Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички! Искам да си сменя PC-то и ми предложиха следната конфигурация за оклоло 700 лева:

DDR II TakeMS 1GB x 2 800 MHz CL5

DVD+/-RW LITE ON LH-20A1P All Write black

Titan DC-775-925Z

XFX 7300GT PCI-E 256MB DDR2 TV DVI

P IV 631 3.0 GHz /s.775/ Tray

PSION Case MT302 400W 12см. silver/black

EPOX 5P945-C CONROE /s.775/ i945P/DDR2/ PCI-E

SPIRE ATX-S420, 420W, 80mm/120mm

Хард не ми трябва - имам два (80 ГБ и 320ГБ). Ако може някой който е запознат да ми каже дали е добро предложението и има ли смисъл да се прави нещо допълнително.... Мерси предварително!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цяло тази конфигурация става само за боклука. Поразгледай малко този раздел, вътре има десетки теми от тия дни. 5 пъти по-хубави неща има за тия пари. Не се връзвай за това,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте на всички! Искам да си сменя PC-то и ми предложиха следната конфигурация за оклоло 700 лева:

DDR II TakeMS 1GB x 2 800 MHz CL5

DVD+/-RW LITE ON LH-20A1P All Write black

Titan DC-775-925Z

XFX 7300GT PCI-E 256MB DDR2 TV DVI

P IV 631 3.0 GHz /s.775/ Tray

PSION Case MT302 400W 12см. silver/black

EPOX 5P945-C CONROE /s.775/ i945P/DDR2/ PCI-E

SPIRE ATX-S420, 420W, 80mm/120mm

Хард не ми трябва - имам два (80 ГБ и 320ГБ). Ако може някой който е запознат да ми каже дали е добро предложението и има ли смисъл да се прави нещо допълнително.... Мерси предварително!!!

Приателю, явно някой иска яко да те набута и да си пробута старите части. Ето ти нещо много по- добро:

Дъно: GIGABYTE P35-DS3 - $108

Процесор: C2 DUO E2160 , 1.8G, 1M, BOX $84.00

Рам: 2х 1GB DDR2 800 $54.00

OPTICAL DRIVES: DRW-1814BLT DVD RW SATA - $29.00

Захранване: CHIEFTEC GPS-400AA- 101A 400W $46.00

Кутия: MAXCASE A508 около $20

Общо: 552, 46 лв с ДДС от тук http://leadert.com/components.htm

Видеокарта тази

http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=528449 стават точно 700 лв или за малко повече тази

http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=528371 50 лв е повече, но няма да има игра която да не подкараш.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за съветите - наведоха ме на някой мисли... Явно тази конфигурация която са ми предложили не е много удачна... Остава въпроса защо ми я предлагат като много добра като ги познавам от 3 години.... хммм не ми се вярва да се опитват да ме извозят...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мерси за съветите - наведоха ме на някой мисли... Явно тази конфигурация която са ми предложили не е много удачна... Остава въпроса защо ми я предлагат като много добра като ги познавам от 3 години.... хммм не ми се вярва да се опитват да ме извозят...

Все пак не казваш, за какво ще ползваш конфигурацията. За игри не става. Ама като гледам тия 2 гигабайта РАМ, май това имаш предвид, освен ако няма да я ползваш за някакво видеоконвертиране. Ама и тогава тоя P4... и защо ти казаха, че конфигурацията е добра? И за какво е добра? За чата ли? Да, там е добра :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам като си го взема сега да не остарее за 6 месеца - поне две години искам да не барам поне по него (колкото и оптимистично да звучи). На мене чак толкова за игри или тежки приложения не ми трябва, ама искам като пусна примерно Winamp-a, Skype-a, Firefox-a, играя на един менаджер FM и сестра ми като почне да тегли от шарнатата папка да не се сгъбва. Пък и все пак го натоварвам и с разни програмки за десктопа, кожи, гаджети и т.н. Все пак и никой не го бодът парите и за 700 лева долу-горе искам да си взема най-доброто за момента. Записвачката май ще отпадне - ще ползвам старата (засега бива) LG e.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казаха ти вече - горната е супер за момента. А твоите хора - наистина се опитват да те прекарат. Пентиум 4 не бих взел и пари да ми дават.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.