freestylerx

Как се прави E-mail поща?!?!?!

9 мнения в тази тема

публикувано (редактирано)

Значи тука няколко човека сме се хванали да правим сайт за E-mail поща. Разбираме от PHP, MySQL, HTML но търсим готова система като www.mail.bg или www.abv.bg или някоя друга някой ако може да ми предложи някоя да ми я каже на ЛС или в темата! Предварително благодаря :rolleyes:

Редактирано от freestylerx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Значи тука няколко човека сме се хванали да правим сайт за E-mail поща. Разбираме от PHP, MySQL, HTML но търсим готова система като www.mail.bg или www.abv.bg или някоя друга някой ако може да ми предложи някоя да ми я каже на ЛС или в темата! Предварително благодаря :rolleyes:

Защо казваш, че разбирате, и ще го правите, като го искате готово и явно не сте наясно какво представлява една такава система ?

Ако наистина разбирате, ще се разтърсите из нета, ще си намерите PHP скриптове за мейл форми, за качане на файлове, за валидации на данни и т.н.

Никога няма да намерите нещо готово, което 100% да отговаря на изискванията ви. Винаги ще трябва нещо да променяте, а промяна на непознат код ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еми търсим система която да бива горе/долу а ние да е довършим ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
еми търсим система която да бива горе/долу а ние да е довършим ;)

Ами домашното кой ще си приготви: http://www.google.bg/search?q=webmail+soft...lient=firefox-a

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми взимаш си книжката (само 900 страници :) ) - PHP и MySQL на SoftPress и SAMS и там има обяснено как е прави подобна система с кутия, кошче, получени, прикачване и т.н. А за готова нз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

squirrel mail

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж моята: http://mail.musicplace-bg.com

Всеки може да си направи поща, но с какво ще се отличава неговата, спрямо конкуренцията, как ще гарантирате сигурноста и конфиденциалността на данните на потребителите? Замислете се над това :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Horde, Squirrel...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

angelovarna Публикувано на 1.11.2007г. в 12:01ч.

Виж моята: http://mail.musicplace-bg.com

Всеки може да си направи поща, но с какво ще се отличава неговата, спрямо конкуренцията, как ще гарантирате сигурноста и конфиденциалността на данните на потребителите? Замислете се над това

А това пък е RoundCube

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход