Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hanibal_Lektar

Lost (сезони 4 и 5) - дискусии и линкове

Препоръчан отговор

хмммм ... паралелни светове ! За това ли говориш Ванка ??? ... Ама както ти казох в предният пост , авторите на сериала са казали ще всичко ще има логическо обяснение ... как ще го направят ... идея си нямам !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой ли няма идея защо Бен се качи пребит на самолета?

Другото, което ме вълнува, е как ще се развият взаимоотношенията в четириъгълника Сойер-Джулиет-Джак-Кейт

А с тия разходки из времената се обърках. Още не мога да разбера защо любимата на Даниел като малка се е страхувала от него? Дезмънд върна ли се? Май си тръгна, когато се срещнаха с майката на Даниел, но повече не го дадоха. Кога и как ще се върне Джон???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама Гале ... Джон Лок се върна преди два епизода ... при останките от вторият самолет е ! Серията завърши като разговаряше с ония ... забравих му името ... дето е като арабин и му показа "трупясалият" Бен / май беше след удара на Сун / !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ама Гале ... Джон Лок се върна преди два епизода ... при останките от вторият самолет е ! Серията завърши като разговаряше с ония ... забравих му името ... дето е като арабин и му показа "трупясалият" Бен / май беше след удара на Сун / !

ohmy.gif че аз уж гледах???

той нали беше в ковчега, като го качиха на самолета??? на острова жив ли го дадохда? пф, май ще трябва пак да гледам някои серии...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ohmy.gif че аз уж гледах???

той нали беше в ковчега, като го качиха на самолета??? на острова жив ли го дадохда? пф, май ще трябва пак да гледам някои серии...

Островът си свърши неговото ... като имаше " проблясък " и изчезнаха Хърли , Джак и Кейт ... в следващият епизод се появи Лок , прав и здрав . Като разказваха за завръщането му в реалният свят , как Бен го обеси ... това бе серията в която го даваха и на острова ... Сега сети ли се Гале ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
хмммм ... паралелни светове ! За това ли говориш Ванка ???

Да. Нещо такова.

А по въпроса защо Бен се качи пребит на самолета мога само да предположа, че някой не е искал той да замине за Острова и се е "погрижил" това да не стане, неуспешно обаче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Lost S05 E11 - субтитри

Благодарение на Firefly, lost-bg.com

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lost S05 E10 - субтитри

Благодарение на Firefly, lost-bg.com

Май имаш оредвид епизод 11

хайде сега да го гледаме ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Май имаш оредвид епизод 11

хайде сега да го гледаме :)

ама съм голям тъпчо ... правилно Гале , за 11 са !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво бе! Бен оживя! Как ли не се сетих......... Саид не е прав. Той не е килър, щом не можа да убие бенчо. Цъ цъ цъъ какъв срам за такъв килър :P И к'во са? Бенчо при "другите" отиде. Все едно Джак и компания верно не могат да променят развоя на нещата.

А па Джак? Тоаа паа, тоаа паааааа. К'во се праи на интересен вече. Кейт не била харесвала стария Джак. Във всеки случай не харесва новия.

Ииии дано сед али се радва, че лок се появи отново :offtopic_s: Мен пък лок не ме кефи вече. Само в първи сезон ми допадаше като персонаж, но после...

Редактирано от Whiskey (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Sirena, Ванка , sed_ally помислете за времепространството / една дума е / ... не можеш да убиеш някой в миналото му и той да продължи съществуването си в настоящето ... а Джефри Лийбър, Джей Джей Ейбрамс и Деймън Линдълоф обещаха ще всичко ще има логигическо обясниние !

Честно казано, не знам как ще обяснят пътуването във времето по логичен път?! :huh:

Очаквам всичко от този сериал :)

Все още не съм гледала 11 епизод, но разбирам, че Бен е оживял - защо ли се съмнявам де?! biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кейт започна да ми става отвратителна ;) във 2 и 3 сезон беше съвсем различна!

Сега покрай Арън, че той не е нейно дете, някои работи много взеха да ме дразнят в нея! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето списък с епизодите от 1ви сезон до края на 5ти

Е все пак има още 2 сезона 6 и 7 докато нещата станат напълно ясни...

още нещо интерсно, допълнителните 13 кратки епизодчета Lost: Missing Pieces разкриват част от мистерията

Може да повтарям някой,ама бая коментари тука ... sry

Редактирано от DreX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора , вие гледате и сериала :) ... Лок се появи преди няколко епизода , прочетете диалога м/у мен и Галя / potrebitel / ! Колкото до 11 епизод ... хммм ще става супер интересно , трябва някак си да се завърнат в настоящето Джак и компания , преди Бен да е пуснал газа и да ги изтрепе всичките !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееее, Бен е diehard обаче няма какво да спорим... Всичко се нарежда, както е писано...

"Hello, Ben. Welcome to the land of the living."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно, да не излезе сега, че причината Бен да е лош са Кейт и Сойър, които го спасиха с цената на невиността му (както каза Ричард). Май наистина ще излезе, че всичко това вече се е случвало, а може би са с пределена причина да се върнат във времето - може би трябва да направят нещо в това време, за да предотвратят катастрофата или нещо подобно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

става интересно

ето промото на 12ти епизод "Dead is Dead":

LOST 5x12 "Dead is Dead" HD Promo

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еййй, довечера ще го гледам ;)

Аз вече много се оматах. Тъкмо си помисля нещи и те ми обърнат представите за всичко biggrin.gif

Инттересно ми беше поведението както на Кейт, така и на Сойер, Джак и Джулиет...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересен епизод ... поне разбрахме кой е " начупил главата " на Бен ... и това подземие ... символите ... какви бяха ? ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм добре запознат,но няколко от фигурките и символите ми заприличаха на древноегипетски... Всъщност в това има логика... Ако се сещате, и Бен, и Джон след като заминаваха от Острова,се появяваха в разни пустини в Африка...

А на голямата картина над решетъчната плоча,откъдето излизаше "Чудовището", имаше изображение на древноегипетски бог - мисля,че Анубис...

Става все по-интересно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А кой беше този срещу Анубис ? Май трябва да се обърнем към зарибените от раздел "Религия, мистика, езотерика" :cheers:

Редактирано от saber123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А кой беше този срещу Анубис ? Май трябва да се обърнем към зарибените от раздел "Религия, мистика, езотерика" :cheers:

Този срещу Анубис беше наш'то "чудовище" - пушилката biggrin.gif Явно и той го раздава някакво божество ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...