Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hedron

Mats Jonasson Målerås - Шедьоври от стъкло

Препоръчан отговор

Попаднах на това в интернет, и ми направи впечатление детайлността на изработката на фигурките. До колкото разбрах тези фигурки са от стъкло, а човекът, който ги прави е швед. Чудех се дали сте виждали да се предлагат някъде в България. Ето някои за пример:

88135_b.jpg33563_b.jpg

33366_b.jpg33895_b.jpg

Толкова са детайлни, че чак се виждат отделни косъмчета от козината на животното.

Редактирано от Hedron (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рзгледах сайта, и другите дизайнери също са доста добри, лично аз не съм виждала такива неща поне във Варна. Много фини, изпипани и невероятно красиви неща правят!!! поздравления :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми се отваря сайта, а и картинката от първия пост sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се отварят картинките, защото са директна връзка към сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продават се. Само дето са по над 100 долара в e-bay. Има и уникати, които са още по-съкпи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Представям си колко нерви и предцизна ръка се иска за да се създадат такива красиви призведения на изкуството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Представям си колко нерви и предцизна ръка се иска за да се създадат такива красиви призведения на изкуството.

Има хора, които имат талант и просто са способни с часове да отделят внимание и на най-малките детайли. Доставя им удоволствие, не им причинява нерви. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...