misho.d

Търся конвертор от .mp3 към .mp4

12 мнения в тази тема

публикувано (редактирано)

Ако може дайте линк за конвертор от мп3 към мп4. Пробвах с няколко видео конвертора но след като кача конвертирания вече файл на плеар мп4 ми дава грешка. Къде греша??

Редактирано от misho.d (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако може дайте линк за конвертор от мп3 към мп4. Пробвах с няколко видео конвертора но след като кача конвертирания вече файл на плеар мп4 ми дава грешка. Къде греша??

Виж тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах, на преара искаш да качиш музикално .mp4 или видео .mp4.Ако е музикално трябва да тръгне,независимо как си го конвертирал,ако е видео трябва да е със специална резолюция 176x144,иначе няма да тръгне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз не разбрах, на преара искаш да качиш музикално .mp4 или видео .mp4.Ако е музикално трябва да тръгне,независимо как си го конвертирал,ако е видео трябва да е със специална резолюция 176x144,иначе няма да тръгне.

Въпроса е за музикално мп4 след като го конвертирам от мп3 с видео конв. и го кача на плеяра самата икона не е нормална като другите а остава синя и ми дава ерор немога да го отворя. Немога да намеря на нерото функция конвертор.

Ако може дайте линк за добър конвертор. :handshake::wors: :wors: :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Въпроса е за музикално мп4 след като го конвертирам от мп3 с видео конв. и го кача на плеяра самата икона не е нормална като другите а остава синя и ми дава ерор немога да го отворя. Немога да намеря на нерото функция конвертор.

Пробвай със Easy CD-DA Extractor.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш Nero за записване на дискове,там си има прилична програма ,Nero wave editor.Слагаш песента вътре и после само я сейфаш във формата който ти трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай със Easy CD-DA Extractor.

Успех!

Пробвах и с двата формата мп4 но стават по големи, но с мп3(FraunhofenMP3 Codek)-формат станаха идеално, леко пада силата на песента без да се отразява на качеството но това не е проблем. Една песен от 4,7мб става на 1,3мб

СУПЕР това ми трябваше. ;) ;) ;):wors:

Жако че е само за 30дни sad.gifsad.gifsad.gifsad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

foobar 2000 също има добър конвертор може с него да пробваш, програмата я е правил някъв дето едно време е направил WinAmp, http://www.foobar2000.org/ много е добра програмата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
foobar 2000 също има добър конвертор може с него да пробваш, програмата я е правил някъв дето едно време е направил WinAmp, http://www.foobar2000.org/ много е добра програмата

Да но немога да намеря- мп4 конвертор в нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Total Video Converter

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Total Video Converter

Да изтеглих и пробвах но плеярат ми е мп4 и пак не може да ги чете. Когато кача конвертирания вече фаил излиза със синя икона и след плей ми дава грешка. Вече незнам може самия плеяр да не ги чете. :clap::wors: :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябеа да кажа че не е нужно мп3 да се обръща в мп4 достатъчно е да се компресира и да си остане същия формат за да може да го чете всеки нормален плеяр. Това е моето мнение от личен опит. :speak::clap::nono: :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход