Премини към съдържанието
JazzJack

RQ: Програма за видеообработка (обединена)

Препоръчан отговор

Вчера си взех видео камера и записва във .mov файлове...лошото е че Sony Vegas не го чете този формат (след като сложих QuickTime player стана работата,но когато ги едитвам сече адски много и не импортва звука..само видеото).Ако може да ми препоръчате някаква друга програма която няма да има проблеми с този формат...Аз разбрах за Apple iMovie но тя е само за Mac...Така че отпада...

Редактирано от ToxicWaste (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, че ще стане, но пробвай с Adobe After Effects.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай и с power director 8, на мен ми върши чудесна работа, но дали ще ти свърши работа незная аз я използвам за обработка на видео а и намерих и кирилизирай файл и ми е на Бг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой знае програма за създаване и/или обработване на *.swf файлове моля да я напише. Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съзадаване на *.swf става перфектно с adobe/macromedia(като macromedia я купиха от adobe преди няколко години) flash.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sothink SWF Quicker - и тази става май я има в Замунда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите! Търся една програма за обработка на видео клипове разбрах че се казва Corel Sony Visual Creation Studio но не я намерих никаде. :brick wall: Дайте линк от каде да я сваля моля . :brick wall: Благодаря ви предваррително :brick wall::giggle1:;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! имам един въпрос към вас .. искам някаква такава програма за видео монтаж, както правт тези от БТВ, Нва ТВ и всичките устанали медии трябва ми за аматиорски късометражни филмчета .. всяка програма ще е добре, стига да е лесна, ако пък е малко по сложна да има възможност да я изуча благодария предварително

Редактирано от CChumata_BG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей те, търся програма за видео обработка. Обаче в тази програма която търся искам да има такива ефекти както в това видео

Та повече ме интересува как става този ефект Видео във видеото. Това е показано в края на клипа. Благодаря Ви предварително! Редактирано от preslav_96 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е настройка от youtube не е от видеото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само ше ти кажа че ти траябва adobe premiere или sony vegas.Когато е готов клипа тогава се слагат shourtcut-ите (това clik here) вече те са от youtube :)

Редактирано от yarlovo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да питам с коя програма е направен този клип? :

Дано някой може да помогне. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Adobe After effects

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A някоя от тези програми може ли да изчиства звука и картината от видеоклипчета?

Premiere, Sony Vegas, Avid, Media 100, Final Cut Pro, Canopus, Ulead Media Studio Pro, Pinnacle Studio..... :jumping11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали е позволено да се дават линкове за клипове,но ще го направя и ако не е трябвало се извинявам. Търся видеоректор,с който да могат да се правят подобни неща. Аз имам такава програма,но все още си търся контентите,с които мога да правя подобни,а и по-добри клипове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ми програма със която да "режа" част от някои видеофаил и тази част да я записвам като отделно видео Кажете някоя такава програмка ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ми програма със която да "режа" част от някои видеофаил и тази част да я записвам като отделно видео

Кажете някоя такава програмка ;)

има много теми по въпроса. и много програми, примерно virtualdub

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодарско можете да заключите темата ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най добрите са Adobe Afrer Effect,Adobe Premiere,Sony Vegas!!! :) Adobe After Effect имам я много е трудна!!!Premiere е по лесна малко ама Афтер Ефект има повече функции но пък и двете са много добри!!!И са професионални!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Camtasia Studio 7 е една от най-добрите програми за монтаж на клипове след Adobe Premiere и не изисква много памет! :dog84:

Редактирано от damian4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Търся многофункционална програма за видеообработка(може и професионална), да има добавяне на ефекти в самото видео, ефекти при смяна на кадър, рязане на клипове, съединяване на 2 клипа и забавяне на потока на видеото за определени части от самия видео файл.(само да кажа, не искам Movie Maker, някоя друга програма) Благодаря предварително!

Редактирано от -=Belphi=- (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-препоръчваната е Sony Vegas. Не знам какви са и възможностите, защото не съм работил с нея, но знам че е нещо като Фотошоп-а на видеото. Платена е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.