Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ivarad

Всичко за Sony Vegas - въпроси, мнения, проблеми (обединена)

Препоръчан отговор

Извинете , но като съм си направила клип от програмата Sony Vegas Pro 10 как мога да си го направя в avi или някав друг формат които може да се качи в vbox7.com ? Моля ви кажете ми спешно е ! Благодаря предварително ;)

някаквя опция от меню като export, render?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

някаквя опция от меню като export, render?

Отвори позиция Files първата горе вляво и избери render после ще си направиш настройките за avi формат/ама няма да можеш/ и чак тогава ще го запишеш.

Версия Sony Vegas 10 и да не знаете как се прави във определен формат, аз не разбирам какво правите тогава с последната версия.

мне няма (sad)

Няма, ама...ИМА!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерси много !!!

Редактирано от silveto0_
кирилица!!! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не е ли с бутончето "Make movie"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам едно питане. С какви опции трябва да си избера render-инга за да ми е с добро качество. Целта е да се запише на DVD и да се гледа на ТВ. Преди време бях правил едно филмче и си го направих с mpg 2- DVD PAL - изглеждаше добре. Сега обаче се мъча с едно друго което по принцип е с по-лошо качество и забелязвам, че като му избера пак mpg2 - DVD PAL и качеството е по-лошо и с по-ниска резолюция. Дали да не го направя без компресия (avi), а после да го конвертирам с някоя друга програма. Нещо не мога да си наглася опциите. Дайте един съвет, че нямам много време за проби. Благодаря!

Редактирано от icemans (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Имам проблем със Sony vegas pro , отнасясе за всички версии.

Още при пускането на инсталационния файл ми излиза грешката:

window name : unpacking wizard

There was an error reading this install package

the install package is either corrupt ot your temporary foldar is out of disk space

Опитах да прочистя темп-а но не помогна.

Надявам се да дадете някои съвети , защото трябва да предам един клип до понеделник , а имам много работа .

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Имам проблем с Sony Vegas 9.0(32bit).Когато вмъкна някой клип от Import Media не се чува звука..Преди да кача K-Lite_Codec_Pack_650_Mega тези кодекси не се виждаше картина звук имаше а след като ги качих имам картина звук нямам..? Ако има някой друга по лесна програма за съединяване на клипове + вмъкване на снимки ми я кажете ! Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато импортнеш видео файл във Сони Вегас е важно какъв формат е, защото не всеки формат се импортва успешно в Сони Вегас. Относно Кодеците и аз си бях сложил 6.5 като теб и имах проблеми. Съветвам те не само да си сложиш 5.8, а също и да обърнеш внимание на настройките, защото те също са важни :rolleyes:. А програми за видеообработка има много: Sony Vegas Adobe Premiere Pro Camtasia - препоръчвам ти я щом искаш лесна програма Ulead Video Studio Magix Movie Edit И тн. Успех. И дано съм ти бил полезен :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже съм начинаещ за този тип програми искам да намеря някой урок или гайд за тази програма поне да науча основните работи за програмата но търсих в Гугъл и нищо немога да намеря може и на английски да е няма да ме затрудни но търся някакви уроци за Вегаса Благодаря ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами пробвай тук: http://uroci.net/search.html Има няколко видеоурока. Това е девятката, но...

Редактирано от WildHorse (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АЗ съм с девятка. Страхотни видео уроци на български имаше в tripodbg.com, обаче са си сменили хостинга и не мога да ги намеря. Ако можеш да ги издириш в нета-пиши.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз работя със Сони Вегас от края на 2007, но частни уроци не давам :yanim:. Ще ти предложа Youtube.com.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да попитам дали някои може да ми покаже с клип или нещо от рода за това как да работя с програмата SONY vegas pro 10.Благодаря ви предварително! :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eто тук може да намериш доста уроци за Sony Vegas както за начинаещи така и за напреднали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила на форума

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

2.4 Форумът е снабден с търсачка, намираща се над прозорците с темите. Употребата й е задължителна с цел избягване на дублиращи се теми. Коментарите към такива теми ще бъдат премествани към вече съществуващите или изтривани.

Sony Vegas Pro 8.0a търся уроци,гайдове и др.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи слагам аз клипа на лентата и той става чисто червен , а когато го пусна да се гледа не се вижда нищо.. Незнам дали ме разбирате .. Слагам клипа на лентата и той става чисто червен , а когато го пусна да се възпроизвежда няма клип а черен екран ! Моля за малко помощ,,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи един път пуснах програмата и си обработвах там едно видео, самоче нещо незнам къде пипнах прозореца където се слагат ефектите на видеото и всичко се обърка. Стана пълна каша. Ето снимка: http://prikachi.com/images/392/3041392N.jpg Искам да попитам как мога да върна всичко както си е било нещо като default all.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След преинсталиране на компютъра си инсталирах Сони Вегас, но не ми отваря никакви видео фейлове. Мисля, че е от драйверите нещо, но си имам драйвери. Да уточня преди преинсталацията нямах никакъв проблем с програмата. С лаптоп Dell Vostro 1015 съм. Инсталирах си дрейверите от сайта на Дел, но не помага. Някакви идеи от къде идва проблема или как да го разреша?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми дадете кодек за Sony vegas 7 които може да чете FLV видео защото като искам да работя с flv видео на sony vegas и ми дава грешка немога да го отворя за това ако може някои конвектор или кодек за sony vegas

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми дадете кодек за Sony vegas 7 които може да чете FLV видео защото като искам да работя с flv видео на sony vegas и ми дава грешка немога да го отворя за това ако може някои конвектор или кодек за sony vegas

http://forums.creativecow.net/thread/24/888556

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От две седмици се опитвам да разбера защо ми дава черен екран на video preview в програматa. Смисъл, импортвам клипче и аудито си върви, но без картина.. Свалях кодеци, quicktime, конвертори, други версии и всичко, което намерих като помощ в интернет. И НИЩО не се получа. :X Не знам какъв може да е проблема, но ще се радвам, ако някое успее да ми помогне. Ако е необходимо, операционната система е Windows 7, 64 bit, а компютъра - 4 RAM, INTEL dual core 2.9MHz, Nvidia.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...