Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!

В момента си правя сайт и един приятел ми каза че вместо да правя мои системи за логин,регистрация, форум, новини и така нататък...,

мога да изтегля готови.

Намерих си форум, на Invision Power Board и ми хареса.

Затова моля ви препоръчайте ми системи за логин,регистрация и новини.

Благодаря предварително :wors: !

Можете да ме изненадате с нещо различно от горепосочените, тогава ще съм ви двойно по-благодарен :) :) !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За е107 прочети това,а за Joomla ето това

Редактирано от AleksofT (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добрата според мен е Joomla, а и не само според мен. Много добра и гъвкава има я и на български, а и най-големият и плюс е, че в joomla-bg.com когато и каквото да попиташ ще ти отговорят и помогнат. Там има още и компоненти и модули на български, шаблони и още мн. все полезни неща.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Най-добрата според мен е Joomla, а и не само според мен. Много добра и гъвкава има я и на български, а и най-големият и плюс е, че в joomla-bg.com когато и каквото да попиташ ще ти отговорят и помогнат. Там има още и компоненти и модули на български, шаблони и още мн. все полезни неща.

Не че искам да се заяждам,но абсолютно същото се отнася и за e107.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да споря поради простата причина, че не съм работил с нея и незнам плюсовете и минусите. Би ли ми дал бг сайта да го поразгледам, с и системата да поразгледам. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе...

На лесните въпроси може и да ти отговорят... но на тези свързани с PHP (не самата система) ... рядко

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не мога да споря поради простата причина, че не съм работил с нея и незнам плюсовете и минусите. Би ли ми дал бг сайта да го поразгледам, с и системата да поразгледам. ;)

Ето

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много, много може да се поспори. явно си ползвал е107 доста отдавна. но не мисля, че това е темата тук.

@stgram за инсталиране на CMS се иска хостинг с PHP и MySQL, леки познания по html ще са ти от полза при използването и. успех ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да бе...

На лесните въпроси може и да ти отговорят... но на тези свързани с PHP (не самата система) ... рядко

Повечето хора не питат въпроси свързани с PHP, а искат да им направиш нещо наготово, веднага и без пари. Точно тези са въпросите на които никой не иска да отговаря.

:)

Даваш безплатен софтуер, даваш безплатен хостинг, помагаш с каквото можеш, обаче когато някой не отбира нищо, а иска да направи портал ала дир.бг за една седмица, че и да е без пари и господ не може да му помогне.

Между другото за e107 - само добри думи. Скоро гледах 0.7.10.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е107 е изграден на осоновата на joomla, а тя пък на mambo, така че всичко е свързано. Според мен е107 си е леко, ама много леко променена joomla не знам кое му е по-доброто и кое по-лошото, всъщност по-лошото май знам....

Има още много системи: website baker, jupiter, phpBB(за форуми) и т.н. и т.н. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, аз ви препоръчам: MKportal - http://mkportal.it (freeware)

Трябва ти единствено едно инсталнато форумче, ръгаш го на сървъра, пускаш инсталацията, правиш - струваш и накрая само трябва да се оправиш с бъга с Лог-ин-а ( трябва да потърсиш на сървъра за файл:

tpl_main_нещо си или както беше, и да промениш portalhome на index.php.

Това ти е готов сайт използващ датабазата на форума скиви:

http://ohmypiggy.org сайта ми е с MKportal + phpbb forum.

За повече инфо драснете едно ЛС и да са разберем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всяка година се организира конкурс за Open Source CMS - http://www.packtpub.com/award

виж кои са финалисти, прегледай демотата на http://www.opensourcecms.com избери си която ти допада най-много :help:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 8 месеца по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване