Премини към съдържанието
JazzJack

RQ: Програма за видеообработка (обединена)

Препоръчан отговор

Най-препоръчваната е Sony Vegas. Не знам какви са и възможностите, защото не съм работил с нея, но знам че е нещо като Фотошоп-а на видеото. Платена е.

Само да отбележа, че за Фотошоп-а на видеообработката, се води Adobe Premiere!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно възможно. Никога не съм се занимавал със видео обработка и съм чувал за Сони Вегас само.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Най добрата програма за видео обработка е SONY VegasPro. Изпълнява всички функции които си описал и много други. От всички програми които съм ползвал , само тази ми върши перфектна работа. Можеш да я свалиш от ТУК Ако ти трябва програма за записване на видео ( Например от десктопа ти ) и за направата на филмчета от типа на тези в YouTube то тогава ти трябва Camtasia - свали я ТУКl

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най добрата програма за видео обработка е SONY VegasPro. Изпълнява всички функции които си описал и много други. От всички програми които съм ползвал , само тази ми върши перфектна работа.

Можеш да я свалиш от ТУК

Ако ти трябва програма за записване на видео ( Например от десктопа ти ) и за направата на филмчета от типа на тези в YouTube то тогава ти трябва Camtasia - свали я ТУКl

1. точния израз трябва да е - това е най-подходящата за мен!!!

2. прочетете отново правилата на форума за да не последват наказания!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся програма за обработка на видео файл правен с Movie Maker. Искам да направя две неща с файла: 1.На две места да намаля или да изтрия звука за по няколко секунди. 2.Отдолу да направя една линия (може би като нов леър не знам не съм се занимавал с видеообработка само virtualDub съм ползвал, но там не знам да има такава опция)по която да тече надпис.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз използвам "Sony Vegas Pro 9.0" и съм страшно доволен. :( Съветвам те да я пробваш,но е професионална :P

Редактирано от Singerchoo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а за нещо по - леко сещате ли се ? (знам че програмите за видеообработка са тежички , но все пак :P )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

а за нещо по - леко сещате ли се ? (знам че програмите за видеообработка са тежички , но все пак :P )

Затова е видеообработка и програмата за мен трябва да е от професионално естество. Сам забелязваш, че малките програми не могат да се справят с някои изисквания като твоите.Пренасочи се към VEGA както те е посъветвал колегата от горният пост или към подобна такава. Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично бих ти препоръчал Sony Vegas Video,това е мощна програма за видео обработка и възможностите и са огромни :yanim: Ако ти е по-лесно мога да ти направя видео клипче как се режат отделни кадри и се добавя музика,само трябва да намеря къде да го кача.

ако може даите линк эа Sony Vegas Video :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ви кажете някоя безплатна програма за видео обработка... Нещо като Microsoft movie maker, но да работи с повече видео формати... :guitar10::help wanted2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Моля ви кажете някоя безплатна програма за видео обработка... Нещо като Microsoft movie maker, но да работи с повече видео формати... :guitar10::help wanted2:

Отвори този подфорум за да видим дали няма да намериш такава програма. VirtualDub

http://notrial.info/software/windows/VirtualDub/download.html

http://forums.kaldata.com/index.php?showtopic=585

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече са ти предложили най-известната - VirtualDub. Ето тук има и добра колекция от филтри за нея: http://www.infognition.com/VirtualDubFilters/detailed.html Друга популярна е AviDemux: http://fixounet.free.fr/avidemux/download.html

Редактирано от HristoX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвори този подфорум за да видим дали няма да намериш такава програма. VirtualDub

http://notrial.info/software/windows/VirtualDub/download.html

http://forums.kaldata.com/index.php?showtopic=585

Пробвал съм с Virtualdub, но не е по системата на movie maker, и не знам как директно да слагам ефекти, заменям аудио и тн.

Иначе мерси за съвета :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте VideoSpin

Официален сайт

Download (линк от калдата)

Мерси, много ми помогна VideoSpin... :)

Редактирано от damian4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

А защо нито един от линковете не работи???

И кой линк не работи? Май и с програмата няма нищо да направиш!

Пробвал съм с Virtualdub, но не е по системата на movie maker, и не знам как директно да слагам ефекти, заменям аудио и тн.

Иначе мерси за съвета :)

Аз доколкото разбрах, ти май нищо не можеш направи, щом това ти е трудно. Чети, а не играй на компютъра!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих я от друго място и много ми помогна... Направих всичко, което исках!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би MPEG Video Wizard DVD 5.0. Аз имах само триал 30 дена, свърши ми и не ми се търсеше. Ти се порови може да намериш некои Full

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би MPEG Video Wizard DVD 5.0. Аз имах само триал 30 дена, свърши ми и не ми се търсеше. Ти се порови може да намериш некои Full

Той нали иска да е безплатна, а и вече каза, че се е оправил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам ако темата се повтаря!Търся програма за правене на филми но да е за начинаещи и да не е Movie maker или 0Windows live movie maker.И да мо напишете линк към сайта от който да го изтегля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай с power Director 9 за нея е направен и бг интерфейс. Програмата е добра не е върха на сладоледа но затова пък е почти професионална е аз я палзвам от 3 версия и е чудесна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване