Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте. Ако искате ето един кратък тест, но с много трайно въздействие (поне според мен).

Не го препоръчвам на хора със слаби нерви :eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила съм такъв тест донякъде (до момента със съвсем шарената картинка). Там се справих. :eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
не е толкова страшен чак...

<{POST_SNAPBACK}>

Абе чак страшен не е, ама постави се на мое място. 3 часа през нощта, сам в апартамента и с намерението да направя някво забавно тестче - не ми се стори забавно!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този тест не иска достатъчно концентрация, че да те стресне като хората. А две напълно еднакви картинки, с открийте 3те разлики... и точно когато най си се вглъбил искача чудовището - ето това е страшен тест :cupid:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

В началото се питаш защо подяволите попълваш точно такъм тест, но като ти се появи тая "лоша" лелка со стряскаш яко sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тва ми изкара ъкълите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

як е ;)

имаше един с една точка на черен екран мн е задавен също

на мен едни мой приятели ми го направиха

на тъмно ми хванаха стола залепиха ме до монитора и то тъмно и екрана черен само 1 бяла точка и трябва да я следиш с поглед....после няма да казвам какво става за да е интересно някой ,ако я намери

само ще кажа ,че накрая всички мноого се смяхме :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
як е ;)

имаше един с една точка на черен екран мн е задавен също

на мен едни мой приятели ми го направиха

на тъмно ми хванаха стола залепиха ме до монитора и то тъмно и екрана черен само 1 бяла точка и трябва да я следиш с поглед....после няма да казвам какво става за да е интересно някой ,ако я намери

само ще кажа ,че накрая всички мноого се смяхме :)

<{POST_SNAPBACK}>

Да, тоя с точката и аз го направих :)

Страхотни приятели си имаш :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре,че си включих томколните иначе щях да се чудя ква е тая и къде ми е теста?Ама доста се стреснах като излезе тая...Веднаж един познат така реши да ме стресне в тъмното като изкочи зад една стена,ама кой да предположи,че реакцията ми ще бъде..."той ми вика бау,а аз плясссссссс един шамар по лицето,така го плеснах,че чак мен ме зболя"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване