Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ivarad

Всичко за Sony Vegas - въпроси, мнения, проблеми (обединена)

Препоръчан отговор

Открих проблема! Просто е трябвало да имам поне Windows Media Player 11 а аз имах версия 9 :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам един проблем със Sony Vegas. Преди имах инсталирана Sony Vegas 8 и ми работеше перфектно. Наложи се да я изтрия, но преди седмица ми потрябва спешно. Изтеглих си 8, след това 9 и 8 Pro, но все един и същ проблем - след като зареди напълно ми изписва в изкачащ прозорец "Sony Vegas Pro се натъкна на проблем и трябва да прекрати работа. Съжаляваме за неудобството". Знаете ли какво поражда този проблем и как мога да се справя с него. Мерси предварително!

Редактирано от vaskooo1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам един проблем със Sony Vegas. Преди имах инсталирана Sony Vegas 8 и ми работеше перфектно. Наложи се да я изтрия, но преди седмица ми потрябва спешно. Изтеглих си 8, след това 9 и 8 Pro, но все един и същ проблем - след като зареди напълно ми изписва в изкачащ прозорец "Sony Vegas Pro се натъкна на проблем и трябва да прекрати работа. Съжаляваме за неудобството". Знаете ли какво поражда този проблем и как мога да се справя с него. Мерси предварително!

Айде някой да ми отговори, че е спешно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам предишната е била "лекувана"-самият "производител" на лекарството ясно казва да се заличат всички следи от предишни версии...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера си работеше добре, но тази сутрин като опитах да отворя MPEG ми излезе този прозорец;

Публикувано изображение

Не си спомням да съм инсталирал или променял нещо...

Ето и информация за самия файл /макар, че опитах няколко различни от този тип/;

Name:            PSN09.mpg
    Folder:          C:\Documents and Settings\pc2\Desktop
    Type:            MPEG Video File
    Size:            1.77 MB (1,813,248 bytes)
    Created:         понеделник, Декември 28, 2009, 4:02:02 PM
    Modified:        понеделник, Декември 28, 2009, 4:03:04 PM
    Accessed:        понеделник, Декември 28, 2009, 4:03:04 PM
    Attributes:      Archive

Other metadata
    Regions/markers: no
    Command markers: no

Media manager
    Media tags:      no

:whist:

Редактирано от neji7 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталация на програмата няма ли да свърши работа??? :whist:

Възможно е, но идеята е да се реши проблема,

aко при всяко затруднение си преинсталирахме Win-a?

Но видеото ми трябва за утре, затова ще опитам... :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какъв Win говориш? Говоря за преинсталация на програмата... ;)

...

Е, инсталирах я наново, проблема си стои.

Още идеи?

- - - - - - - - - - - - - - - - - -

Edit: Просто си конвертирах файла в .avi, но ако някой има идея защо дава тази грешка - нека сподели.

Редактирано от neji7 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем при работа със Сони Вегас 9. Кагато задам на програмата да рендира в MPEG2 проекта, след това когато го гледам на компютъра всичко е наред. Когато обаче го пусна на DVD плеяра, качеството също е добро, но няма никакъв звук. Какви настройки трябва да задам и дали проблема е в тях или в DVD плеяра. Когато конвертирам с друга програма нямам такъв проблем Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

плс помогнете немога да пусна sony vegas 8.0 pro :S До преди 2-3 седмици вървеше http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif сега ми показва Грешка в скрипта ето -> Публикувано изображение

Редактирано от WoLf` Fен (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега започваме видеообработки на AVCHD формат със- Sony Vegas Movie Studio Platinum Edition Pro v9.a Build 85.Програмата ми харесва,но не обработва целия материал който съм направила около 70% и спира . Ако някой може да ми помогне или да препоръча друга програма ,предварително благодаря. Комп. ми е:Core 2 Duo 2GZH |GB 8600 GT | 3GB RAM | GA-P35-DS3L | Windows 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Имам Проблем с Sony Vegas Pro 8... Всичко Беше Наред Програмата Си Вървеше идеално,

Но Една Сутрин Когато я Пуснах Ми Излезе Ето Тази Грешка ! Каквото и да избера "Yes" или "No" - Прозореца се затваряше и .. нищо.

Опитвах да го оправя:

1.Изчистих Темп-а

2.Свалих RegistryEasy

------Не Стана------

3.Направих Папката "Local Settings" от "Атрибути:Скрита" на "Видима".

4.Изчистих компютъра с TonyArts EasyCleaner,CCleaner,Advanced System Care 3,Spybot,Registry Clean Expert

------Отново Не Стана------

5.Отидох В Internet Explorer-a и направих опцйте така че УЖ да не показват такива грешки

6.От Моят компютър->Системна Информация->Разширени->Производителност->Настройки->Предотвратяване на Изпълнението На Данни - Избрах Опцията "Включване на DEP за Всичките Програми и Услуги Без Избраните и съм Избрал vegas80.exe (От Директорията на Програмата)

Но Отново Без Резултат

Моля Помогнете.. Или ще Трябва да Преинсталирам Компютъра .. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвори програмата от папката където е инсталирана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът ми е следния: Инсталирах си Сони Вегас-а и го отворих,изтеглих допълнителни ефекти,направих едно клипче,записах го и затворих програмата.На следващия ден реших да я отворя пак,но не успях.При зареждането стига до Intializing audio engine и не мърда.Стои на същото място повече от час и не се отваря.Инсталирвах я наново около 2-3 пъти и пак се появяваше същият проблем..Какво да правя? :s post-268822-1271667521,04_thumb.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да си направя едно amv със клипчета които са тип .mkv. Sony Vegas не чете .mkv и искам да питам дали това мога да го оправя някак защото да конвентирам 25 клипчета ми се струва малко много. Има ли кодек за sony vegas който да чете mkv и ако има моля дайте линк.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да си направя едно amv със клипчета които са тип .mkv. Sony Vegas не чете .mkv и искам да питам дали това мога да го оправя някак защото да конвентирам 25 клипчета ми се струва малко много. Има ли кодек за sony vegas който да чете mkv и ако има моля дайте линк.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бихте ли ми подсказали, защо не мога да импортвам MPEG-4 файлове в Сони Вегас? Незнам дали проблема е в кодеците, имам инсталиран K-Lite_Codec_Pack_590_Full.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бихте ли ми подсказали, защо не мога да импортвам MPEG-4 файлове в Сони Вегас? Незнам дали проблема е в кодеците, имам инсталиран K-Lite_Codec_Pack_590_Full.

Ето тези чичковци могат и да знаят..

http://www.sonycreativesoftware.com/support/technicalsupport.asp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да направя всеки нов изкачащ прозорец да не се наслагва тук: http://store1.upload-bg.info/eba508cf7322f741ff55e9e4639e254e.JPG А да си изкача в нов прозорец си както в миналите версии на програмата?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аре де неможе ли да стане..?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей. Аз използвам тази програма от 2 години, и повече... и от това което разбрах искаш да не е тази блъсканица на тези прозорчета. Може да стане... натискаш малките хиксчета на Тримера и на онзи прозорец :) . Виж как става.

Публикувано изображение

Uploaded with ImageShack.us

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Да но като натисна хикса това се маха от там и ако искам пак да го пусна пак застава там а не в отделно си прозорче.. Искам само да застава в отделно си прозорче не да се блъска там.. Имали начин да се направи.. :S Ето пример: http://store1.upload-bg.info/2809898e7b1209787cd12cafc233538e.JPG Като това прозорче да става цяло а не там..

Редактирано от pr1son3r ^.- (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ами бръкни в Preferences на програмата. Аз от там си спомням че си го оправих. Едит: Или си сейвни някои проект някъде и после затвори програмата и после пак я отвори.

Редактирано от baner4ooo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...