Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ivarad

Всичко за Sony Vegas - въпроси, мнения, проблеми (обединена)

Препоръчан отговор

File->Save? File->Export

Глупости !!! File- Rander As... и рендриаш файла

Така е в повечето програми за видеообработка. Със Save As... се записва само проекта...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глупости !!! File- Rander As... и рендриаш файла

Така е в повечето програми за видеообработка. Със Save As... се записва само проекта...

Повечето не означава всички. Просто човек трябва да се поразтърси. По-горе дадох само пример.

П.П. И обикновено думата е render, термина се използва в много области на обработката на информация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като дам File-> Rander As и го сейфам ми излиза черен фон на клипа Публикувано изображение как да го оправя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като дам File-> Rander As и го сейфам ми излиза черен фон на клипа Публикувано изображение как да го оправя ?

Опитай да избереш друг видеоплъгин за изходния файл

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо маркираш клипа (цъкаш 2 пъти върху клипа и той ще се маркира, ако са няколко части маркирай, която и да е и си опъни жълтите триъгълници докъдето ти трябва), който ще рендрираш. После от Render As... избираш задължително Render Loop Region Only, иначе започва да рендрира от началото на проекта. Oт Save as type избираш вида на файла a oт Template избираш настройката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Мм инсталирах програмата и сега е регистрирвам и накрая ми иска код който ще ми го прати на пощата която съм посочил.. , но нищо не получавам на пощата аа става ли емайла да е в абв? Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от CnPuHTeP (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://prikachi.com/files/203529p.jpg

Когато отварям видео в Sony vegas 7.0 ми излиза това... на какво се дължи?

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мм инсталирах програмата и сега е регистрирвам и накрая ми иска код който ще ми го прати на пощата която съм посочил.. , но нищо не получавам на пощата аа става ли емайла да е в абв? Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Погледни при спама

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да аз се оправих с кода, но не ми отваря видеото.. някакви предположения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да аз се оправих с кода, но не ми отваря видеото.. някакви предположения?

А можеш ли да видиш файла? Дали наистина го има, формата поддържа ли се от софтуера?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да! Гледам го.. даже и с Movie maker става.. в ави е формата . не трябва ли да има някъде какви формати да поддържа програмата? Публикувано изображение

Редактирано от CnPuHTeP (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да! Гледам го.. даже и с Movie maker става.. в ави е формата . не трябва ли да има някъде какви формати да поддържа програмата? Публикувано изображение

В хелпа, на сайта на производителя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих се.. много ти благодаря ааа ефектите как се слагаха :angry::blink:

В момента спекулирам - от палетата ги теглиш във времевата лента :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои може ли да ми каже откаде мога да си намеря видео ефекти за програмата? Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи правя едно клипче снимано от камера с 30fps след това преснимано с fraps, и проблема е, че когато забавя кадъра по нармалния начин с sony vegas(insert/volocity) се получава мно гаден сеч, ако го наглася да е с повече fps/s просто кадъра става по-бърз, или по-бавен и за да го забавя в точния момент който искам трябва да забързам целия кадър а мястото където искам да е бавно да не го пипам(така става г/д но целия кадър нв върви чисто..). Искам да го забавя по някакъв начин и да е кристално чисто без никакви зацепки.... ако знаете наквка друга програма, или начин с вегаса моля помогнете... Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някви други идеи, щото това май се плаща... :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Торент тракъри като zamunda axelbg & arenabg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някви други идеи, щото това май се плаща... :/

А защо така правиш с Вегаса :) Гледай ся:

1 Зареди си файла, който искаш да обработваш

2 Натисни S на мястото, от където искаш да забавяш - S - режеш лентата

3 Пак с S маркирай края на момента, до който искаш да е забавено

Сега първоначалния ти файл стана на 3 части - 1 - начало

2 - забавяне

3 - край

4 Премести "Край" малко надясно да има място след "забалянето"

5 Хвани края на "Забавяне" с мишката, натисни CTRL, и дърпай надясно колкото секунди искаш да ти е забавянето (ако дърпаш наляво - забързваш)

6 Премести "края" към цялостта на файла и REND

Малко сложно май ти го обясних Публикувано изображение , ама така мога, така го обяснявам. Надявам се да ме разбереш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалих програмата инсталирах я но липсват ефектите и мисля че ми трябва да инсталирам Media Manager for Vegas Pro 8.exe но когато го отворя ми изкарва това

Публикувано изображение

някои да помогне?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...