Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

bobsun0317

8800GT-най-накрая на пазара!

Препоръчан отговор

Приятел, не ми говори врели некипели, не говорим за eBay и други магазини. 1-во България е в черния списък на почти всички хардуерни производители и асемблатори. Изпращат стока само на риселъри и официални дистрибутори. Стока ми е изчезвала (защото бях допуснал грешката да обявя какво има в пратката) на митницата, така че не ми обяснявай, че на митницата са света вода... А да поръчаш директно от производителя...хаха хаха и пак хахха най-малкото е смешно, защото няма да ти обърнат внимание, няк'ъФ си там от България, която се намира в Индия!

Гледам, че си добре с географията, имаш и пророческа дарба аз за какво говоря, след като никъде не съм споменал, не съм казал, че БГ митниците са света вода, още да изброявам ли или имаш и дарбата да интерпретираш както си искаш казаното от други?За твое сведение съм си говорил с Leadtek и представи си, вдигнаха ми телефона, а впоследствие и разменихме по няколко мейла с техния support.Не коментирам повече, че и без това е спам.

Душа къде ще се появи 512МВ версия и да я отнасям или се замислям да чакам за GTS-те.Как мислите народе?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
къде ще се появи 512МВ версия и да я отнасям или се замислям да чакам за GTS-те.Как мислите народе?

Това отговаря на въпроса ти :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гледам, че си добре с географията, имаш и пророческа дарба аз за какво говоря, след като никъде не съм споменал, не съм казал, че БГ митниците са света вода, още да изброявам ли или имаш и дарбата да интерпретираш както си искаш казаното от други?За твое сведение съм си говорил с Leadtek и представи си, вдигнаха ми телефона, а впоследствие и разменихме по няколко мейла с техния support.Не коментирам повече, че и без това е спам.

Душа къде ще се появи 512МВ версия и да я отнасям или се замислям да чакам за GTS-те.Как мислите народе?

Извинявам се са поредния офтопик, но ти пожелавам успех с Leadtek! Ако искаш помоли ги да ти изпратят някой техен продукт и изчакай отговор, нали сте приятелчета...но моля те! пусни отговора в тази тема :yanim: И мисля, че ти интерпретираш нещата както си искаш, тук не става въпрос да си полафите със съпорта, а да поръчаш приятелю, да поръчаш продукт.

Редактирано от Rondji (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това отговаря на въпроса ти :yanim:

Мерси.Значи ще се чака понеделник евентуално, ако не изникне друга оферта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Друга оферта Редактирано от hattamotto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип изработката е по патент на Nvidia, така че се спазват някои стриктни правила за дизайна и електрониката , но XFX и MSI си позволяват да пускат на пазара карти, които са фабрично клокнати с гаранция, ето от къде идва разликата. А за по-добри от АSUS ... ами не знам, тая фирма е на година и половина и изкарва доста читави карти, но не може да се говори за по-добри и по-лоши...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано предпочитам без гаранция за овърклока, защото така или иначе "винаги може още" cool.gif (особено като се смени охлаждането biggrin.gif ), но по-евтинко за същите чаркове (чип и памети). Като понаизлязат ревюта на възможностите на картите на различните производители с по някое свястно охлаждане (например Thermalright HR-03 Plus с 2х92мм перки laugh.gif или Zalman VF-1000) и евентуално 2950 на ATi/AMD тогава ще решавам обаче :computer8: .

Редактирано от Shuurfak rai Shedler (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз я взех от там, ама може и по-тънко от тази цена.Още не съм я разцъкал, че съм на работа, ама довечера ще й извадя душата.

P.S.Имал съм карти и на ASUS и на Leadtek, незнам кой каkво спазва по дизайна, аз почти винаги сменям стандартното охлаждане с някой Zalman, досега никоя карта не е показвала нещо по-особенно, само щото е на ASUS например.Имах едно Galaxy 6600, малиии как се клокваше не е истина.Смених го с една ASUS N6600TD, и беше направо дърво в сравнение с Galaxy-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Galaxy - ще изкара на пазара една от първите 8800GT видеокарти, без да се съобрази с референтния дизайн и електроника на Nvidia, за G92 чипсета. Става въпрос за Galaxy 8800GT, която идва с подобрен дизайн на платката за по-добро разсейване на топлината, както и това, че GPU-то ще се захранва от трифазна схема. Подобрено е също и охлаждането, като е изпълнено с 2 топлинни тръби и по-добър охладител (всичко това отново за сметка на съседния свободен слот).

Galaxy88GTcardbox.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тази вече изглежда перфектно. А има ли информация дали ще идва с по-високи честоти от нормалните или нещо за цената?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичове някой може ли да ме насочи към марка 8800GT . Както изглежда вмомента предложението на Inno3D е най-евтино . Не съм за 50-60 лв за мен е важна производителността и възможността за клок или някоя фабрично клокната , ще ви помоля и като ми дадете предложение да ми казвате цената и мястото от където мога да си я взема . Понеже тези дни съм решил да взимам новото PC . Имам въпрос и за разликата м/у 8800 GT / 512 MB и 8800 GT / 256 MB и по-специялно голяма ли е разликата в производителността , като се има впредвид , че честотите са еднакви . Цената на тази с 256 MB идва около 100 USD по-евтина. Последния ми въпрос е дали няма да е най-добре да изчакам излизането на новите GTS-ки . Искам да направя оптималната покупка за видео картата понеже ще я ползвам за игри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
всичко е референтен дизайн, и излиза от фабриката на фокскон, на последния конвейр му се слага лепенка чейнтеч или асис и т.н, клока си е лотария както винаги
с изключение на гореспоменатото Galaxy, което обаче още го няма по нашите магазини. За 256 срещу 512MВ версии - aми зависи на какви резолюции играеш, но за над 1280х1024 определено ще ти трябват 512МВ видеопамет. GTS-ите(новите с G92) надали ще се появят преди Коледа, така че ти решаваш колко ти се чака. Сега са пуснали някакви със старото G80 ядро, но с увеличени до 112 процесора и не показва нищо особено като производителност, а цената му е с 100$ над тази на GT.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност премиерата на новият 8800GTS 512/1024 MB G92 е на 3-ти декември(цената, която е за Щатите се очаква да бъде между 300-350$),а следващата пратка на 8800гт се очаква да дойде горе долу по същото време,затова дилемата ще бъде голяма за предстоящите купувачи които с нетърпение очакват следващата пратка на 8800гт.

