде в България без ясна политика без нищо само с думите "Вервайте ми "и какво се получи народа му повярва.Народа за съжаление вярва на такива блямове.Това се доказа с управлението на НДСВ и тяхното избиране доказа се и с Атака.

Редактирано от sfmf (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АТАКА са един доста голям шамар за политиците, които 15 години се гавриха с нас. Не съм слушала техни кампании, както и много хора, но журналистите достатъчно раздуха "проблема". Сега много повече хора следят изказваниатя на АТАКА

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно, как Буров навремето е познал:

"Прост народ слаба държава".

Защо ли пък не АТАКА, Аз лично искам да живея в такава държава.

Всеки да си знае мястото,циганите ВЪН, които не се чувства БЪЛГАРИН, неиска да говори и признае БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК ВЪН. Имената БЪЛГАРСКИ, които не ще,да ходи там дето ще му разрешат.

АТАКА,сега с 8.8% , а на следващите избори с 99,99% !!!

БЪЛГАРИЯ е за БЪЛГАРИТЕ и тези които се чувстват такива!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е това се казва потребителска активност :cheers:

Хубаво е че се "чуха" толкова много мнения . Някой дотук казаха че не желаят политически теми във форума ! Трябва ли да им се напомня че политиката спада към графа "Всичко останало" . Интересно е че именно към този род теми има най-голям интерес . Засега няма изпокарани , освен може би конфронтиращи се ясно аргументирани при това позиции . Такива теми трябват на юзарите . Да помислят малко върху важни моменти и елементи от живота ни . Да се раздвижат и покажат , че ги е грижа какво става в държавата . Да не стоят безучастно и да си повтарят" Абе тя политиката е за политиците . "

Защо всяка тема от рода на тази се асоциира с политическа агитация . И да е така лошо няма . Вижда се че потребителите ги възприемат и имат позиции по тях .

П.С Надявам се да не получа отново -1 в репутацията си , както при останалите ми постове относно полит теми. А като гледам за какво съм получавал тези негативи ,съпоставено с мненията които съм писал....

Редактирано от DemoVision (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

! Ей хора, Жорж Ганчев ми се вижда адски симпатичен дори, пред тези мижитурки!

Ех, ама вие заформяте тука здрав спор:cheers:))няма лошо,само не прекалявайте с обидите!!:beer:))

phantom - Нима забрави как бе наричан Жорж Ганчeв :love: Буратино, откачалка, кукла на конци:))) и това го направиха нащи,купени, усложливи, и корумпирани медии!! Защо си мислеш, че сега е по различно??

Колкото до ДПС и процента който те взеха на тези избори искам само да кажа,че той е толкова голям защото избирателната актовиност в България бе много малка.

Доган знаеше,че за да получи подкрепа трябва да се яви сам без никъква коалиция с НДСВ!!

Защото няма как да манепулира свойте избиратели, че едва ли не ние Българите ще тръгнем да ги колим, бесим, и обиваме, както, впрочим са правили те.

Колкото до Атака и на мене не ми харесва, че има там хора който не са ми приятни да ги виждам отново, но глас народен глас Божии!!! Мисля, че преди да ги плюем трябва да видим какви интерси ще защитават те в Парламента и чак тогава да плюем!!!

Но по важното което се пропуска от БТВ:)) Мнозинството на негласуващите!!!

Тези хора който не ЖЕЛАЯТ да ги оправляват , Кукловоди и продажни Партии!!

Виждам, че един журналист със остра коса и обратното на острото :) глава е загрижен изключително много за нащо общество.

Но защо ли този г-н не задава горещите въпроси на Милен Велчев какво прави той на тази прословута яхта в Монако , защо не си подава оставката , защо е водач на листа, и най вече какво прави прокуратурата по този въпрос, и какво му трябва още като доказателство на Петканов за да започне разледване по този случай.Мился, че най малкото което трябваше да се случи е да му бъде поискана оставката от честният Министър продседател на България който говореше за морал!!!

На фона на тези неща,мнозинството на негласуващите, защо никой не задава въпроса къде са техните представители в Парламента!! Защото тези хора нежелаят да узаконяват грабежа, на тези Партии, които ни ограбват вече 15 години!!!!! По какъв друг начин те могад да изразят своето негодувание след като интегралната бюлетина нe им дава тази възможност да има графа( нито една от тези партии)!!!

Защото тези хора невиждат Бъдещето на България в нито една от тези Партии!!

Но както виждате играта е направина така:) малцинството да яха мнозинството, интерестно е кого обслужва това Народа или Партйте!! Но ако се промени играта и изборите се признават само когато има над 50% активност тогава няма кой да дава пари на сегашните партии защото, логичен ще е въпроса: но хората не ви исакт защо да ви финансираме и подкрепяме!!! :bye: Поздрави на всички!!!

Редактирано от Paralingov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е това се казва потребителска активност :love:

Хубаво е че се "чуха" толкова много мнения . Някой дотук казаха че не желаят политически теми във форума ! Трябва ли да им се напомня че политиката спада към графа   "Всичко останало" . Интересно е че именно към този род  теми има най-голям интерес . Засега няма изпокарани , освен може би конфронтиращи се ясно аргументирани при това позиции . Такива теми трябват на юзарите . Да помислят малко върху важни моменти и елементи от живота ни . Да се раздвижат и покажат , че ги е грижа какво става в държавата . Да не стоят безучастно и да си повтарят" Абе тя политиката е за политиците . "

Защо всяка тема от рода на тази се асоциира с политическа агитация . И да е така лошо няма . Вижда се че потребителите ги възприемат и имат позиции по тях .

П.С Надявам се да не получа отново -1 в репутацията си , както при останалите ми постове относно полит теми. А като гледам за какво съм получавал тези негативи ,съпоставено с мненията които съм писал....

<{POST_SNAPBACK}>

:cheers: Тъй като повдигна темата, ще вметна нещо, което ми направи впечатление.

Теми от рода на тази наистина спадат към една по-особен категория, рискови за общия баланс са, да кажем. От самото й пускане, следя тази тема и ми страшно ми е приятно да виждам, че се получава дискусия със спокоен тон и в споровете има сдържаност и толеранс. Никой от екипа на този форум не е против дискутирането на политически или обществено значими теми. Чудесно е всяко нещо, което ни кара да мислим и да градим да става повод за разговор или дори за спор, искаме само да се научин да го правим по градивен начин. Страхотно е това, че потребителите в на kaldata.com правят това, много ми допада това, че въпреки множеството и крайно различни мнения, се получава един много интересен и цивилизован разговор.

Благодаря на всички ви за това, че уважавате другия, независимо, че мисли по различен начин :beer:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересен спор се заформи тука. Много ми е приятно като чета някои от изказванията - звучат зряло и разумно. За разлика от един друг форум, който както изглежда направо е завладян от Атака. Пропаганда, пропаганда и нищо друго!

Ако някой се интересува, става дума за http://forum.all.bg/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато пусках темата, нямах предвид да се караме, а точно това, да покажем че сме социално активни хора. Един от елементите на гражданското общество е точно това, да се дискутира и анализира даден проблем, събитие или явление и да се чуят различните гледни точки. Разумно е във форума да се дискутират такива теми, защото мисля, че не бива да оставаме в страни от наболелите и злободневни теми, които касаят обществото. Мисля, че бяхме свидетели на нещо, което никой не е очаквал и бяхме длъжни да му обърнем внимание, което е здравословно както за самия форум, така и за самите нас, като потребители. Разглеждайки различните гледни точки, дори някои от тях да са крайни е добро и не виждам проблем в това, защото в крайна сметка ще се обогатим и това, което ще остане като чувство вътре в нас ще ни подскаже къде точно е истината или пък ще предпази други от погрешни изводи. Ако съм засегнал някого, се извинявам! :cheers:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля, че България ще спечели нещо от подобна партия. Нямя цивилизована държава, която да толерира расизма, ксенофобията и фашизма. Най-много да изгубим шанса си за членство в Европейския съюз, който не виждам какво толкова пречи на Сидеров.

Ако става въпрос за омраза към циганите - ами то няма българин, който да не ги мрази. Ама ако вземем да правим чистки, работата ще стане като Зрънкови, само че този път в национален мащаб. А и не мисля, че ако се направи етническо прочистване, ще живея по-добре. Нито ще стана по-богат, нито ще имам повече предложения за работа и по-висок жизнен стандарт, нито майка ми ще престане да бачка за по-малко от минималната работна заплата... Аз съм си беден със или без цигани. А пък останалите етноси с нищо не ми пречат. И ако това беше начина за решаване на проблемите на държавата, страни като САЩ нямаше да променят политиката си към етносите. А както всички знаем, там си живуркат мирно и кротко и китайци, японци, испанци, италианци, евреи, афроамериканци, българи... И очевидно с нищо не им пречат за да бъдат преуспяваща държава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Когато пусках темата, нямах предвид да се караме, а точно това, да покажем че сме социално активни хора.

Евала за темата. Политиката не може да бъде просто игнорирана, особено в този момент и особено в този прекрасен форум, поддържащ невероятно добър тон. :down:

Напълно подкрепям позицията ти, Phantom. Оправдавам хората заради отчаянието, което ги обзема при тази липса на бърз напредък, но не одобрявам скачането "от трън на глог". И в други европейски държави има подобни на Атака формирования, но у нас ме притеснява рязкото набиране на скорост на тази коалиция - сега 4-та, пък следващият път 2-ра или ohmy.gif дори 1-ва. Нормално ми се струва да има такива образи в парламента, но чак пък над 20 места. Въздушните кули продължават да се котират. Важното е хората да чуят нещо различно, обещания, които се открояват, личност, каквато беше Симеон Сакскуборготски на предишните избори и Волен Сидеров сега. Последният наистина не заслужава обидни епитети, просто добре се възползва човекът от маналитета ни и ситуацията в държавицата ни.

Наистина вярвам, че ако беше събрал 30% на изборите (просто хипотетично), щеше да "напълни гащите" и да не изпълни грам от обещанията си ... или поне силно се надявам... защото четейки повечето мнения тук и ако човекът си изиграе добре картите, си вадя изводите, че на следващите избори може да събира останалите за преговори :down:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...сега 4-та, пък следващият път 2-ра или  ohmy.gif  дори 1-ва. Нормално ми се струва да има такива образи в парламента, но чак пък над 20 места ... и ако човекът си изиграе добре картите, си вадя изводите, че на следващите избори може да събира останалите за преговори  :down:

<{POST_SNAPBACK}>

Няма страшно - електората на БСП, ДПС, ДСБ, ОДС, а и голяма част на НДСВ е "твърд" и за няколко месеца до следващите избори няма да се промени съществено. А увеличи ли се, това означава - трън в жоба за политиците.

жоба - гъз (нали ще имаме мин.-председател от Украйна)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами моето мнение по отношение на Атака е, че влизайки в политическия живот на България малко или много ще се промени към по мек и толерантен тон. Така мисля аз.

Редактирано от nickfox (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех, доста се изписа по темата, и рискувам да повторя някой, но все пак ще кажа своето imho

Какво мислите за влизането на Атака в НС?

С влизането на Атака в НС беше разбит един мит: мита за българската толерантност :angry:

Опа, това май бяха думи на neycho @ CEG, така че си му оставям copyright-а :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Освен това, айде малко да избягваш обидни квалификации, а?! :beer: А да се възхищаваш от Хитлер..... още по-зле за теб!

<{POST_SNAPBACK}>

Имаш право на лично мнение ...

А за хитлер нямам в предвид расистките му убежденияа, а находчивостта му като управник

И от къде на къде ТИ имаш правото да квалифицираш когото и да било!!

Ако сега кажа, че си олигофрен с психични отклонения няма да ти стане приятно нали

<{POST_SNAPBACK}>

Ти май не си разбрал , че това е пример та се наложи да ти го кажа ;) !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Навсякъде има крайнодесни.....все пак някой трябва да подкрепя и българите.Има цигански партии,има турски,защо да няма и български?Не мисля че са нещо толкова страшно колкото медиите искат да ги изкарат,просто са по-резки.Не съм гласувал за тях,но ги подкрепям донякъде(без расизма,смятам че хората трябва да се делят по други признаци но не и цвета на кожата).Поздрави!!! :bye: :bye: :bye: :bye: :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм изчел цялата тема, само някои постове, за да видя накъде е поела. Има много стойностни изказвания. Моето мнение е, че хората както на предните избори не гласуваха толкова за царя, колкото срещу втръсналите ни политици в лицето на Костов. Всички сте чували -Нова булка, нов късмет. Надежда в новото. Като Нова година, пролет и т.н. Така е и сега с тази разлика, че мнозина от нас незнаеха нищо за тази партия. И страх от крайностите и резките промени в живота ни. Нашенско овчедушие. Пример: вдигане на цените на каквото и да е се посреща с мълчание.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Така трябва!Да се измете България от мръсните борчета, цигани, турци, евреи и пе****сти.Само така ще се оправим!

<{POST_SNAPBACK}>

Да се измете България от ilianiron

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване