Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

mikaelka

Мнения за Samsung E900?

Препоръчан отговор

Някой има ли такъв телефон,доволен ли е?Какво мислите?Казаха ми че създавал много проблеми,но незнам... sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами Е900 е приятно телефонче на външен вид... обаче отвътре си е като всеки самсунг софтуерно поорязан. Малко ще ти е трудно отначало със сензорите, особено зимата когато са ти студени пръстите :) . Игри можеш да си качваш като ги обработиш със 100 програмки (което не е мн приятно). Камерата е добра стига да не мърдаш, когато снимаш (нямаш право на треперене :) ), също така няма нощен режим, но достатъчно осветява през нощта, дори и без светкавица (която е доста силничка). Малко е тихичък по отношение на звука. По-принцип можеш за малко пари отгоре да си вземеш Е950, който е 90% същия дизайн + камера 3 мегапиксела. Като цяло Е900 е хубав телефон...или поне беше като излезе, но има 1 подробност, поради която лично аз никога не бих си го взел - МНОГО е бавен... ама много! (заради това си карам на Сони Ериксончета - бързи са както Фераритата при колите :) ) Като за момичета е супер... щото наблягате на дизайна :) успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам такъв телефон и смятам, че е доста добър. Единственият му недостатък е, че няма радио, защото аз съм свикнала да слушам музика, а ме мързи всеки път да качвам на паметта различни песни. Колкото до сензорите, трябва ти един ден и си свикнала.

За игрите има трик за качването им, а не програми:yanim:))

Късмет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...