post-99757-1195484220_thumb.jpg

post-99757-1195484246_thumb.jpg

post-99757-1195484258_thumb.jpg

post-99757-1195484353_thumb.jpg

Редактирано от ktnkoda (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам един леко тъп въпрос.Кога се очаква да излезе в България 8800 GT 256MB.(Извинявам се ако някой вече е отговорил на въпроса ми, но не съм го видял.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето няколко теста на 8800GT 256MB:

gpuz_88gt_256mb.png

score01.png

score02.png

score03.png

Картата е тествена на следната конфигурация:

MB: ASUSTeK P5E3 Deluxe/Wifi-AP

CPU: Core 2 Quad [email protected]

RAM: DDR3-1066 6-6-6-18-1T

Както се вижда на по-ниските резолюций почти не отстъпва на 512МВ-овата си "кака". Също така се оказва и доста по добра от HD 3850 на ATI.

Редактирано от xactoR (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз чакам във вторник да ми доставят Zotаc 8800 GT 512 MB / 256 bit идва с леко завишена честота на ядрото 660 MHz (Default 600 MHz) за повече инфо и тестове на въпросната карта посетете www.zotac.com . Цената на картата е 465 лв с ДДС взех я от Бургас от фирма представител на Jar Computers .

P.S От фирма Planiks ( безизвестно нали ? ;) ) представители на Most Computers си поръчах 8800 GT на Inno3D и 4 дена по късно ми казаха че някъде по трасето картата ми е изчезнала както и да е несъжалявам за 15 лв отгоре си взимам леко клокната VGA

Редактирано от ToYourAss (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз чакам във вторник да ми доставят Zotаc 8800 GT 512 MB / 256 bit идва с леко завишена честота на ядрото 660 MHz (Default 600 MHz) за повече инфо и тестове на въпросната карта посетете www.zotac.com . Цената на картата е 465 лв с ДДС взех я от Бургас от фирма представител на Jar Computers .

P.S От фирма Planiks ( безизвестно нали ? ;) ) представители на Most Computers си поръчах 8800 GT на Inno3D и 4 дена по късно ми казаха че някъде по трасето картата ми е изчезнала както и да е несъжалявам за 15 лв отгоре си взимам леко клокната VGA

Да ти е честита картата. Zotac са малко безизвестни тука, но иначе се чуват доста добри отзиви. Картите им се продават клокнати и на по-поносими цени (от XFX, Asus, BFG, Evga и т.н), но при референтния дизайн бих я предпочел пред конкуренцията. Намерих ревю на картата тук.

Със здраве да си я ползваш cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе тая тема умря ли или на мен така ми се струва , толкова нашумя тази карта , а изведнъж видимо интересът и дискусиите в тази тема спряха . Ако има хора притежатели на такава нека споделят впечатленията си . Аз от днеска съм с нея и досега единствено за NFS Pro Street ми стигна времето да пробвам и всичко си тръгна на мах на 1280x1024 4xAa High Details.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абе тая тема умря ли или на мен така ми се струва , толкова нашумя тази карта , а изведнъж видимо интересът и дискусиите в тази тема спряха . Ако има хора притежатели на такава нека споделят впечатленията си . Аз от днеска съм с нея и досега единствено за NFS Pro Street ми стигна времето да пробвам и всичко си тръгна на мах на 1280x1024 4xAa High Details.

Не, бе! Чакаме и ние за видео, та да подкараме темата наново, че и други ;) Това ме радва, че NFSPS ти върви на макс, защото моята конфигурация е същата с едното предимство, че хардовите ми ще работят в RAID 0 ;) Е, паметта ми е само 2 GB, но се надявам да стигне и за Crysis ;)

Айде, ако някой има предложение, откъде да взема 8800GT да казва, че вече близо 2 седмици , откак съм решил да поръчвам, няма и няма на пазара!

Боби, къде заби и ти? В теб ми бе надеждата за XFX8800GT :P

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...

Боби, къде заби и ти? В теб ми бе надеждата за XFX8800GT :)

:cheers: Ако говориш за bobsun - срезали са му кабела на нета. biggrin.gif

Иначe като никой няма такава карта трудно ще става добра дискусия. Само с чужди источници не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не, бе! Чакаме и ние за видео, та да подкараме темата наново, че и други :) Това ме радва, че NFSPS ти върви на макс, защото моята конфигурация е същата с едното предимство, че хардовите ми ще работят в RAID 0 :P Е, паметта ми е само 2 GB, но се надявам да стигне и за Crysis ;)

Айде, ако някой има предложение, откъде да взема 8800GT да казва, че вече близо 2 седмици , откак съм решил да поръчвам, няма и няма на пазара!

Боби, къде заби и ти? В теб ми бе надеждата за XFX8800GT :cheers:

Има ги Т У К за 550,50лв. На Gainward.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда-а-а-а... Аз така се ентусиазирах за тази карта, ама нашите търговци ми охладиха страстите sad.gif ... Дано поне след Нова година я пуснат на нормални (близки до препоръчителните) цени :wors: .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...