Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за играта Crysis

Препоръчан отговор

Играта се играе прилично и на по стари машини,до момента след три часа игра мога да го заявя смело и отговорно(Бартън2500,Радеон9800про,2ГБ памет).Заема окло 6ГБ хард и не е задължително това да е дял С.Искуственият интелект е пипнат доста и при средно ниво на трудност умираш прав ако се правиш на бат Рамбо.Гадовете те търсят из храстите и при стрелба се събират бързо.Не знам демото как и докъде е било,но играта зарибява доста и в момента ми е фаворит за игра на годината заедно с CoD4(от игрите с Quake engine)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 148
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Има...на палубата има една пролука, където може да се скочи с "големия скок" в режим strength и си горе...

Стигнах до едно ниво с 1 кораб и с моя седи на крана отгоре избивам всичко не ми е ясно как да вляза в кораба..... или нетрябва просто немога да мина мисията някакви идей?

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=65713&view=findpost&p=1246171

Публикувани изображения

Lyudmil, това май е HDR резолюция и резултатите са задоволителни с 8800GT. Е, прав си май. Това е игра, с която трябва да се справи ревизията на 8800 GTS и GTX, ако искаме всичко да е задоволително. Или да кажем 2Х8800GT. Не знам защо ми се струва, че NVIDIA искат да se продадат малко дъна поддържащи SLI, защото цената на 8800GT говори точно това. Значи за 800-900 лева( 2Х8800GT) правим страхотна конфигурация за Crysis, ако поддържаме SLI. Хитро. Колко ли народ ще се върже, като няма търпение за следващите ревизии на 8800 GTS и GTX ? Ами трябваше да се случи и това, защото всички плюят SLI!!!! Кой би дал над 1000 лева за 8800 GTX, след като за 800-900 лева може да си направи много по-добра конфигурация с SLI?

Crysys [email protected]

Забележи, че единична карта 8800Ultra показва малко по-висок резултат от SLI!!! Публикувано изображение Но дори и с такъв звяр играта не може да се играе на висока резолюция(стандартна например за 22" монитор) с разни филтрации и ефекти. Имам чувството че играта нарочно не е оптимизирана, а от шотовете в нета не видях почти никаква разлика между DX9 и DX10, която да ме накара да вложа средства в нова система и разбира се прословутата Vista, че без нея няма DX10.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Crysys [email protected]

Забележи, че единична карта 8800Ultra показва малко по-висок резултат от SLI!!! Публикувано изображение Но дори и с такъв звяр играта не може да се играе на висока резолюция(стандартна например за 22" монитор) с разни филтрации и ефекти. Имам чувството че играта нарочно не е оптимизирана, а от шотовете в нета не видях почти никаква разлика между DX9 и DX10, която да ме накара да вложа средства в нова система и разбира се прословутата Vista, че без нея няма DX10.

Ето тук мога да поспоря с теб относно Vista! Всички я плюят-не вървяли APPLICATIONS била тежка, нямала защита .. бла, бла, бла! Досега освен 1 myAC Anticheat клиент за Counter Strike не ми е тръгнал, всичко друго върви идеално с новите си версии.Наистина с 1 GB RAM не се издържа, но с 2 върви по-добре от XP.Някои казват, че била много лесна за "пробиване" - Firewall-а е по-добра версия от този на XP SP2 и докъде стигнахме - Защо VISTA да е прословута? Така се говореше и за XP - WIN 98 The Best, няма да сменям и какво стана?- Почти всички използващи Windows минаха на XP... Рано или късно ще стане така и с VISTA. Ае стига толкоз OFF-TOPIC Публикувано изображение

Играта се зарибих здраво, не е като някой луд екшън излизаш и млатиш наред ами трябва и малко мислене! Евала на EA :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@bloodse3ker:С риск темата да се изроди в спор Виста-ХР ще си позволя кратък коментар по мнението ти-Има огромна разлика в прехода от 98(с постоянните му рестарти) към стабилен ХР.Прехода към Виста е сравним по скоро с този от 98 към Милениум-искаш шарения и повече товарене -получаваш.Драйверите и програмите ще се настроят към Виста,но амо заради Аерото и другите визуални глезотии искащи 1000 лв. ъпгрейд-Не мерси,хрумват ми доста по смислени инвестиции. И пази боже ако някога разчитам на вградена в Уин защитна стена.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Crysys [email protected]

Ами нека изчакаме и други тестове, че тоя ми се струва фалшив малко. Не може SLI конфигурация от 2х8800 Ultra да дава 13 FPS, а само една 8800 Ultra - 14 FPS! Има нещо сбъркано в тоя тест. А в предния линк, който даде, на всеки скрийншот пише ето следното: "DX10 32bit HighSpec HDR...", та затова си помислих, че е HDR. А както се вижда, FPS в повечето случаи са над 20. Само не знам с каква конфигурация е направено това. Вижда се, че това са кадри от gametrailers.com.

Иначе сега семъча на второ ниво. виждам, че има доста бъгове тая игра, като изчезване на оръжия и такива, които понякога не можеш да вземеш от земята. Гаден бъг е вторият танк, който трябва да унищожиш. Първият гръмна с прост автомат в резервоарите, а втория и с целия арсенал не искаше! Трябваше да го закарам до една бензиностанция, че там с един изстрел да му видя сметката. Добре, че има хора, които са минали по моя път, та споделят нещата. Иначе щях да се мъча още малко и да зарежа нещата. Има и други гадости, които не са измислени добре и пак с тоя бъгав танк. Това ми напомня за FarCry на 14 ниво, когато трябваше да сваля един вертолет. иначе на 2-ро ниво на трудност, наистина е трудно в джунглата, особено със слаба конфигурация, когато ти изскочат дестина жълти човечета и почнат да те гонят и крещят :rolleyes: С нетърпение ще чакам ъпгрейда си, та да играя поне на 1152х867, че монитора ми поддържа толкова на 75 херца. Дано да може да се играе и с антиалайзинг и АФ на най-добри детайли. Дори тестовете, към които даде линк Lyudmil ми вдъхват надежда.

А ето какво открих и аз: тест на 13 графични карти.

Ето и част от резултатите:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Значи надеждата ми е да играя на High с АА на 1024х768 или евентуално някаква комбинация от Very High и High . Ще видим...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм разочарован от геймплея, мога да кажа. Нищо ново и различно не видях и най-вероятно няма да изиграя цялата игра, както не изиграх и целия FarCry(защо направо на нарекоха играта FarCry2). Май ще чакам някакъв пач, че не ми се играе на бъгав бенчмарк.

btw, по "магазините" излезе немската версия на UT3, а до няколко дни ще излезе и англоезична нецензурирана, а и с останалите хитови игри които наизлязоха тази есен, Кризата ще почака докато пооправят геймплея.

Едит:

Относно ревюто:

* Компьютер на базе Intel Core2 Duo (775 Socket)

o процессор Intel Core2 Duo Extreme X6800 (2930 MHz) (L2=4096K);

o системная плата EVGA nForce 680i SLI на чипсете NVIDIA nForce 680i;

o оперативная память 2 GB DDR2 SDRAM Corsair 1142MHz (CAS (tCL)=5; RAS to CAS delay (tRCD)=5; Row Precharge (tRP)=5; tRAS=15);

o жесткий диск WD Caviar SE WD1600JD 160GB SATA.

На стенде установлены операционные системы:

* Windows XP Professional Service Pack 2, DirectX 9.0с,

* Windows Vista Ultimate 32bit, DirectX 10;

использовался монитор Dell 3007WFP (30").

Да, на ниски резолюции играта е играема на високо ниво с филтрации, но с падането на цените на LCD мониторите за много хора стандартната резолюция вече е 1440х900 и 1680х1050, а при максимално ниво на детайли, никаква карта не може да докара комфортен геймплей с кадри между поне 25 и 40. Не е 2001г. да играем на 15" CRT-та на 800х600 и да викаме как играта лети на макс детайли. Като си е купи човек компютър за 2000$ с 8800GTX/Ultra. се предполага, че има и голям, и хубав монитор, но Краитек са си Крайтек.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами човек, представи си да минеш от AGP на PCI-E и от бюджетни картички за AGP на почти най-доброто в момента. Като сложиш и бюджетното селеронче и го замениш с Е6750 ( май ще те послушам), защо ми е TFT? От години си карам на CRT и не съм вдигал резолюцията повече от 1152х864. Това е все едно прехода от бившия ми ЗАЗ968М на над 100 000 км към новата ми Фиеста! Прав си, че конфигурацията им е жестока, ама да си стоим на AGPайките, няма смисъл.

Все пак тая игра е въпрос на вкус. Аз харесвам такива, затова и Far Cry я играя за може би 10-ти път в момента. На сън да ме бутнеш, ще ти кажа кое как е. Има хора, които предпочитат стратегии, други отборни игри, но аз не съм от тях, затова и геймплея ми харесва. Е да, жалко, че играта е толкова бъгава - бих я сравнил донякъде с Far Cry 1.1, но на нея вече и бъговете и зная, така, че нп. Обаче, доколкото знам, това не е FarCry, защото FarCry 2 на Ubisoft ще излезе следващата година и действието ще се развива в Африка. Нещо май имаше разделение и CryTeк бяха закупени от EA, обаче марката остана при UbiSoft. Поне аз така си обяснявам нещата по памет. Така, че CrySis( това за мен трябва да е правилното наименование) ползва само енджина на CryTek, a FarCry 2 ще играем чак догодина. Това е все едно, Мини, произведено от БМВ :rolleyes:

А ето и още нещо от нашия форум:

Публикувано изображение

Публикувано от кokomil тук.

Редакция: Едно уточнение. Тия резултати са при Medium детайли.

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@bloodse3ker:С риск темата да се изроди в спор Виста-ХР ще си позволя кратък коментар по мнението ти-Има огромна разлика в прехода от 98(с постоянните му рестарти) към стабилен ХР.Прехода към Виста е сравним по скоро с този от 98 към Милениум-искаш шарения и повече товарене -получаваш.Драйверите и програмите ще се настроят към Виста,но амо заради Аерото и другите визуални глезотии искащи 1000 лв. ъпгрейд-Не мерси,хрумват ми доста по смислени инвестиции. И пази боже ако някога разчитам на вградена в Уин защитна стена.

Никой не говори за "шаренийки" :P Винаги могат да се изключат.. И не товари много бря - много хора мислят така, но всъщност не е голяма разлика с XP-то . Вярно е че има тук таме някой бъГ, но с SP1 всичко ще си дойде по местата според мен ;) И все пак с един горе долу нов компютър средна класа на който Виста може да върви перфектно, не виждам смисъл да му се слага XP. И все пак това е МОЕ мнение :-)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, ами да ви кажа играх играта и е доста добра аз я подкарвам на макс детайли на резолюция 1024x768 -на 1280x1024 малко ми насича и я играя на следната конфигурация:

-AMD Athlon x2 3800+;

-2x1GB RAM Kingston DDR2 800mhz;

-GeForce EN8600GTS .

Играта ми върви пефектно и не мога да се оплача от нищо! Затова тези твърдения ,че трябва да си земеш "1000" карти 8800Ultra не са много верни както виждате аз си играя перфектно на 8600GTS и ме боли "фа*а" с извинение :speak: . Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами и аз си я играя на 800х600 LOW + 3-4 настройки на High. Единствено по-големи проблеми имам на 4-то ниво, на което съм в момента. Tам е лудница - вертолети, самолети, танкове, десетки корейци и постоянна канонада... Там ми насича ужасно, поне докато не изтрепя по-голямата част. После тръгва супер гладко. Конфигурацийката ми е Celeron [email protected], 7600GT 256 MB, AGP, 1 GB RAM.

Обаче -=X-RouTe=-, ние спорим за Very High с АА и AF на 1600х1200 и за HDR. Там никоя карта не може да се справи в момента. А без АА и АФ, все едно играеш половин игра. Поразгледай линка за теста на 13 графични карти, който дадох по-горе и по-точно скрийншотовете на една и съща ситуация при Low, Medium, High и Veri High! E как няма да те е яд, че не можеш да играеш под DX10 на HDR? Ми то при мен 90 % от кефа се губи от графиката , а останалите десет от насичането! Има чувството, че играя Far Cry на Medium детайли, дори и по-зле, заради резолюцията 800х600.

Май ще побързам с ъпгрейда и ще го направя преди края на месеца, че много игри имам да играя :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами и аз си я играя на 800х600 LOW + 3-4 настройки на High. Единствено по-големи проблеми имам на 4-то ниво, на което съм в момента. Tам е лудница - вертолети, самолети, танкове, десетки корейци и постоянна канонада... Там ми насича ужасно, поне докато не изтрепя по-голямата част. После тръгва супер гладко. Конфигурацийката ми е Celeron [email protected], 7600GT 256 MB, AGP, 1 GB RAM.

Обаче -=X-RouTe=-, ние спорим за Very High с АА и AF на 1600х1200 и за HDR. Там никоя карта не може да се справи в момента. А без АА и АФ, все едно играеш половин игра. Поразгледай линка за теста на 13 графични карти, който дадох по-горе и по-точно скрийншотовете на една и съща ситуация при Low, Medium, High и Veri High! E как няма да те е яд, че не можеш да играеш под DX10 на HDR? Ми то при мен 90 % от кефа се губи от графиката , а останалите десет от насичането! Има чувството, че играя Far Cry на Medium детайли, дори и по-зле, заради резолюцията 800х600.

Май ще побързам с ъпгрейда и ще го направя преди края на месеца, че много игри имам да играя :speak:

Четвърто да не би да е това което излизаш от училището и трябва да отидеш до май Extraction Point или нещо такова. Ако е там, взимаш гранатомета от даскалото качваш се на покрива, сваляш танка с 3 ракети, взимаш още 1 гранатомет пускаш Mod-а при който ставаш невидим, сваляш и втория танк и бегаш колкото можеш Публикувано изображение (Това може и да е трета мисия :/ )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май ще побързам с ъпгрейда и ще го направя преди края на месеца, че много игри имам да играя :speak:

Аз минах нивото със танковете и сега сам онова след него ,както и да е ... .

@bildera_ Аз казвам че не ти тряя кой знае каква карта за да играеш фар край.Просто на моя "комп" ми върви прилично на high и не мога да се оплача от графиката или каквото и да било.А не е нужно да фърлиш 1500лв за 1 проста видеокарта... като с 1 като мойта или едно SLI което ти излиза мн по евтино можеш да си играеш перфектно.А и че ще я играеш на 1600 x 1200 на ултра мега турбо high мн важно... ! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@bildera_ Аз казвам че не ти тряя кой знае каква карта за да играеш фар край.Просто на моя "комп" ми върви прилично на high и не мога да се оплача от графиката или каквото и да било.А не е нужно да фърлиш 1500лв за 1 проста видеокарта... като с 1 като мойта или едно SLI което ти излиза мн по евтино можеш да си играеш перфектно.А и че ще я играеш на 1600 x 1200 на ултра мега турбо high мн важно... ! :rolleyes:

Напротив - има хора които са дали по 3-4000лв за компютър и очакват да им върви всичко на макс на 22/24 инчовите им LCD-та, а Crysis е играта която казва: "Е какво като си дал толкоз пари, пак ще ти насича и ще ти върви като на компютър за 1000лв." А това според мен не е правилно.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

;)

Четвърто да не би да е това което излизаш от училището и трябва да отидеш до май Extraction Point или нещо такова. Ако е там, взимаш гранатомета от даскалото качваш се на покрива, сваляш танка с 3 ракети, взимаш още 1 гранатомет пускаш Mod-а при който ставаш невидим, сваляш и втория танк и бегаш колкото можеш Публикувано изображение (Това може и да е трета мисия :/ )

Ами не знам, ако съм броил точно, четвъртото трябва да е , когато на трето се качваш в хеликоптера и те захвърлят на едно много гадно място с хеликоптери, танкове, самолети и много корейци. И понеже не разбирам какво ми говорят моите, тръгвам на щурм сам, а ония чакат отзад аз сам да се справя с хеликоптери , танкове и десетки корейци. А , да, имаше и някакво пристанище + нови оръжия и патрони, които не знам за какво служат, но вече автомата ми е с 2х300 патрона :)

-=X-RouTe=-, вече минах етапа, когато играех "Каратека " на Правец 82 и не искам да се връщам пак там :) А и ти с твоята картичка, едва ли ще можеш да подкараш Far Cry 2 догодина. Просто тия игри не могат да се играят без детайли. Първо, че в джунглата не различаваш оръжията на противника и се луташ минути, докато ги намериш. Второ, вече съм на възраст и не ми се кьори в монитора, дали ми е дошъл корееца на мушката или не. Тука няма ли 50-60 кадъра в секунда, трудно се справяш в сложни ситуации. Не случайно при кънтъра за добра игра се изискват близо 100 кадъра в секунда!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

;)

Ами не знам, ако съм броил точно, четвъртото трябва да е , когато на трето се качваш в хеликоптера и те захвърлят на едно много гадно място с хеликоптери, танкове, самолети и много корейци. И понеже не разбирам какво ми говорят моите, тръгвам на щурм сам, а ония чакат отзад аз сам да се справя с хеликоптери , танкове и десетки корейци. А , да, имаше и някакво пристанище + нови оръжия и патрони, които не знам за какво служат, но вече автомата ми е с 2х300 патрона :)

-=X-RouTe=-, вече минах етапа, когато играех "Каратека " на Правец 82 и не искам да се връщам пак там ;) А и ти с твоята картичка, едва ли ще можеш да подкараш Far Cry 2 догодина. Просто тия игри не могат да се играят без детайли. Първо, че в джунглата не различаваш оръжията на противника и се луташ минути, докато ги намериш. Второ, вече съм на възраст и не ми се кьори в монитора, дали ми е дошъл корееца на мушката или не. Тука няма ли 50-60 кадъра в секунда, трудно се справяш в сложни ситуации. Не случайно при кънтъра за добра игра се изискват близо 100 кадъра в секунда!

Да съгласен съм :) ,но сега водещите карти като 8800Ultra,880GTS 640MB,8800GTX ще са нищо пред картите от следващото поколение ,които ще излязат другата година.Също така не съм казал ,че ще играя Far Cry 2 или пък ,че няма да го играя ,защото има време до другата година.Картите ще поевтинеят и разбира се ще излязът нови ,които ще струват много пари а ние няма да може да си ги позволим... или поне някой ,защото някой маняк който живее за да играе ще фърли 5000 лева за компютър ,че и повече... ! Публикувано изображение

Редактирано от -=X-RouTe=- (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми аз съм маняк, ама без пари :P Затова мисля да отделя 1300, а не 5000 лева. И едно вариантче, дето ми се върти в кратуната: Взиам SLI дъно с добър процесор, но не най-добрия, 8800GT и чакам Far Cry 2. После купувам на старо още една 8800 GT за 100-150 лева и ето ти една комфортна игра. Процесорчето и то ще си намери майстора и едно четириядрено на цената на двуядрените в момента, ще ми дойдат добре догодина. ;) Ся бягам да играя, че мноо се застоях тук :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се безпокой ,повечето маняци са синчета на мама и на татаи и само чаката да им бутата пари :) така че няма за какво да съжаляваш.Аз също завися от тях но след време и аз ще съм самостоятелен ;) живот и здраве.

Мойто дъно е SLI на ASUS ,модела е добър и сега ,евтин е точно като за теб :) .Ето ти Линк и към него да за да видиш дали ти харесва ;)Дъното

Аз мисля догодина да продам старата карта и да взема една 8800GTS-ка и по натам още една за да си направа SLI.Процесора не ми е мн слаб ама след време ще издъхва на детайлните игри ,затова мисля и него да го сменя по-натам.

