Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какъв windows да избера ?

Препоръчан отговор

Преди няколко дни си купих нов ком.Характеристиките му са следните: MB Gigabyte P35-DS3R/P35 S.775,CPU Intel E6750 2.6Ghz,Ram 2Gb DDR II/800Mhz Kingston Hyper X,VGA Galaxy GF8600GT 256mb DDR III PCI-E...Въпросът ми е с кой windows системата ще работи по добре win xp 32,win xp 64 или win Vista??? В момента съм със win xp 32 и нещо ми се струва че компа се влачи laugh.gif .Моля, за съвет :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами само ти можеш да си решиш на каква операционна система да работиш.Ако играеш повечко игри-Хп може би е по-подходящ.На мен лично повече ми допада Вистата като операционна система.Замисли се в/у варианта за Dual Boot-две системи на една машина-в началото избираш коя да зареди.Мисля,че това е добър вариант.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да процесора го позволява. Но не те съветвам да се насочваш към 64 битова ОС.

Изобщо от такава има смисъл при инстаирани повече от 2Г РАМ, защото може да се възползва пълноценно от нея (да я адресира).

Сега и да сложиш 64 битова, само ще имаш ядове със софтуера и по-малко свободна памет, защото самата ОС заема повече.

Може да пробваш дали ще ти хареса 32 битовата Виста.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета смятам да се насоча към vista 32 ще я пробвам как ще се държи с игрите .Дано да са опрвили и драйверите за видео картата защото сега нямам tv out.Много тъпо от страна на nVidia правиш някъкъв хардоер пускаш го на пазара, а нямаш добре работещ софтоер за него :down:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване