Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

vailoelle

Как да увелича броя на лицевите опори?

Препоръчан отговор

Хранителните добавки и темподобни ла**а са за балъците. Също така якото хранене не важи при лицевите опори. Аз когато бях 60 кила ядях по супер малко храна и правех по 2 серии по 100 лицеви демек 200 лицеви една след друга без проблем, и след тях още 3 часа яко трениране. Номера е да правиш коремни преси защото корема е важен за лицевите. Научи се да правиш поне по 200 коремни и тогава ще може да правиш и по 100 лицеви. Също така е важно да правиш упражнения за всяка една част от твоето тяло. Лично според мен колкото по-лек си толкоз по лесно правиш лицевите и точно за това добавки и яко плюскане се отразява зле. Тичане, коремни, лицеви, лостове и това е начина. С ядене и добавки нищо не става само се преебаваш и дебелееш от тях, а от дебелеене бройката на лицевите пада. Иска се яко изчистване и жилава мускулатура.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...