Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

RQ: Програма за видеообработка (обединена)

Препоръчан отговор

• Отговори 306
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Или си фен на Adobe или знанията ти са колкото на автора на темата ...И в двата случая лошо.

И аз поддържам това. До преди няколко месеца изобщо си нямах престава от видеобработка. Така се случи обаче че последните два месеца трябваше да прекарам на легло и взех, че се заех да усвоя Сони Вега

Точно тая пропуснах да я въведа в списака

Публикувани изображения

• 2 седмици по-късно...

Търся някоя не много сложна програма за обработка на клипчета.Вмомента ползвам Virtual Dub но ми се иска някоя с която да направя някои по интересни ефекти .. и ако може да не е много професионална че няма да се оправя ..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

10x за отговорите точно това търсих :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Имам един видео клип от дигитален апарат, но е много тъмен, а и е сниман наопаки. Трябва ми нещо, с което да го редактирам, мерси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 седмици по-късно...

PLSSS Кажете ми програма с която мога да регулирам звука в определен видео файл. Не знам дали това което искам е възможно но имам филм който е на английски с превод на испански , а аз искам да махна испанския. Като цяло бих бил доволен ако ми кажете някоя програма за обработка на филми по-добра от Nero Vision.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PLSSS Кажете ми програма с която мога да регулирам звука в определен видео файл. Не знам дали това което искам е възможно но имам филм който е на английски с превод на испански , а аз искам да махна испанския. Като цяло бих бил доволен ако ми кажете някоя програма за обработка на филми по-добра от Nero Vision.

<{POST_SNAPBACK}>

Adobe Premiere 6.5 според мен :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:) Ascalon, имаш шанс да махнеш испанския, само ако е в отделен поток (stream) и смесването на двата потока става динамично при гледане на филма. Ако испанският поток е насложен върху (миксиран с) английския, шансът ти да ги разделиш е малък, да не кажа нулев. С такива специализирани и скъпи програми работят военните, различните разузнавания, полицията и може би още някой. Напоследък може да се е появило нещо, достъпно за обикновения човек, но на мен не ми е известно. Дано някой знае нещо повече по въпроса.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

понеже виждам че тук помагате на всички искам да ви помоля за нещо :

значи молбата ми е следната:Наскоро gледах едни клипчета на които се въртяха кадри от филми на фона на някоя песен!ако някои знае името на програмата с която се правят тези клипчета ,или я има нека да ми я прати!ако може и да ми обясните как се работи с нея!моля ви помогнете ми !много ми е важно благодаря предварително Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от Jeni (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей Jeni доколкото занам почти всек видео редактор ще ти свърши работа. Някой от по извесните такива са Adobe Primier , Uliad Video Studio Pro и др. Ако сис съвсем начинаещ/ща в уиндолс XP има такъв оростен редактор казва се MovieMaker порзгледай го той е простичък за работа и ще ти даде някаква основа във видео редактирането. УСПЕХ Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значи свалих си тази програма-Instant movie maker, инсталирах я обаче натам немога!нито знам какво да натисна за да си избера филм от който да взема отделни кадри, нито пък откъде да си избера музиката..как да ги съчетая и т.н. ако има някой който разбира от тези неща да ми помогне-моля ви!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значи свалих си тази програма-Instant movie maker, инсталирах я обаче натам немога!нито знам какво да натисна за да си избера филм от който да взема отделни кадри, нито пък откъде да си избера музиката..как да ги съчетая и т.н. ако има някой който разбира от тези неща да ми помогне-моля ви!

Може би аз не се изказах както трябва за което се извинявам тази програма (Movie Maker) нетрябва да я сваляш би трябвало (ако си с Windows XP)да я имаш тя идва с Windows XP Profesional намира се Strat > All Programs > Accessories > Windows Movie Maker
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да, но тази която свалих е друга-не е като тази която си е в Pc-то. няма значение.а можеш ли да ми обясниш как точно става работата(няма значение за коя програма)защото нито едната нито другата не разбирам какво да правя! извинявам се за глуповатите въпроси но съм скаран с компютрите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на драго сърце смо че съм все още на работа а тука сме с Вин98 и програмата я няма. Когато ми върнат лаптопа ако още никой не ти е отговори ще ти пиша между другото ще се разровя да ти намеря малко линкове из нета има доста инфо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря че само ти се отзова, и че изтърпя глуповатите втпроси на един невеж човек!ще чакам да ми отговориш когато можеш Мерси още веднъж

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично бих ти препоръчал Sony Vegas Video,това е мощна програма за видео обработка и възможностите и са огромни :) Ако ти е по-лесно мога да ти направя видео клипче как се режат отделни кадри и се добавя музика,само трябва да намеря къде да го кача.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен има една много лека и удобна програма - VideoMach-3.4.0.exe.С удоволствие бих ти дал крак или сериал ,но е забранено поблекуването им.Все пак за всяка програма трябва да имаш кадрите от това от кадето искаш да слееш.Има няколко начина да вземеш тези кадри-

1)Пускаш дадения филм през PsPlayer и когато стигне до момента ,от който искаш да вземеш кадри натискаш P.Започва да лагва ,но като мине момента ,който искаш отиваш в папката на програмта и имаш кадрите.След това тези кадри ги сливаш със Video Mach и си готов,а ако искаш и от там можеш да добавиш музика.Ако имаш проблеми пишеш и аз помагам Публикувано изображениеПубликувано изображение

2)Сваляш Virtual Dub и от там вече пак режеш кадрите.Тази програма е предназначена специално за това (както знаем нещо ,което е предназначено за това неможе да се сравнява със дадена опция)От тази програма можеш и да глатнеш музиката от момента на тези кадри ,които взимаш.След това отново слизаш със Video Mach и си готов.

Късмет и приятно лутане

П.С-Ако имаш проблеми пиши в темата аз ще го прочета!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След обяснението на трабанта :) смятам че не е нужно да качвам мойто клипче :)Videomach е наистина доста добър в сглобяването на снимки във видео.Друга подобна програма е bmp2avi.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен има една много лека и удобна програма - VideoMach-3.4.0.exe.С удоволствие бих ти дал крак или сериал ,но е забранено поблекуването им.Все пак за всяка програма трябва да имаш кадрите от това от кадето искаш да слееш.Има няколко начина да вземеш тези кадри-

1)Пускаш дадения филм през PsPlayer и когато стигне до момента ,от който искаш да вземеш кадри натискаш P.Започва да лагва ,но като мине момента ,който искаш отиваш в папката на програмта и имаш кадрите.След това тези кадри ги сливаш със Video Mach и си готов,а ако искаш и от там можеш да добавиш музика.Ако имаш проблеми пишеш и аз помагам Публикувано изображениеПубликувано изображение

2)Сваляш Virtual Dub и от там вече пак режеш кадрите.Тази програма е предназначена специално за това (както знаем нещо ,което е предназначено за това неможе да се сравнява със дадена опция)От тази програма можеш и да глатнеш музиката от момента на тези кадри ,които взимаш.След това отново слизаш със Video Mach и си готов.

Късмет и приятно лутане

П.С-Ако имаш проблеми пиши в темата аз ще го прочета!

Е да ама като незнам какво да натисна?Свалих си Virtual Dub и VideoMach, но като незнам какво да правя!ще можеш ли да ми пратиш Ps player защото не о намирам никаде
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване