Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Трябва да призная, че Док се оказа прав!

Когато се появи "стимулаторът" на болката ми, като ми напомни,че тая болка е още жива, че не е отшумяла, се разплаках

Е, поне се радвам, че вече знам със сигурност, че сълзите не пресъхват

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не само "стимулатора", а и прекрасния спомен и филмовата лента с невероятни моменти и равносметката за изгубено и спечелено, всичко това, принцесо, ще предизвиква сълзите ти. :lock: Ще ти напомня една стара приказка, че щастието идва капка по-капка, за да си отиде ката река sad.gif А нещастието идва като река, за да си отиде, капка по-капка !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Моите пресъхват-просто действието им е парещо,очите ми кървясват и боли и просто спират,но не завинаги.

Възтановяват се отново

А защо всъщност плачем???

Не говоря за болка,загуба на приятел,печелене на тотото,бебе и такива работи

чудно ми е как когато ни е гадно или весело организма ни "решава",че тогава трябва да текнат сълзи ohmy.gif

Каква е схемата както се казва

Ясно лука кара очите да сълзят заради някаква негова съставка,очите ни сълзят при навлизането на прах,бъркане в окото

но защо сълзят на чувства.... ohmy.gifohmy.gifohmy.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сълзите не пресъхват.Една дума,песен ,която сте си подарили,

бликат като река,нещо свива гърлото,душата стене.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен лично ми се случва когато имам повод да се разплача, просто да не мога. Виж за някоя глупост редовно стигам до сълзи, на пример, защото майка ми ми е изпрала любимите дънки днес,а съм искала да ги сложа... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване