Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Guide: Как да сложим българско меню на телефон Nokia

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам един телефон Nokia N73, които вече не използвам заради проблем със батерията. Значи проблема е, че батерията пада изведнъж и се налага пак и пак да го зареда. Забелязах, че проблема възникна може би, след като си преинсталирах телефона към по-нова версия чрез програмата PC Sulite. Занесох телефона в сервиза на germanos, там казаха, че не може да се оправи нито да се сложи нова батерия защото проблема пак ще бъде на лице... Повече нищо друго не казаха. И ето сега след няколко години се сетих за моя стар телефон и ми хрумна една идея, обаче не съм сигурен дали ще стане и как става. Идеята ми е да преинсталирам телефона към по-стара версия. Ако някои знае нещо по въпроса да помогне.

Редактирано от petko93 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 402
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Guide: Как да сложим българско меню на телефон Nokia ВАЖНО!!! НЕ НОСЯ НИКАКВА ОТГОВОРНОСТ АКО ТЕЛЕФОНЪТ ВИ СЕ ПОВРЕДИ ВСЛЕДСТВИЕ НА ТАЗИ СТАТИЯ. ДЕЙСТВИЯТА ОПИСАНИ В СТАТИЯТА ИЗПЪЛНЯВАТЕ НА СО

Смени продуктовия код с този: 0563713 И след това преинсталирай софтуера.

Е това е гадното на интернета, че сега не мога да те почерпя. Стана.     Глождят ме не'кви съмнения, че сам си го прее'ах наскоро. Имам смътни спомени, че нещо ги ъпдейтвах наскоро (имам още един т

Публикувани изображения

Здравейте! Имам един телефон Nokia N73, които вече не използвам заради проблем със батерията. Значи проблема е, че батерията пада изведнъж и се налага пак и пак да го зареда. Забелязах, че проблема възникна може би, след като си преинсталирах телефона към по-нова версия чрез програмата PC Sulite. Занесох телефона в сервиза на germanos, там казаха, че не може да се оправи нито да се сложи нова батерия защото проблема пак ще бъде на лице... Повече нищо друго не казаха. И ето сега след няколко години се сетих за моя стар телефон и ми хрумна една идея, обаче не съм сигурен дали ще стане и как става. Идеята ми е да преинсталирам телефона към по-стара версия. Ако някои знае нещо по въпроса да помогне.

Копирайте този пост в нова темичка, едва ли някой ще ви помогне точно в тази.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Значи проблема е следния,телефона е в режим ПС суит и НСС не го разпознава (при сканиране дава Еррор).Обнових версията на Nokia pc  suite до последната налична и нищо.В папката на НСС в програм файлс има УСБ драйвери.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъпдейтнах една резервна нокиа 6300 и изчезна BG-то. Затова стигнах до тази тема.

Всичко се инсталира и стана по описанията, смени се кода успешно, никъде нямаше грешки. Да ама при проверката за ъпдейти - нъцки - няма по-нови. Явно в последния са оставили само английски. Имам ли някакви шансове и как да си върна предния фърмуер?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъпдейтнах една резервна нокиа 6300 и изчезна BG-то. Затова стигнах до тази тема.

Всичко се инсталира и стана по описанията, смени се кода успешно, никъде нямаше грешки. Да ама при проверката за ъпдейти - нъцки - няма по-нови. Явно в последния са оставили само английски. Имам ли някакви шансове и как да си върна предния фърмуер?

Преинсталира се софтуера с Nokia Suite или Nokia Software Updater.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталира се софтуера с Nokia Suite или Nokia Software Updater.

Ми то няма ли да си инсталира пак последната версия? От къде да взема старата е зора (май)?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж тази  тема: http://forums.data.bg/index.php?showtopic=2113501 и ако искаш си направи един рег и питай човека там, че аз вече няколко пъти го занимавам и ше стана досаден ако пак постна :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж тази  тема: http://forums.data.bg/index.php?showtopic=2113501 и ако искаш си направи един рег и питай човека там, че аз вече няколко пъти го занимавам и ше стана досаден ако пак постна 

Аз имам рег там, ама к'во да го питам? Той си е написал к'вото знае. Нещата отиват накъм "заеби". Няма да се блъскам много за тая резервна нокиа. Рекох да не би номера да е често срещан и разгадан за оправяне...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам рег там, ама к'во да го питам? Той си е написал к'вото знае. Нещата отиват накъм "заеби". Няма да се блъскам много за тая резервна нокиа. Рекох да не би номера да е често срещан и разгадан за оправяне...

В момента с коя версия си (напиши *#0000#) там пише.

Редактирано от sks1897 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента с коя версия си (напиши *#0000#) там пише.

Снощи му върнах един бакъп от 2008, но пак си само на Английски. За версията пише 0721. Сега се опитах пак да го ъпдейтна, но пише, че няма по-нови ъпдейти. Явно тоя бакъп е бил само на данните ми...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да кажеш и RM-XXX колко е (отново се проверява от *#0000#).

Nokia 6300

V 07.21

05-11-08

RM-217

©Nokia

Language:

V 07.21

05-11-08

RM-217

©Nokia

W
Редактирано от bulhomes (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени продуктовия код с този: 0563713

И след това преинсталирай софтуера.

Е това е гадното на интернета, че сега не мога да те почерпя. Стана.   :beer:

Глождят ме не'кви съмнения, че сам си го прее'ах наскоро. Имам смътни спомени, че нещо ги ъпдейтвах наскоро (имам още един такъв) и на единия май му прекъснах инсталацията. Не съм много сигурен, но и сега имаше един "мъртъв" период от няколко минути в началото на инсталацията, в които нищо по компа не мърда и почти бях решил, че нещо е забило. Добре, че имам работа, че го зае'ах, а после видях, че се е отпържило. Ама не бих се учудил предния път да съм го възпрял, без да трябва...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

0599262: Nokia X6 RM-559 GLOBUL (Cosmo Bulgaria Mobile EAD) BG Black Free Navi V2

Има ли шанс да проработят ? Че немога да намеря  за X6.

Редактирано от PinHeaDi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да има някакви брандирани елементи по менюто. Ако не ти харесат, можеш да си върнеш стария код.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам Nokia E75, но я няма в списъка с предложените кодове. Ако някой може да ми каже код за БГ меню ще съм много благодарен. :)

Редактирано от Павел Маринов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Е75 намирам следните:

0570056: RM-412 Euro QW1 BG Black/Silver
0572987: RM-412 Euro QW1 BG Red

0567147: RM-412 Russia QW1 Black/Silver RU
0575526: RM-412 Russia QW1 Copper/Yellow RU
0573051: RM-412 Russia QW1 Red RU

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

здр имам една нокиа 2690 от 2 дена се мъча да и сложа бг меню но нещо не се получават нещата на ннс програмта като дам сканирай и ми вади доло ерор пък тела има дривери вързан е всичко както трябва да е в описанието пробвах и др верси но нямаше резултат имате ли някакви идей

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване