Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

JazzJack

RQ: Програма за видеообработка (обединена)

Препоръчан отговор

1)Virtual Dub 1.1)File->Open Video file 1.2)След като стигне до момента ,от който искаме да извлечем кадрите натискаме Save Image sequance И ти отваря едно друго прозорче на file name prefix Пишеш името на кадрите както искаш да се казват.На file name suffix пишеш какъв формат да е (този под подразбиране е .tga , аз препоръчвам .bmp за важни кипове и .jpg за клипове които ше даваш на приятели и познати.Това го казвам защото едно .bmp фаелче е 1mb а едно .jpg фаелче е 100kb,но .bmp е по-добро )На Directory to hold image Пишеш каде да се записват. 1.3)Чакаш.... 1.4)като свърши влизаш в дерикторията и проверяваш дали са там,ако са там всичко е ОК! Ето ,че половината операция свърши!!! 2)Video Mach 2.1)File->Open и избираш кадето ти са поставени снимките,и ги маркираш.После ОК.Когато всички снимки се заредят си готов за работа.Като заредят всички снимки се отваря едно прозорче,на което на Frame ще напишеш 15 и прозорчето изчезва.После file->Save As ...Отваря се един прозорец в който трява да избереш каде да се запише и после Start и чакаш!! Приятна занимавка :hush:Ако има проблеми пак пиши!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не го виждам този бутон -Save Image sequance Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бутона се намира в file->Save Image sequance ...Аз го виждам и го пробвах работи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ok!намерих го и направих всичко дето каза!ама ми се получиха много снимки -кам 2000!и все още не е свършило да се зарежда!така ли трябва да е или пак нещо съм объркал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно нормално е.В една секунда от видео файла ти се съдържат 25 кадъра(снимки).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@hristop е напално прав.Тъй като вади по 25 кадъра/секунда ще излезат много кадри.За това казах ,че ако имаш място (ама много място около 2-3 GB) може да ги направиш на .bmp ,но ако имаш около 1-2 GB ще ти стигнат за .jpg само.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задължително да има опция да се слага текст на видеото :ph34r: МНОГО ЩИ СЪМ БЛАГОДАРНА :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Задължително да има опция да се слага текст на видеото :ph34r: МНОГО ЩИ СЪМ БЛАГОДАРНА :hush:

Една от много добрите програми за обработка на видео е VEGAS 6.0.

Качи си версия 4.0 и поработи с нея. Много ще ти хареса.

С уважение:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има една програма която има такива опции и е вградена в Windows казва се Windows Movie Maker.

Ако не знаеш как да направиш нещo питаи ще помагам с каквото мога. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една от много добрите програми за обработка на видео е VEGAS 6.0.

Качи си версия 4.0 и поработи с нея. Много ще ти хареса.

С уважение:

Ако кажеш от къде мога да я истегля ще съм ти много благодарна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако кажеш от къде мога да я истегля ще съм ти много благодарна!

VEGAS 6.0 (99.5 MB)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задължително да има опция да се слага текст на видеото :nono: МНОГО ЩИ СЪМ БЛАГОДАРНА :)

Да ти кажа една много по лесна и по простичка програмка с удобен и приятен интерфейс,и за това което искаш да направи ще ти свърши работа WinDVD Creator 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ти кажа една много по лесна и по простичка програмка с удобен и приятен интерфейс,и за това което искаш да направи ще ти свърши работа WinDVD Creator 2

Ами знаеш ли от каде да я изтегля??? :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами знаеш ли от каде да я изтегля??? :rolleyes:

WinDVD Creator 2 (94208 КB)

ScreenShot

Редактирано от vipo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи имам едно филмче дето съм го правил с камерата ми на едно купонче обаче ми се иска да го направя с ефекти все едно гледаш някакъв клип от тези които ги въртят по СИТИ ТВ;))) Абе и на Пайнер да е,пак ще съм доволен:))) Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ще ти препоръчам Windwos Movie Maker тя e вградена в windows. Много е добра и разполага с много функции.

Редактирано от vipo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех тая Публикувано изображение що не потърси първо ето една такава тема:

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=29204

Редактирано от Flubb3r (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробваи pinnacle 9 но не 10 няма да съжаляваш има всичко и е лесна за разучаване но отключи и холивуд ефектите там ще паднеш от кеф

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така дайте някоа друга програма щот нито една от всичките не ми харесаха може програмата да има и за затриване на натписи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така дайте някоа друга програма щот нито една от всичките не ми харесаха

може програмата да има и за затриване на натписи

Знажи аз много добра програма бех дал отгоре в темата ама имам чуството, че ти не и обърна внимание.

Казва се Windows Movie Maker и е вградена в windwos няма нужда да е сваляш тя ти е в windows-a. Публикувано изображение

След няколко дена щe направя ръковотство за тази програма и ще видиш че това което го искаш го може. :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така дайте някоа друга програма щот нито една от всичките не ми харесаха

може програмата да има и за затриване на натписи

Погледни тук

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...amp;hl=Director

само дето програмата я няма в Линкуса и поради тази причина я качих в Датата

има инфо така че ще се справиш. В турента има статия която е за 4 версия, но все пак ще ти помогне да оцениш програмата версия 5 делукс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...