Премини към съдържанието
ivarad

Всичко за Sony Vegas - въпроси, мнения, проблеми (обединена)

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Ефектите, които слагам вървят много бързо. Как да намаля времето на изпълнение на Transitions между кадрите?

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

RQ : Ако някои знае от каде мога да я намеря тази програма плс нека даде линк ! От каде ли не я свалях се нестава изписва чми че е за Win XP SE 1 a аз съм със 2 ПЛС ХЕЛП :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ефектите, които слагам вървят много бързо. Как да намаля времето на изпълнение на Transitions между кадрите?

Здравей!

Когато слагаш различните слоеве кадри на различни ленти в края (в началото също) като посочиш горния ъгъл на последния кадър курсора се променя на стрелка с нещо като дъгичка. Когато стане така започваш да я буташ навътре в кадъра за около 3 сек и нещо (то показва в скоби времето, може и различно но според това време се настройва бързината, с която се сменят ефектите. После си настройваш откъде точно да ти започне на долния ред следващата серия от кадри и така целия филм. Звучи много объркано, но е много лесно иначе.

ако имаш въпроси - 110238440 (icq)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обръштам се към сички които разбират от тази програма и се надявам да ми съдеиствате...Искам да ми кажете ако знаете разбирасе как да си оправям клиповете които правя в програмата в Друг формат?...опитвам се да сложа един клип а да върви др. музика обаче при записването(SAVE)ми дава само във формат "veg" моля ви помогнете :ph34r::eek::) Искам да ви ПИтам как мога да намаля обема на Фаила щото става мнооо голямо когато го правя в АВИ.формат....и да ли може да се прави с ВЕГАСА или с Друга програма??? :clap::beer:

Редактирано от Ganchev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Обръштам се към сички които разбират от тази програма и се надявам да ми съдеиствате...Искам да ми кажете ако знаете разбирасе как да си оправям клиповете които правя в програмата в Друг формат?...опитвам се да сложа един клип а да върви др. музика обаче при записването(SAVE)ми дава само във формат "veg" моля ви помогнете :ph34r::eek::)

Програмата е прекрасна но ти трябва да си изтеглиш ХЕЛПА и много да четеш. Аз работя вече 3 години с нея и не мога да се похваля, че зная всичко. Преди всичко, трябва да я инсталираш както трябва. От написаното се сещам, че ти липсват "много работи".Заинтересувай се и отиди на официалният сайт.

С уважение:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ем......може ли да ми кажеш някои оф.сайт и да ми кажеш каде съм сбъркал с install-a ?? Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като направиш клипа даваш RENDER AS от фаил и го рендираш в какьвто искаш формат има и настроики за формата но преди да правиш каквото и да е на дадена програма е хубаво да я разучиш или ползваи някои по лесни ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
;):) Пич мнооо ми помогна задължен съм ти МЕРСИ :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам Да ви Питам още нещо...как мога да намаля обема на Фаила че става мноого голям !!!и да ли може да се промени с тази програма или с дръга !!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Искам Да ви Питам още нещо...как мога да намаля обема на Фаила че става мноого голям !!!и да ли може да се промени с тази програма или с дръга !!!!

За тази цел има малка , но много полезна програмка AdvBitRate.

Ето ти линк за нея:

http://mathias.rousseau.free.fr/divx/tutor...ul_bitrate.html

Подробно описание и инструкции за AdvBitRate:

http://videorip.ru/page.php?id=3

Ето ти линк за работа с програмата - ръководство:

http://www.sonymediasoftware.com/download/step2.asp?DID=571

Изтегли си я и в зависимост от обема на диска, можеш да пресмяташ точно битрейта на обработвания файл така, щото да ти се събере на диска.

И все пак, аз ти препоръчвам да си свалиш Хелпа и да се запознаеш с програмата. Ще си много доволен, когато обработиш 5-6 филма. Но има много настройки, които трябва да направиш в процес на работа. Разбира се, трябват ти и аудио и видео кодеци, които са последни версии. Всичко трябва да е КРАКНАТО. Ето ти отговора на твоя въпрос.

С уважение:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така... Хващаш и разпъваш като навлизаш в кадъра навътре, така се удължава ефекта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работя със Sony Vegas 7.0c, но напоследък имам следният проблем: Досега безпроблемно си правех MPEG-2 във формат WMV, но отскоро не иска да го прави. Нещо проблем имам с WMV файловете. В друг формат нямам проблеми, но задам ли му RENDERING в WMV и нищо... мъчи се да тръгне и накрая не ще. Някой да има идея откъде идва проблема?!

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем. Имам двд със филм с английско аудио. Искам да въвеждам субтитрите във сони вегас и после като рендерирам субтитрите да са вградени във филм-а. Проблема е че въпреки че знам че могат да се въвеждат в сони вегас незнам как. В хелп-а на програмата не пише нищо по въпроса. Пробвах с insert comand/marker но те не се визуализират при рендериране. Дано някой да знае. Мерси предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден Работя с Sony Vegas и съм си направила едно клипче. Моля кажете как да му сложа и музика защото не мога да се оправя сама. Търсих го и не го намерих ако може скрееншот или каде да щракна ще съм ви много благодарна. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах със Save as,ала ми става в .veg формат. Как мога да го редактирам да стане например .avi. И ако може някъде Български интерфейс.

Редактирано от Rommel42 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм я ползвал тая програма. Ама като дадеш Save as... няма ли и други формати? Няма ли някаква опция за конвертиране или експорт или нещо подобно. Доколкото се сещам, в тая програма има всичко, даже и това, което никога няма да използваш.

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еми като го дам да е .ави, то ми излиза без промените. Публикувано изображение как да добавя тези елементи, който вместо по стандартния начин да се показват картинките, примерно едното да се избелява и другото да се появи?

Редактирано от Rommel42 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как така ти го дава без промените? Тогава пробвай първо да го запишеш във формат .veg, после го зареди и пак пробвай да го запишеш в .avi

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търси опция като : Export as...; Render ... ; или поне дай скрийншот от менюто File

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно с Render as... става. Само, че там трябва да направиш точните настройки иначе работите които си вмъква ( като текст например ) ще излезе много гадно. За това първо пробвай с някое кратко клипче и пробвай различни комбинации :ph34r:

Редактирано от Z0mBay0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.