П.С. Даже бях чел някъде че процесора е в пъти по бавен от видеото и кара видеокартата да го чака.Затова или ти тряя мн мощен процесор или да клокнеш стария до максималната честота за дъното.Незнам колко е достоверно... Публикувано изображение Успех при закупуването ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) Хора плс хелп.Стигнах до нивото Core дето си в извънземния кораб обаче ,незнам какво да правя трепа им бушоните ония крушки дет са ,после стигам до една зала със силови полета дето се махат и се пускат.Обаче нз на къде да ходя и само там се въртя трепа ония гадове ма нищо не става... !Пробвах да се върна назад да видя некой испуснат тунел ама няма,там всичко е в кръг и мн се обърквам та чак ,че и се загубих Публикувано изображение .Ако може някой да ми каже какво да правя при силовите полета дето се махат те са едни големи щитове де то се пускат и спират.

П.С. От вчера се върта там цел ден и немога да намеря изхода аре някой ако знае да ми каже какво,къде и как да направя ,че да изляза. 10x Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

"Имам Atlon3500+ и Radeon X1900 с 2 GB Ram ,и Crysis върви страхотно на моя компютър с почти всичките си графични екстри,можете да сте сигурни,че играта ни ще върви и на машини отпреди три години.Екип от най-добрите ни хора в момента работят по оптимизацията." Това е цитат от разговор с Джак Маме -главен дизаинер на Crysis. ..... Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Голям майтап а... Само не ми стана ясно Публикувано изображение защо се вдигна толкова шум за нищо,какво толкова ново и невиждано ни предложи Crysis.... ще ви кажа Публикувано изображениеПубликувано изображение Нов супер костюм ,настария герои ц хаваиската ризка :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то аз в момента отново съм си с хавайската ризка, за кой ли път вече от 3 години ;) Няма да ми омръзне още 3 сигурно. Старата любов ръжда не хваща, но май грешиш донякъде за хавайската ризка. Очакваме я догодина, но под името Far Cry 2, така, че моля не плюйте фалшификата :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята конфигурация е CPU: AMD Dual Core 4200+;RAM-2 GB; VG- Radion X 1300 и всичко ми върви на low, само video mode ми е 1280x960. Ако си купя нова видео карта(до 250лв) ще има ли коренна разлика и каква карта ще ми препоръчате?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята конфигурация е CPU AMD Athlon 3.8GHz Dual Core (2.0GHz),VC nVidia GeForce 7600GT 256MB DDR3,RAM 3GB DDR2 667 MHz,Mainboard Asus M2N.Това ми е конфигурацията и според вас ще ми тръгне ли играта Crysis?!? :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята конфигурация е CPU: AMD Dual Core 4200+;RAM-2 GB; VG- Radion X 1300 и всичко ми върви на low, само video mode ми е 1280x960. Ако си купя нова видео карта(до 250лв) ще има ли коренна разлика и каква карта ще ми препоръчате?

Ами ще има разлика, но не очаквай да играеш на повече от Medium детайли. Само с няколко карти на NVIDIA може да се играе на High. А за карта изчакай да мине януари и тогава търси до 250 лева. Така като гледам, цените са скочили с 50-тина лева на парче от средния клас в момента!!! Така, че не си прави сега сметките.

Моята конфигурация е CPU AMD Athlon 3.8GHz Dual Core (2.0GHz),VC nVidia GeForce 7600GT 256MB DDR3,RAM 3GB DDR2 667 MHz,Mainboard Asus M2N.Това ми е конфигурацията и според вас ще ми тръгне ли играта Crysis?!? ;)

На мен ми вървя добре на LOW детайли с 7600GT AGP и Celeron 2.7G Northwood след клок на процесора и паметта. Ти няма да имаш големи проблеми с процесора и картата ще се справи добре, още повече, че е PCI-E.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване