Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Можете ли да ми обясните, защо инсталациятя на Касперски Антивирус Персонал Про 5.0.20 е цели 50.1 MБ, а на Касперски Антивирус Персонал Про 5.0.372 е само 12.2 MБ? Коя бихте могли да ми препоръчате?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо май си се объркал. Инсталацията на Касперски Антивирус Персонал Про 5.0.20 е около 14мб. А за това коя да избереш, много ясно че новата версия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм с 5.0.372 и се радвах на нея до първия упдейт след това - буммм копеле купи си нов ключ та така и не можах да си намеря не блеклистнат ключ. някой да може да помогне ? иначе си бачкаше отлично и по ми харесваше от 5.0.20

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
аз съм с 5.0.372 и се радвах на нея до първия упдейт след това - буммм копеле купи си нов ключ та така и не можах да си намеря не блеклистнат ключ. някой да може да помогне ? иначе си бачкаше отлично и по ми харесваше от 5.0.20

<{POST_SNAPBACK}>

Виж ТОЗИ.

От Wankata е, но не си спомням неговия линк. При мен действа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен има някакви проблеми с ъпдейтите на касперски. Независимо то това коя версия слагам всичко е наред до първия ъпдейт. След това риъл тайм протектора ми дава или че ключа е изтекъл, или има удивителна че нещо друго не е наред. Някой от вас има ли такива проблеми и на какво биха могли да се дължат

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и на мене ми се е случвало да ми изхварля кея и за тва дефакто се отказах от КАСПЕРСКИ и си сложих АнтиВир и сам доста по доволен и които иска лека антивирусна която да се справя на някакво горе долу нормално ниво да си я сложи а които иска да се мъчи да продалжава;):)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

толкова дълго съм я ползвал и знам че краковете ми си работят, но какво стана напоследък си нямам и на представа. Всичко е точно до първия ъпдейт и след това.... Аз затова питах дали някой наскоро я е инсталирал и е имал такива проблеми защото тогава причината ще е в програмата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този проблем става тъй като вече и лаболаториите на касперски си сложиха Black List и при мен стана така със 5.0.20 сега съм с 5.0.372 и нямам проблеми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Не мисля, че тази антивирусна ще ти свърше голяма работа.Предлагам ти антивирусни като Bit Defender и Avast! , които не са известни(в което им е силата) и си хващат вирусчетата, както data.bg хваща Ip-тата на BTK(не питай) sad.gif .

Редактирано от achkar (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ХАХАхахАХАХАХхахаахахахаха ха хахаха ах ахах разби ме - ЧЕШКА Е!И си е в час за разлика от тоя разлигавен "Касперски"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи,решението е следното:намираш си Kav.reg.Killer,Trial-Reset и си намираш един Trial license key.Става за един месец.Всеки месец повтаряш процедурата! Всичко друго са глупости P.S. отнася се за Pro 5.0.372 -Няма по добро,"Вервайте ми !!!"

Редактирано от lubencho (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване