Премини към съдържанието
RefreshMe

Guide: Как да сложим българско меню на телефон Nokia

Препоръчан отговор

Здравей, да попитам кой код да използвам за телефон C5-03 да си го направя на български език?

C5-03 RM-697 (S60 5th Edition Symbian OS v9.4)

059C512 CTR RUSSIAN RU/BY GRAPHITE BLACK

059C5G4 CTR RUSSIAN RU/BY LIME GREEN

059C936 CTR RUSSIAN RU/BY PETROL BLUE

059D024 CTR RUSSIAN RU/BY ALUMINUM GREY

059F071 CTR RUSSIAN RU/BY WHITE LILAC

059F1B4 CTR RUSSIAN RU/BY WHITE ALUMINUM GREY

059F1X6 CTR RUSSIAN RU/BY WHITE PETROL BLUE

059F2V5 CTR RUSSIAN RU/BY WHITE GRAPHITE BLACK

059F338 CTR RUSSIAN RU/BY WHITE LIME GREEN

059F3F6 CTR RUSSIAN RU/BY LILAC

059G2L7 CTR RUSSIAN RU/BY ILLUVIAL BLACK

059G613 CTR RUSSIAN RU/BY ILLUVIAL WHITE

059G9R7 CTR RUSSIAN RU/BY BLACK BURNED ORANGE

059H0W2 CTR RUSSIAN RU/BY WHITE BURNED ORANGE

Код за Nokia 700?

700 RM-670 (Symbian Belle)

059G209 blk coral red russian

059G2N7 blk grey russian

059G6B8 blk peacock blue russian

Дано тези са ви от полза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някакви идеи за код с турски езиков пакет за 6303i,благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези би трябвало да станат: 0593967 0594076 0594137 0594178 0594220 0594256

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте, не виждам в поддържаните телефони 7230 RM-604. Като пусна обаче NSU ми открива нов ъпдейт на фирмуера. Това значи ли, че мога да му сменя кода и да ъпдейтвам с бг меню? Ако да, ще помоля за някакъв код за този телефон. И още един въпрос, имам нокиа N86 8MP RM-484, FW V30.009.54.1, кода му е:0580915: TAIWAN Indigo и има бг меню. Предполагам бг менюто е добавяно по друг метод? Телефона работи повече от отвратително-постоянно забива, много проблеми с авто завъртането на екрана и за това съм го изключил, доста други проблеми и мисля да сменя кода с надеждата да се оправят нещата. Въпроса ми е ако сменя кодовете с посочените не тествани:0579908 RUSSIAN Indigo 0580197 RUSSIAN White и в тях няма бг меню, ще има ли възможност да си върна обратно сегашното състояние на телефона??? Намерих тези два кода:0580424: CIS, Bulgaria Indigo 0580681: CIS, Bulgaria White за N86, мисля да ги пробвам, но да питам първо какво е CIS? П.П. На 7230 намерих този код 0590229 06.90 RM-604 EURO-I BG GRAPHITE CYRRILIC. Изпробвано, вече има бг меню може да се добави.

Редактирано от koliomalinov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздравления! На N86 ако не си доволен с новия продуктов код можеш просто да си върнеш стария по същия начин, по който си сменил към новия и после преинсталираш през NSU.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко става много бързо и лесно с Nokia_Data_Package_Manager_4.2_2011.50.1.С тази програма намирате съответния продуктов код и след това с Phoenix_Service_Software_2012.04.003.47798 си флашвате телефона с каквито езици пожелаете.

Редактирано от F1reOne (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се предварително ако нахалствам. Значи вчера реших да си ъбдейтна телефона Нокиа N96 Всичко тръгна както трябва но след това телефона не се включи.Като го пусна белият екран се отваря и до там постоянно се мъчи да се включи.Та искам да ви попитам имали някакъв начин да се оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някой да знае продуктовия код за Nokia C2-01 RM-721 П.С МЕрси за бързия отговор

Редактирано от dani_dark_shadow (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

059D658 RM-721 NDT EURO-I BG CYRILLIC BLACK 059G277 RM-721 NDT EURO-I BG CYRILLIC LIGHT PINK 059D5J8 RM-721 NDT EURO-I BG CYRILLIC SILVER 059G1G6 RM-721 NDT EURO-I BG CYRILLIC WHITE

Редактирано от NikitoY (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С немезиса дали ще стане и на BlackBerry 8700c обаче да сменя updater-а с този на BlackBerry

Редактирано от dani_dark_shadow (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А има ли някакъв вариант за Nokia C3-01 ? (RM-640) Трябва ми не за менюто, а за да мога да пиша на кирилица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте Притежавам Nokia 5310xm и се опитвам от 2-3 дена да и сложа бг меню и винаги един и същ резултат |Scan for product...error/ Пробвах с по-стари верси на програмите с по-нови .. все едно и също. Сега ще ви кажа какво правя , може грешката да е в мен. 1. install Nokia Software update 2. Install NSS както е описано в темата ...виртуал усб всичко ок 3. install Nokia PC Suite 6.85 4. Първо пуснах Nokia PC Suite 6.85 и ми иска да включа телефона... включих го зареди си всичко 5. Пуснах NSS --> scan for new devices --> phone info ---> scan ... и до там ERROR :) Пробвах и с други версии на програмите по-стари по-нови от други форуми от сайта на нокиа теглих Nokia PC Suite и пак неще :) Моля помогнете П.С. дата кабела е от HTC HD2 проблем ли е ? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте пак :) Имам няколко въпроса относно телефоните и тяхното "флашване" "ъпдейтване" "смяна на продуктов код" "смяна на имей" 1. Какво значи флашване ? тоест за какво служи това "нещо" със какво ни е полезно и какво можем да променим ? 2. Ъпдейтването е що годе ясно :) Въпроса ми тук е какво точно се ъпдейтва ? Според мен до колкото четох из нета ъпдейта не е кой знае кво и не ни е толкова нужен... просто си ъпдейтваш софтуера на телефона да е с по-новия и може би по-добрия и толкоз :) само това ли е или има нещо друго за което не каазват :) ? 3. Смяна на продуктов код ? това само за езика ли е ? Служи ли заа нещо друго освен да си смениш езика ? 4. Това със смяната на ИМЕЙ до колкото разбрах е незаконно. Правело се за да не те хванат с краден телефон :). До тук добре :) . интересува ме кое трябва да гледам под батерията за да видя какъв ми е ИМЕЯ. с кода *#06# го изкарва но искам да го сверя с тоя под батерята. На някои телефони пише ИМЕЙ: 411245511..... ама на други не :) или поне не знам кое трябва да погледна. Примерно нa HTC HD2 си го пише. А на другия ми телефон никия 6310 ексрес мюзик Не. Пише само: Nokia Corp Type RM-303 IC 66IU-RM303 Model: 5310xm FCC ID: PPIRM-303 made in Hungaru И отдясно някакъв код който не съвпада с тоя който ми показва телефона като въведа *#06# Те даже май са два кода отгоре 7 цифрен отдоло 15 цифрен разделен с "/" нещо ткова *****/**/******/* Другия ми въпрос е за какво служат тея "боксове" UB ,JAF ,UFS ,MX Key ,MT какво може да се прави с тях ? Законно ли е ? Може ли и без тях ами със софтуер теглен от нета ? Ако има от каде да си го дръпна ? Какво други видове босове има и различават ли се с нещо друго освен с марка и модел ? И последния ми въпрос е кво е тва платформа BB5 ? DCT3 DCT4 DCT5 пак ли е вид платформа и каак да разбера кой телефон с каква платформа е ? Тея плаатформи стандраатни ли са заа всички модели телефони или са само за нокия ? Тоест самсунг с платформа ББ5 имаа ли ? :) Съжалявам предварително за глупавите въпроси. За някой от тях намерих материал ( на английски ) и понеже малко съм зле с превода просто искам да сверя дали правилно съм разбрал. Благодаря Ви предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем, когато използвам програмата Nemesis service suite, при тази инструкция:"След това кликвате на бутона Device Info. Следващият бутон, на който трябва да кликнете е Scan. В полето Product Code въвеждате продуктовия код и слагате отметка на Enable. След като сте въвели продуктовия код избирате Write и изчаквате докато програмата го смени. За по-голяма яснота вижте картинката."  - Не трябва ли да се натисне бутона Phone info и второ - мисля, че не ми намира телефона, въпреки че е включен към компютъра и е отчетен в PC Suite-a, натискам scan и в ми дава error, в прозореца не ми отчита, че има включен телефон. Мерси предварително, телефона е Nokia 5310  (:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, за пръв път правя тази операция, а пък ми е много важно! Искам да подаря на баща си старият телефон за Коледа, Nokia 6300. Направил съм всичко, инсталирах Nemesis, Nokia Software Update, Nokia PC Suite, в момента съм сложил кабела, дава ми че е синхронизиран с Nokia PC Suite, пускам Nemesis, давам Scan, но ми изпизва Scan Error най - долу :? Моля помогнете, спешно е :) Благодаря Ви предварително :)

ЕДИТ: Прейнсталирах драйверите на Nokia-та, изписа ми че всички са готови, но изписа нещо Generic Phone - не е намерен драйвър :?

Редактирано от HeatoN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте, за пръв път правя тази операция, а пък ми е много важно! Искам да подаря на баща си старият телефон за Коледа, Nokia 6300. Направил съм всичко, инсталирах Nemesis, Nokia Software Update, Nokia PC Suite, в момента съм сложил кабела, дава ми че е синхронизиран с Nokia PC Suite, пускам Nemesis, давам Scan, но ми изпизва Scan Error най - долу :? Моля помогнете, спешно е :) Благодаря Ви предварително :)

ЕДИТ: Прейнсталирах драйверите на Nokia-та, изписа ми че всички са готови, но изписа нещо Generic Phone - не е намерен драйвър :?

Една приятелка има Nokia 5530 XpressMusic и днес се опитах да и сменя кода, понеже нейния е някакъв френски вариант, но ми се получи същия проблем. Пробвах на 2 компютъра, но не стана. Но разбрах, че може и с програмата JAF, следвайки тези инструкции: http://forum.dailymobile.net/index.php?topic=25958.0

Ще пробвам в неделя и ще пиша дали е станало. :)

П.П.: Това със hard reset-a е само за S60 и не мисля, че е наложително да се прави. :)

Редактирано от sks1897 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро си взех Нокия Аша 201 и все още не намерих вариант за бг език на телефона, респективно и на клавиатурата, ако някой може да сподели ще съм му благодарен.

Преди това имах телефони със симбиани и нямах никакъв проблем с ъпдейт и с бг меню.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

I az imam malko problemche s nokia c6-01 sled update na softwere telefona mi mina na angliiski i balgarskiq go nqma v menuto sledvah posochenite po gore instrukcii no ne se poluchava... :no-no:  moje li malko pomosht?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

I az imam malko problemche s nokia c6-01 sled update na softwere telefona mi mina na angliiski i balgarskiq go nqma v menuto sledvah posochenite po gore instrukcii no ne se poluchava... :no-no:  moje li malko pomosht?

Трябва първо да смениш продуктовия код и отново да го ъпдейтнеш и ще стане, при теб е лесно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Имам Nokia N95 8GB и се питам възможно ли е да се сложш бг меню и как? Ако някой има някакво инфо моля да ми помогне.Благодаря предварително! Здравейте!Имам Nokia N95 8GB и се питам възможно ли е да се сложш бг меню и как? Ако някой има някакво инфо моля да ми помогне.Благодаря предварително! Здравейте!Имам Nokia N95 8GB и се питам възможно ли е да се сложш бг меню и как? Ако някой има някакво инфо моля да ми помогне.Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен има един проблем инсталирал сам програмата Nemesis Service Suite и следвам всички стъпки, ( След това кликвате на бутона Device Info. Следващият бутон, на който трябва да кликнете е Scan. В полето Product Code въвеждате продуктовия код и слагате отметка на Enable. След като сте въвели продуктовия код избирате Write и изчаквате докато програмата го смени. За по-голяма яснота вижте картинката),и слет като натисна бутоните Scan и Product Code ми излиза ерор.Аз сам със нокиа ц7 за която съм намерил продуктов код във друг саит.

Моляте ако можеж да помогне штесам ти благодарен много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен има един проблем инсталирал сам програмата Nemesis Service Suite и следвам всички стъпки, ( След това кликвате на бутона Device Info. Следващият бутон, на който трябва да кликнете е Scan. В полето Product Code въвеждате продуктовия код и слагате отметка на Enable. След като сте въвели продуктовия код избирате Write и изчаквате докато програмата го смени. За по-голяма яснота вижте картинката),и слет като натисна бутоните Scan и Product Code ми излиза ерор.Аз сам със нокиа ц7 за която съм намерил продуктов код във друг саит.

Използвай програмата JAF.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвай програмата JAF.

Благодаря за саветa но при стартирането ми поиска някакъв P- key,моля за коментар

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.