Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Съвсем сериозно, това вече се разпространява с бързи темпове по служебните пощи и ICQ-то :

От утре 6 Юли, в продължение на един месец започва акция ''Благодарност към общинарите''. Призовават се всички щастливи софиянци в знак на благодарност да започнат да изхвърлят боклука си пред сградата на столична община на ул. Московска №33. Те се погрижиха за нас, нека и ние се погрижим за тях!

...предай нататък...

Редактирано от Neuton Gimic (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И като тръгне тоя народ с боклука си по рейсове и трамваи - голям купон ще стане ;)

Аз съм за,трябва да се направи нещо такова :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

май това ще е единственото решение за да се оправат.

Хем гласувахте за по добро а то какво стана???? Потъваме в боклук. Е от това само личните лекари ще намажат.

личен лекар= BMW компакт

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам да стоварим известно количество пред къщето на Мафиански... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Предлагам да стоварим известно количество пред къщето на Мафиански... :)

<{POST_SNAPBACK}>

;) Става,ама не знам адресчето му :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съчувствам за проблема, НО този ви кмет го избирате за 3 път. Така че щом сте си избрали такъв човек да ви управлява... Човешко е да се греши, ама 3 пъти подред... Мисля че още доста неуредени неща ще изникнат и ще се размиришат, освен боклука. Не може да въртиш далавери и да управляваш град едновременно. Поне при кметските избори се гласува за личност. :)

Проблема с площадките за смет е назрял от много време, това не е изненада като снега през зимата. Можете да сте сигурни, че отново никой няма да е виновен.

Редактирано от kayovas (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз несъм от София но мисля че проблема вие в общинския съвет

там е мястото където се гласуват големите разходи в една община

а и замислете се реално вие си плащате съвестно такса смет и защо трябва да съчувствате на проблемите на една фирма, нима някой от посетителите на този форум е акционер във фирма Дитц или Волф

според мен е крайно време да заведете дела срещу общината заради това че тя е отдала на концесия една дейност за която вие си плащате и искате качествена услуга

погледнете от коя партия има представители в общинския съвет там вие големия проблем и несе заблуждавайте че някой общински съветник ви говори хубави приказки как била намаляла корупцията

можели някой да се наеме да каже с колко щесе глобят фирмите концесионери затова че не извозват боклука както трябва да го правят по договор или може би ще върнат част от парите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване