Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Samsung U600 и всичко свързано с него

Препоръчан отговор

Трябвало е първо софта и после да вържеш тела и компа.Сега трябва да влезеш в Device Manager и от там да оправиш драйвърите за да ти тръгне с кабела.А ето тук съм пуснал една тема как се качват игри и програми на този модел.

Здравеите и от мен.И аз сам с сащия проблем какво точно трябва да направя в Device Manager че да ги оправя драиварите. Редактирано от tmmmmm (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

чета из нета за телефончето и ми е интересно следното:В ръководството за употреба ,в раздел"Браузър"е записано,че телефона трябва да се свърже с мрежата и се зареди началната страница на доставчика на безжичен интернет

Това значи ли ,че с телефона мога да ползвам свободна WI-FI мрежа?Ако да....какви са настройките?Или...само интернет от gsm доставчика.

10xx предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 6 месеца по-късно...
  • 1 година по-късно...

Имам малък проблем всъщност не малък..Имам този телефон от около 1г. и повече разбирам много неща,но не мога да си качвам теми и игри..Опитвала съм много пъти но все не става.. ;[ Ако можете помогнете ми ;]]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам малък проблем всъщност не малък..Имам този телефон от около 1г. и повече разбирам много неща,но не мога да си качвам теми и игри..Опитвала съм много пъти но все не става.. ;[ Ако можете помогнете ми ;]]

И аз съм търсил много време из сайтове, обаче за U600 няма теми. За игрите не мога да кажа нищо, защото не съм се интересувал, но за темите къде ли не се рових из интернет и не можах на намеря за този модел. Аз също го имам вече 2 години /виолетов/ и нямам никъкви проблеми със него. /поне за сега/ :)

Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване