Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

RQ: Програма за видеообработка (обединена)

Препоръчан отговор

Трябва ми програма, с която да правя подобни на тези, видео клипове.

Редактирано от i-co (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 306
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Или си фен на Adobe или знанията ти са колкото на автора на темата ...И в двата случая лошо.

И аз поддържам това. До преди няколко месеца изобщо си нямах престава от видеобработка. Така се случи обаче че последните два месеца трябваше да прекарам на легло и взех, че се заех да усвоя Сони Вега

Точно тая пропуснах да я въведа в списака

Публикувани изображения

Неуспях да отворя клиповете но ти препоръчвам Cyberlink PowerDirector 5. Програмата е много добра за обработка на видео и ред други неща.

успех

Редактирано от stanley56

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да уточня, че ми е нужна програма, с която да добавям свои собствени субтитри към видеото.

По принцип с VirtualDub и Subtitler плъгина за него :hush: ...

Виж някоя от тези теми за повече информация Публикувано изображение ...

Редактирано от Shuurfak rai Shedler (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 седмици по-късно...

Плс помогнете!!!!Знаете ли как да изрежа сцена от някой филм и да я сложа на друг фон примерно?Както може с картинкики,възможно ли е същото с видео/без да снимаш пред зелен/син екран /Знаете ли с коя програма би станало?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плс помогнете!!!!Знаете ли как да изрежа сцена от някой филм и да я сложа на друг фон примерно?Както може с картинкики,възможно ли е същото с видео/без да снимаш пред зелен/син екран /Знаете ли с коя програма би станало?

Качи си VEGAS 6.0 - можеш да правиш всичко, каквото си искаш. Абсолютно всичко.

Ето линк: http://www.sonymediasoftware.com/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте,можете ли да ми препоръчате някоя програмка за видеообработка,добавяне на текст към видеото итн,но да е подходяща за слаб компютър:450 mhz 256 рам 16мб видео.Бях попаднал преди на една тема но там имаше предложения за Вегас но за жалост изсикванията са по големички...Благодаря предварително

Редактирано от Wankata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Virtual Dub няма ли да върши работа?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами вчера си я записах Виртуал Дъб и сега ще я разгледам.Аз съм се занимавала само на Мovie Maker и исках да видя с някоя друга програмка,но не знаех с коя.Качих си и Сони Вегас 5 да я видя като по стара версия.Мерси на всички :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, търся програма с която мога да нагласям картината на видео файловете и същевременно да я запаметя такава - тоест да нагласям brightness и contrast и останалите от сорта. Не не искам това да става от плеъра с който гледам клипа просто обработвам го на програма и където и да го пусна да е с настройките които съм направил. малко объркано го обясних надявам се да сте ме разбрали и да ми помогнете ! :help wanted3:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами сложих си я но като се опитам да отворя някой файл ми изписва: Could not locate decompressor for format 'DIVX' VirtualDub requires a Video for Windows (VFW) compatiable codec to decomress vodeo. DirectShow codec such as those used by Windows Media Player are not switable. Някой знае ли какво трябва да инсталирам още кодек ли е какво е ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся програма с която мога да нагласям картината на видео файловете и същевременно да я запаметя такава - тоест да нагласям brightness и contrast и останалите от сорта. Не не искам това да става от плеъра с който гледам клипа просто обработвам го на програма и където и да го пусна да е с настройките които съм направил. малко объркано го обясних надявам се да сте ме разбрали и да ми помогнете ! :P

За тази цел си има и хубава програма и се нарича Sony Vegas. Няколко пъти писах за нея, но явно не искате да потърсите с търсачката на форума. Едни и същи теми се повтарят по десетина пъти.

Ето линк. Поразгледай малко и ако смяташ, че ще се справиш с нея, можеш да си я изтеглиш.

http://www.sonymediasoftware.com/ За картина и звук

http://www.sonymediasoftware.com/products/...uct.asp?PID=961

Само за звук

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами сложих си я но като се опитам да отворя някой файл ми изписва: Could not locate decompressor for format 'DIVX'

VirtualDub requires a Video for Windows (VFW) compatiable codec to decomress vodeo. DirectShow codec such as those used by Windows Media Player are not switable.

Някой знае ли какво трябва да инсталирам още кодек ли е какво е

?

защо не пробваш да си сложиш dvix кодек?

програмката която е казал lz4jw е много по добра

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 6 месеца по-късно...

Препоръчайте ми някоя програма с богат набор от ефекти и инструменти за професионално обработване на видео файлове, като изключим Sony Vegas. Благодаря.

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми някоя програма с богат набор от ефекти и инструменти за професионално обработване на видео файлове, като изключим Sony Vegas.

Благодаря.

Adobe Premiere

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Adobe Premiere си е Adobe Premiere...Версията CS3 е доста тромава, но двойката си е доста напред с материала...Иначе може би най-добрата програма за професионална обработака е dpsVelocity на Haris (преди на Leitch), но изисква доста финансови вложения откъм хардуер...т.е. подходяща е за телевизии!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Adobe Premiere Elements 3.0 Използвам тази и не е тежка като си има всичко. Според мен е събрала в едно програмите Adobe Premiere, After Effects, Adobe Encore. Offtipic/ Ако някой знае каква е разликата между Adobe Premiere Elements 3.0 и другите три нека да каже по подробно защото поне аз не виждам такава. И Adobe Premiere Elements 3.0 е за мен 3 в 1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване