Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hanibal_Lektar

Американски учени: българите са тъпи

Препоръчан отговор

Май изместихте темата. Ставаше въпрос само за математика и точни науки!

Остави ги точните науки, прост народ като цяло сме си. Замисли се ако бяхме толкова умни, щяхме ли да изчезнем от лицето на земята след 50 години или пък се огледай около теб и виж сънародниците какъв живот водят. Напълно прави са американците (без значение те самите колко глупави са) - българите са тъпи ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Остави ги точните науки, прост народ като цяло сме си. Замисли се ако бяхме толкова умни, щяхме ли да изчезнем от лицето на земята след 50 години или пък се огледай около теб и виж сънародниците какъв живот водят. Напълно прави са американците (без значение те самите колко глупави са) - българите са тъпи ! :)

Колкото и да не ми се иска, ще трябва да се съглася с теб! Като цяло сме тъпи, че не искаме да раждаме деца! Нима само българина иска да изчезне след 20 или 50 години? Ние ли сме най-бедни и онеправдани на Земята, че раждаме най-малко? К аква по-голяма глупост от това, да се мислиш за умен и да чакаш шестица от Тотото, за да си родиш дете?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мисля,че темата е за това за колко тъпи ни мислят нас американците по отношение на знанията ни в училище,но явно са пропуснали да видят това

Градски,това,че не се раждат деца е от нашата простотия-нямал пари или искал кариера да прави.Но всеки решава сам за себе си.Вярно е,че и финансовото състояние е спънка,защото една,не дай боже,самотна майка няма да успее да огледа себе си и детето си със 190 лв. на месец,но така като гледам много родители не са чакали да спечелят от тотото.Друга причина да не се раждат деца е ,че жените се плашат една друга(как ми е хубаво че не се събирам с "приятелки",играя си с мойта кукла по цял ден):"Олееее,колко боляло","Олееееее,колко ще ми увисне корема","Ами то ще взема да надебелея,моя няма да ме харесва" и всичко това защото гледат по цял ден Планета и ония напудрени певици и ги е страх да не загубят талия.Може би наистина сме тъпи,но не в тоя смисъл в който е пусната темата.

Редактирано от _sweet_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно защо ли изселдванията са проведени в САЩ, то тия идиоти които сами си убиват хората за пари какво искат да ми кажат, че сме по тъпи ли?? Нека да ви кажа няколко мои "изследвания" върху американците..??

- Янко ти от къде си? (Американецът)

- България (Аз)

- Това е съседния щат нали? (Американецът)

- WTF (Аз)

Ако искате вярвайте но това е съвсем реална случка!

Други доказателства, че са тъпи:

- 30% от американците незнаят кой им е президента.

- 80% незнаят къде се намира Ирак обаче са за войната срещу тероризма (която всъщност те сами си създадоха).

- 60% от американците които съм срещал мислят, че в България търгуваме с Български долари.

Има много още но нито искам да ви занимавам нито пък искам сам да се занимавам с глупоста на тази пропаднала нация. Ето и един откраднат материал, на англисйки е но мисля, че не сме толкова тъпи, че да не можем да си го преведем ако не пишете да ви го преведа, че все пак уча в американски университет, пфууууууу... ;-)

Only in America!!

1. Only in America....Can a pizza get to your house faster than an

ambulance.

2. Only in America......are there handicap parking spaces in front of

a skating rink.

3. Only in America......do drugstores make the sick walk all the way

to the back of the store to get their prescriptions while healthy people can

buy cigarettes at the front.

4. Only in America......do people order double cheese burgers, large

fries, and a DIET coke.

5. Only in America......do banks leave both doors open and then chain

the pens to the counters.

6. Only in America......do we leave cars worth thousands of dollars in

the driveway and put our useless junk in the garage.

7. Only in America......do we use answering machines to screen calls

and then have call waiting so we won't miss a call from someone we didn't

want to talk to in the first place.

8. Only in America......do we buy hot dogs in packages of ten and buns

in packages of eight.

9. Only in America......do they have drive-up ATM machines with

Braille lettering.

PS: Ето и по добри доказателства за да не си мислите, че има провокация ;-)

http://vbox7.com/play:e197bb5e

Редактирано от Cybertack (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз мисля,че темата е за това за колко тъпи ни мислят нас американците по отношение на знанията ни в училище,но явно са пропуснали да видят това

Градски,това,че не се раждат деца е от нашата простотия-нямал пари или искал кариера да прави.Но всеки решава сам за себе си.Вярно е,че и финансовото състояние е спънка,защото една,не дай боже,самотна майка няма да успее да огледа себе си и детето си със 190 лв. на месец,но така като гледам много родители не са чакали да спечелят от тотото.Друга причина да не се раждат деца е ,че жените се плашат една друга(как ми е хубаво че не се събирам с "приятелки",играя си с мойта кукла по цял ден):"Олееее,колко боляло","Олееееее,колко ще ми увисне корема","Ами то ще взема да надебелея,моя няма да ме харесва" и всичко това защото гледат по цял ден Планета и ония напудрени певици и ги е страх да не загубят талия.Може би наистина сме тъпи,но не в тоя смисъл в който е пусната темата.

Това с американците го гледах 2 пъти :headphones: Обаче се чудя, колко ли от българите знаят отговорите на зададените въпроси. Имам предвид тийнейджърите, които са главните герои в това изследване. И как един тийнейджър ще знае, къде е Шри Ланка, след като не е стъпвал в час по география? А съм и сигурен, че ако и на по-възрастните задам подобни въпроси, ще се получат изненадващи отговори!

А за децата. Има и жени, които не ги интересува, дали имат пари , мъж и така нататък. Те просто искат да имат деца. Има мъже, които казват на жена си... направо умрях от смях днес с един колега. Та колегата отговаря на жена си следното. Нямам нищо против да имаш второ дете...да ти го направи някой друг, ама нека той да храни семето си! Спуках се от смях :)))) Всъщност те спориха с другия колега, който имаше 2 деца, но отскоро има само едно, защото това лято синът му се удави в Дунава! Представям си, ако и на други се случи подобно нещастие - след 10 години да останат без син. В миналото доста често са умирали или загивали деца. Брат ми е плод на трети опит, след като вторият е бил неуспешен.Баба ми, бог да я прости, бе единствено дете на прабаба ми, след като второто е загинало от кон. Познавам доста хора, които жалеят за децата си. И ако имаме само едно дете, на което сме давали всичко 10 или 15 години, а то си замине? Тогава как ли ще го преживеем? А ако това дете ни тегли една майна, когато порасне и повече не се вясне? Какво ще правим, като одъртеем? Някой, който не иска да има наследници, задавал ли си е тоя въпрос?

Иначе ние сме си тъпички, не само в математиката.

И както някой каза...ако не бяхме тъпи, щяхме ли сега да нямаме пари за прехраната си дори? Щяхме ли да сме на последно място в Европа по развитие?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой гледа ли преди 15 минути интервю с деца, които ги попитаха, кой е Тодор Живков? Ето за това говоря, че ние българите сме тъпи! Не само по математика, но и тотално по всичко!

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой гледа ли преди 15 минути интервю с деца, които ги попитаха, кой е Тодор Живков? Ето за това говоря, че ние българите сме тъпи! Не само по математика, но и тотално по всичко!

Гледах го, и аз си помислих същото.

Но имаше и репортаж за верижната катастрофа, и как заради зяпачи линейката не могла 20 минути да стигне до мястото, и как трябвало на ръце да изместват кола, препречила пътя и. Това не е ли проява на тъпота ?

Ами причините за наводненията не са ли тъпаците, които не си вършат както трябва работата, било за качествено почистване на коритата, било за контролирано изпускане на язовирите.

Тъпия мисли единствено за себе си в момента. Не го интересува, всъщност няма шанс да го заинтересува нещо касаещо цялото общество.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А хай ся, всички тъпи, само вие умни. Точно този начин на мислене го определям като проамерикански.

Редактирано от Melmak ® (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А хай ся, всички тъпи, само вие умни. Точно този начин на мислене го определям като проамерикански.

Огледай се около себе си! Ако знаеш всичко, което питат в клипчето за 'тъпите американци'на _Sweet_, значи имам надежда. Аз лично вчера , а и днес си направих експерименти с едни колеги. Първия, след като изгледа клипа ми каза, че щял да отговори поне на половината въпроси! Представяте ли си? Аз си мислех, че той колкото и тъп да изглежда за мен, ще отговори поне на 90 % от въпросите! Втория, надявам се да разбера мнението му утре. Ами какво да кажа за българите. Който се затрудни дори и на един въпрос от клипчето на _sweet_, за мен е тъп! Аз работя почти само с тъпи хора, които са мнозинство в България! Тъпи са не, защото така ми се струват, а защото не могат да се справят с елементарни задачи, които се учат в основното училище. Това влияе и на работата им, която е ниско производителна откъм работа и високопроизводителна откъп почивка! Днес наблюдавах, как 1 работи, а 15 почиват, при положение, че трябва да вършат някаква работа. И това е почти всеки ден. Тъпотията ни се пренася и в работата. Жалко, че и аз се влияя от околната среда. Жалко, че и управниците се влияят от това и няма как да ни вдигнат заплатите на добра воля. Всеки може да работи като мравка, но не това е важно за повишението на стандарта ни. Важно е да работим ефективно с мисъл!

А аз не виждам начин как ще стане това с 50 неизвинени отсъствия. Искам да кажа на тийнейджърите, че жестоко се заблуждават в това, че еди кой си предмет ( примерно математика или история) няма да им трябва в избрания от тях живот ! Първо, те не могат на 18 да си изберат живота за следващите 50 години. Второ, колкото и планове да правим за бъдещето, те ВИНАГИ СЕ ПРОВАЛЯТ на 90 %! Ами ако аз на времето не бях учил металознание ( или както се казваше, че не се сещам в момента), какво щях да правя сега с моето имагинерно више образование? Може би трябваше да бъда общ работник, защото не знам какво е "въглерод"? Тъпо е да се разсаждава така, че "това не е нужно за моето бъдеще" . Най-малкото ще се издигнеш в очите на бизнеспартньора си, ако знаеш къде е Шри Ланка, ако той не знае!

Айде със здраве на всички незнаещи тъпаци, които не знаят, че не знаят. Съмнявам, че влизат в тоя форум. А може би влизат, пускайки теми от сорта на " Ко стаа тука ве" :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Огледай се около себе си! Ако знаеш всичко, което питат в клипчето за 'тъпите американци'на _Sweet_, значи имам надежда. Аз лично вчера , а и днес си направих експерименти с едни колеги. Първия, след като изгледа клипа ми каза, че щял да отговори поне на половината въпроси! Представяте ли си? Аз си мислех, че той колкото и тъп да изглежда за мен, ще отговори поне на 90 % от въпросите! Втория, надявам се да разбера мнението му утре. Ами какво да кажа за българите. Който се затрудни дори и на един въпрос от клипчето на _sweet_, за мен е тъп! Аз работя почти само с тъпи хора, които са мнозинство в България! Тъпи са не, защото така ми се струват, а защото не могат да се справят с елементарни задачи, които се учат в основното училище. Това влияе и на работата им, която е ниско производителна откъм работа и високопроизводителна откъп почивка! Днес наблюдавах, как 1 работи, а 15 почиват, при положение, че трябва да вършат някаква работа. И това е почти всеки ден. Тъпотията ни се пренася и в работата. Жалко, че и аз се влияя от околната среда. Жалко, че и управниците се влияят от това и няма как да ни вдигнат заплатите на добра воля. Всеки може да работи като мравка, но не това е важно за повишението на стандарта ни. Важно е да работим ефективно с мисъл!

А аз не виждам начин как ще стане това с 50 неизвинени отсъствия. Искам да кажа на тийнейджърите, че жестоко се заблуждават в това, че еди кой си предмет ( примерно математика или история) няма да им трябва в избрания от тях живот ! Първо, те не могат на 18 да си изберат живота за следващите 50 години. Второ, колкото и планове да правим за бъдещето, те ВИНАГИ СЕ ПРОВАЛЯТ на 90 %! Ами ако аз на времето не бях учил металознание ( или както се казваше, че не се сещам в момента), какво щях да правя сега с моето имагинерно више образование? Може би трябваше да бъда общ работник, защото не знам какво е "въглерод"? Тъпо е да се разсаждава така, че "това не е нужно за моето бъдеще" . Най-малкото ще се издигнеш в очите на бизнеспартньора си, ако знаеш къде е Шри Ланка, ако той не знае!

Айде със здраве на всички незнаещи тъпаци, които не знаят, че не знаят. Съмнявам, че влизат в тоя форум. А може би влизат, пускайки теми от сорта на " Ко стаа тука ве" :)

Значи по всичките ти постове по тая тема се забелязва че се опитваш да изкараш цял БГ народ тъпаци като ти като ти естествено правиш изключение.

Аз лично мое мнение без да обременявам някой с него , малко по друг начин определям кой е тъп и кой е умен. Кажи ми на колко си години и колко хиляди или милиона имаш в кеш или вложени бизнес, направени собственоръчно а не наследени, останалото е празни приказки . Каква фаида че се мислиш за много умен а се чудиш как да изкараш месеца примерно , нямам предвид никой лично говоря по принцип.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Значи по всичките ти постове по тая тема се забелязва че се опитваш да изкараш цял БГ народ тъпаци като ти като ти естествено правиш изключение.

Аз лично мое мнение без да обременявам някой с него , малко по друг начин определям кой е тъп и кой е умен. Кажи ми на колко си години и колко хиляди или милиона имаш в кеш или вложени бизнес, направени собственоръчно а не наследени, останалото е празни приказки . Каква фаида че се мислиш за много умен а се чудиш как да изкараш месеца примерно , нямам предвид никой лично говоря по принцип.

Ок, имам за тъпаци тия, които ти точно имаш предвид :) Това са тия, които постоянно се оплакват, че не могат да изкарат месеца и нямат пари след пето число, след като вземат по-голяма от средната заплата за България. А аз какво съм постигнал? Ами от краден хляб от студентския стол и сол от вкъщи преди 10 години, сега всички ми завиждат :) Никой не ми е помагал. Предполагам, че наистина е тъпо, произлизайки от работническата класа и то-най-бедната, да постигнеш нещо доста над средното ниво в България в момента. Да, тъпо е, признавам. Може би майка ми не трябваше да взема 120 лева заплата при бай Тошо, а баща ми трябваше поне един инструмент да открадне от завода си, от който го уволника и провалиха живота му, само защото не бе добре със здравето по луканово време. Ами това е. 1997 бях не на нулата, а под нулата. Сега всички ми завиждат. Сигурно наистина съм тъп, за да позволя такава завист, нали? А ти защо се обаждаш от Доминиканската република , след като там не ви сменят времето, можете да карате кьоркитюк пияни, стига да не изпаднете от автомобила ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А ти защо се обаждаш от Доминиканската република , след като там не ви сменят времето, можете да карате кьоркитюк пияни, стига да не изпаднете от автомобила ?

Аз се обаждам по темата, без значение от къде. Времето че не го сменят не виждам какво общо има. Аз лично не пия , спортист съм (кайтсърф) и не ме влече и съм върл противник на алкохолиците, още повече на алкохолици зад волана които си мислят че с една или две бири карат по добре , тия дето карат кьоркитюк пияни пък няма да ги коментирам. Аз лично тука съм му намерил лесното нищо да не правя и да ми влизат парички не че и в БГ не бях добре ама тука ми е по добре. Сред тъп народ които си мисли че всички са тапаци а те са най умни най ми е лесно да ги минавам с евтини постановки който в бг вървяха преди 20 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Огледай се около себе си! Ако знаеш всичко, което питат в клипчето за 'тъпите американци'на _Sweet_, значи имам надежда....

Айде със здраве на всички незнаещи тъпаци, които не знаят, че не знаят. Съмнявам, че влизат в тоя форум. А може би влизат, пускайки теми от сорта на " Ко стаа тука ве" ;)

Виж сега, нещата от моя гледна точка стоят по-комплексно.

Най-напред има хора които са начетени и такива които са умни. Умни са тези които могат да решават ефективно уникални задачи, а начетените - те просто знаят доста неща които им вършат работа. Може да се намерят такива които обединяват и двете качества или пък им липсват и двете.... Така че не е задължително "умниците" да са ходеща енциклопедия или да са ходили на училище. Има доста примери за самоуки гении, които изпреват с много времето си. Особено във времето на древна Гърция и Ренесанса. Знаеш че са открили много неща, често само с помощта на мозъка си. Нямало е кой да им каже или къде да го прочетат. Не са ходили на училище. Това са умните хора.Така че интелигентността е качество, даденост.

Училището е замислено да дава такива познания, че човек сам да може да се оправя нататък. Наподобява наръчник за познание. По онова време не е намерен друг начин, а и сега не се търси. В по-горните класове се придобиват познания как да се работи едно или друго (или в университетите).

В по-ново време придобива вид на институция за промиване на мозъци (когато и където е необходимо) и едновремнно с това на детска градина за големи.

Университета също е замислен с няколко цели. По начало е представлявал среда, където напредналите да могат да работят и обменят идеи, интелектуално средище. Също да осигуряват познание, да решават проблеми, да изследват. Понастоящем по-скоро представляват места за класово пресяване.

Така че няма какво да ги славословим. Гледните ни точки по въпроса за стоенето в клас също се разминават. Защото няма "лесен" начин да накараш онези които не искат да посещават определени часове да стоят. Целият час се обръща на седЕнка и всички си късаме нервите. Учителите не могат да си предадат урока, тези които се мъчат да слушат се побъркват, трети присъстват само телом. И всичко това защото учителя няма реално право да гони, а незаинтересованите да си ходят.Също така не си висял прав с часове, с температура, за да си получиш извинителната бележка съвсем легално. Айде нема нужда.Мерси. Това което е било няма как да бъде отново. Стария модел не може да действа. Единственото решение е да се въведе точков свободноизбираем модел. Тоест след 4-5 ти клас си избираш какви часове ще посещаваш и затова ти се дават точки, след положени изпити. Да има само няколко задължителни предмета изучавани от всички, а някои да са за обща култура и то ако не ги посещаваш като избрани. Ясно е че наще шубета няма да посмеят да приложат нещо толкова модерно, още повече че никак не се връзва с бюджета. Аз съм убеден че цивилизацията върви към подобен модел, който засега не е много изявен, но все по широко се застъпва.

Правилно си забелязал че много българи се държат просташки и изглеждат кухи в сравнение с други напреднали държави. По една случайност това не е случайно. Поне според мен не е. Разковничето е в степента на развитие на общността, която различните индивиди обитават. У нас психическият тормоз започва от най-ранна възраст и свършва (в най-добрия случай) след започването на работа. Адски порочен кръг сме заформили и си го повтаряме упорито. Българинът вечно мизерства, намира се в преход, е болен, е под стрес, е тормозен "отгоре", тормози. Всяко едно води до другото.Системата генерира идиоти, които на свой ред възпитават идиоти.

Е как при това положение да му се работи, да се интересува, да твори ? Това е малко вероятно. Той се е превърнал в тамагочи. Вечните репресии от вън никога не оказват благоприятно влияние върху индивида или общността. Ако се върнем назад към великите откриватели, неизбежно ще установим че те са работили в такъв исторически период, че са имали подходящи (или поносими) условия. Затова през и след Ренесанса, за кратко време са направени толкова много открития, а през тъмните векове почти няма. Затова Гърците създават най-сериозната научна школа. Защо повечето откриватели имат благороднически титли ? Ясно е че защото са имали много време и ресурси да се занимават само с наука. Надали резултата щеше да е същия, ако бяха част от мравките работници. Успеха е кобинация от множество положителни фактори.

Това обяснава много от нещата с емиграционният въпрос. Чисто и просто много от българите напуснали страната имат нужните качества (което се подсказва от самото действие) и когато попаднат в благоприятна среда, закономерно просперират. Особено учените.

Редактирано от Melmak ® (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имал съм "близки срещи" с американци - не може да си пусне пералнята, простирането е супер сложно нещо, 3 месеца с едни и същи дрехи, раница тип "по-голяма е от мен", в стаята й буквално имаше дюни от дрехи и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То зависи кой с какъв аршин мери. Ясно е, че ако говорим за интелигентност сме на средно ниво. Но от друга страна сме си тъпички, защото не смееме ние да си направиме наше си изследване и с нашия си аршин да покажем, че американците са по-тъпи от нас. А се задоволяваме само с това да четем и да приемаме на сериозно чужди изследвания и да им придаваме важност. Това си е чиста проба липса на самочувствие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро други правиха изследване което показва че наще четвъртокласници били относително интелигентни. Веднага изниква въпроса как те са интелигентни, а българите - по принцип тъпи.

Или затъпяваме до навършване на 30 или тия изследвания са гола вода. А защо не и двете :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да има нещо вярно ... мойте съученици не могат да разкриват скоби , съкращават сбор и разлика , не знаят какво е НОК , а да не говорим ,че госпожата по история написа рецензия на 1 съученик ,че пише неграмотно и писменото не се чете + да се върне в 1ви клас , масово си вземат бележки от личния ,че са болни от какво ли не (май само от мързел) ... 9ти клас сме и си приличаме доста с американците... дано да е само в моя клас , но така като гледам цялото училище не е по-различно... вярно трябва да се гонят гаджетата и има много злобни учители, ама защо пък мен не ме бърка да си изкарвам 6-те ??? Не казвам ,че всички ученици сме такива ,но май по-голямата част е така ... не ми се мисли като настъпи нашето време ,какво ще е (дано да съм избягал до тогава). Като цяло сме си интелигентна нация ,но с това образование (п)обърканото на къде вървим ? Добре ,че има все още добри училища ,в които може да се научи нещо ,но повечето не са така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде стига с тея клипчета - утре и аз мога изляза и да питам 200 човека някакви елементарни въпроси и да избера 20 от тях, който са дали най-тъпите отговори и после да обяснявам, че българите са тъпи.

За разлика от един българин, американеца си има някаква сфера - обикновено сферата в която си работи и си е силен в тази област (един прост пример - трябваше ми доклад за ЕАД и нищо не намерих в интернет, звъня на приятелка на майка ми, която от 15 години се занимава с регистриране на фирми и изобщо не можа да загрее какво я питам). Американците не виждат смисъл и нужда да знаят коя е столицата на Грузия например. Това не означава, че са тъпи, а означава, че нямат обща култура. Надявам се да правите разлика между двете.

Докато бях в САЩ се срещнах с много приятни и интелигентни хора - не всички знаеха къде е България и какво от това? Аз все едно знам в коя част на САЩ се намира Юта? И не всички са такива - веднъж докато обядвах с една българка един американец дойде и ни попита да не би случайно да сме българки и като му отговорихме положително ни похвали красивите плажове (които ние така се стараем да освиним, като не знаем къде е кошчето, или поради липсата на такова).

Не защитавам американците, но не защитавам и българите. Като гледам колко сме интелигентни, добре сме цъфнали, като пролетни кокичета. И като гледам каква младеж си имаме скоро ще се опраИм...или ще чакаме някой да ни опраИ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

България попада по-скоро в групата с резултати по-ниски от средните.

Източник:dnes.bg

Може и да е така, знае ли се?! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще си мерим клипчетата с американците, требва да знаете, че както винаги ние сме "по-напред" от тях:

http://www.vbox7.com/play:f773a596

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако ще си мерим клипчетата с американците, требва да знаете, че както винаги ние сме "по-напред" от тях:

Такива ги има навсякъде ;)

Еми ... тъпи сме , ама те са по - зле от нас ;/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то за глобалното затопляне все някой трябва да е виновен

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....

има разлика между липса на интелигентност и тъпота, може ли да ми кажеш как влияе на аналитичните ти способности знанието кой е победил във Виетнам? след като ако някой не го знае за теб е тъп, прекалено лесното лепене на етикета тъп на база незначителни неща, не е кой знае колко интелигентна проява

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това имах в предвид - познавам поне още 10 човека, че да не и повече, които биха ръсили същите глупости. И после ще кажа - българите са тъпи :).

Еми тъпи сме - като комунистите избиха интелигенцията и оставиха само селяните biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Колко мъка има по тоя свят, Боже....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги сме напред в кое?В цените, в простотиите?!?! :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...