Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Връзка на Alcatel E801 с PC

Препоръчан отговор

Наскоро си купих този телефон и тъй като в комплекта има USB кабел за връзка межди компютъра и картата на телефона, реших да пробвам да си кача няколко картинки на самия телефон. Използвах Cell Phone Manager, но за съжаление програмата не успя да намери телефона. Можете ли да ми препоръчате подобна, но и все си мисля че просто телефона не може да се "види".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако ти е за да качваш музика на картата и не става нищо с кабел, може би ще стане като си купиш картридер, кво е поведението на тоя телефон че ми е интересен, тва е мп3 плеар и гсм в един корпус, но без никва връзка помежду им или поне с такова впечетление съм останал

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване