Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Лятото още не е в разгара си, на много от нас ни предтои тепърва да почиват, та реших, че може всеки да сподели къде смята да отскочи да разпусне, къде е бил миналата година и кое най-много му е харесало там. Мисля, че ще е добра обмяна на опит. :cupid:

Лично аз предпочитам Китен - свикнала съм с него и го чувствам като втори дом. Но за съжаление тази година не можах да се добера до там, та ще ходя на Черноморец. Някакви отзиви за него?

Редактирано от vikinik (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Но за съжаление тази година не можах да се добера до там, та ще ходя на Черноморец. Някакви отзиви за него?

<{POST_SNAPBACK}>

Ами, аз имам къща там (не че се заседявам в самото село кой знае колко - ползвам го за отправна точка към всички останали по-интересни места по черноморието) и мога да кажа, че селцето не е никак лошо и няма да съжаляваш - напоследък забавления има колкото щеш. Централният плаж обаче обикновено е пренаселен и не е от най-чистите. За щастие, наблизо се намират къмпинг "Златна рибка" (6 км), Созопол (10 км), Бургас (24 км) и Дюни (около 15-20 км). До първите 3 места има редовен автобусен транспорт - през около 30 минути, а за Дюни ще се наложи да взимаш автобус до Созопол, а от там пък до Дюни, което не е много удобно, но във всеки случай е най-добрият плаж в околността - водата е невероятно чиста, а същото може да се каже и за пясъчната ивица. Разбира се, ако сте с кола, това е най-малкият проблем.

С други думи, моят съвет е да прекарваш дните на плажа в Дюни, вечерите да купонясваш в Созопол, ако ти липсва големия град - Бургас, а каквото време остане, можеш да го прекараш в Черноморец.

Ние с моето семейство също ще ходим там - на 14-ти вечерта потегляме и се надявам на хубаво време. Пожелавам същото и на теб! :cupid:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам твърди предпочитания,към южното черномерие.Черноморец е хубаво място и наистина е удобно за отправна точка,както каза Daemon.Моето предпочитано село е Лозенец.Хубави места много,но зависи и как искаш да си прекараш почивката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Златни пясъци, хотел "Сирена" за 10 дни от 14-ти юли. На 15м. от плажа с включени закуска, вечеря, външен басейн, курортна такса и ДДС. Нямам търпение... biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някъде имаше анкета как ще прекараме лятото...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DarkLight разбрах за анкетата, но със закъснение. Търсачката не ми я показа на "почивка", а после беше вече късно. :cupid:

Извинявам се за това на всички!

Daemon, благодаря ти за инфото, аз съм там от 21-ви и ще се опитам да последвам напътствията ти. Приятно изкарване докато дойда :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хех и на мен ми се иска тази година да ходя някъде по Черноморието, но няма да имам тази възможност - захванала съм се с твърде много задачи за вършене:wors: Била съм на Китен преди 2-3 години и много ми харесва там:cupid: Наистина, който има възможност да прескочи до там, да го направи:wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Аз мисля да избухна в Тарговище - тва е супер як град и който отиде там няма да съжелява!!! Имат си супер як комплекс - дискотека+ресторант+Аква парк!!! Уникално яки саааа и 3те !!! Няма да съжелявате - гаранция 100% !!! Въпреки че съм от Варна изобщо не мисля да ходя на море!!! И може би ще замона за малко в Родопите, защото най-много си ме кефи да ходя на планина, особено ако съм с яка компанийка ....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз мисля да избухна в Тарговище - тва е супер як град и който отиде там няма да съжелява!!! Имат си супер як комплекс - дискотека+ресторант+Аква парк!!! Уникално яки саааа и 3те !!! Няма да съжелявате - гаранция 100% !!! Въпреки че съм от Варна изобщо не мисля да ходя на море!!! И може би ще замона за малко в Родопите, защото най-много си ме кефи да ходя на планина, особено ако съм с яка компанийка ....

<{POST_SNAPBACK}>

То май повечето варненци няма да ходим на море,или понене в града!!!Виж,Слънчев ден,Фичоза(любимия ми плаж) и другите около Варна са доста по-добре и предпочитам там да ходим!!!Просто е по-чисто и не е толкова претъпкано!!! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така си е градските плажове са голяма цигания, макар че на трета буна винаги ме е кефило да ходя.

За Черноморец и Фичоза съм много навит само кажете кога и тръгвам - само не разбрах от кога това е южно черноморие?

Редактирано от MR_DUDE (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Така си е градските плажове са голяма цигания, макар че на трета буна винаги ме е кефило да ходя.

За Черноморец и Фичоза съм много навит само кажете кога и тръгвам - само не разбрах от кога това е южно черноморие?

<{POST_SNAPBACK}>

Трета и Втора Буна са добре,но нататък към центъра са някакъв ужас!!!Много е неприятно!!! sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Ами ако погледнеш на картата ще видиш, че Черноморец се пада малко под Бургас, който последно като гледах на картата беше в южното Черноморие :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Варненските плажове са под всякаква критика!!! Вярно че 3та и 2ра буна са по-добре в сравнение с центъра, южния и 1ва буна, и все пак вече и те са злееееее :) А водата .... какво ли не плува вътре ... Направо да те е страх да си помислиш!!! А за Фичоза.... хммм ... ТАМ СИ Е ЯКО - спор няма!!!

Хора, не ви ли омръзна туй постното море?! Не ви ли се ходи на планина?! С една весела, яка компаниика?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Варненските плажове са под всякаква критика!!! Вярно че 3та и 2ра буна са по-добре в сравнение с центъра, южния и 1ва буна, и все пак вече и те са злееееее  :)  А водата .... какво ли не плува вътре ... Направо да те е страх да си помислиш!!! А за Фичоза.... хммм ... ТАМ СИ Е ЯКО - спор няма!!!

Хора, не ви ли омръзна туй постното море?! Не ви ли се ходи на планина?! С една весела, яка компаниика?!

<{POST_SNAPBACK}>

ХОрата от страната не могат да ни разберат нас, които сме на морето...

те искат море, море и пак море :)

Аз мисля скоро да ходя за няколко дни до Копривщица biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Да, така е. Аз миналото лято даже един път не съм ходила на плаж. В края на лятото вече съжалявах ужасно, но така се получи. Тази година съм ходила само два пъти. sad.gif

Има вероятност да ходя до Равда следващия месец. Някой от Вас да сподели впечатления за там?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мисля скоро да ходя за няколко дни до Копривщица biggrin.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Прав си !!!!!!! Какво му харесват на туй море - горкото толкова е жалко и мръсно,че по- зле незнам дали ще стане ... Никога не съм ходила в Копривщица!!! Яко ли е там?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някъде на юг от Приморско. Проучвам. Тази година дъждовете объркаха сезона . . . . . .

Китен са тълпи и голяма чалготека - не е за почивка. Миналото лято ядох там чернокоп - страхотна риба! Преди 2 - 3 седмици гледах по телевизията интервю с кмета, който негодуваше от плажните рекетьори - 5 лв. чадърче и 5 лв. столче. Всичко са натъпкали и няма начин да не им платиш. Законните 20% никакви ги няма :):)

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Прав си !!!!!!! Какво му харесват на туй море - горкото толкова е жалко и мръсно,че по- зле незнам дали ще стане ... Никога не съм ходила в Копривщица!!! Яко ли е там?

<{POST_SNAPBACK}>

Има много причини да го харесват, както да ни се чудят на нас :)

Копривщица е много приятно - тиха атмосфера, китно градче сред Балкана с хубава природа. Преди 2 години ходих там и си изкарах страхотно :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Прав си !!!!!!! Какво му харесват на туй море - горкото толкова е жалко и мръсно,че по- зле незнам дали ще стане ...

<{POST_SNAPBACK}>

Моля без персонални обиди, това че морето е мръсно, и това че вие не го харесвате са две различни неща. Преди няколко дни ходих на трета, точно след дъждовете - водата беше кристално чиста и гладка. Чувството да плуваш в такова море не може да се сравни с нищо, в басейн не е същото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Има много причини да го харесват, както да ни се чудят на нас :)

Копривщица е много приятно - тиха атмосфера, китно градче сред Балкана с хубава природа. Преди 2 години ходих там и си изкарах страхотно :)

<{POST_SNAPBACK}>

Оооо чак и мен ме зариби да ходя .... Точно това искам!!! Пожелавам ти тоя път да си изкараш 5 пъти по-яко от предния ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Моля без персонални обиди, това че морето е мръсно, и това че вие не го харесвате са две различни неща. Преди няколко дни ходих на трета, точно след дъждовете - водата беше кристално чиста и гладка. Чувството да плуваш в такова море не може да се сравни с нищо, в басейн не е същото.

<{POST_SNAPBACK}>

Ами щом го приемаш като обида .... Така мислиш ти! То ние,че не го харесваме - така си е, ама ме съмнява водата да е била чак кристално чиста!!! Аз като влязох в морето пак ми е обрина цялата кожа ( станах на петна), което за мен означава, че водата пак е била доста мръсна!!! И това става вече от 2-3 години, а преди не беше така, защото и водичката по-си я биваше!!! :) Само пак не го приемай като персонална обида щото не е така!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз ще ходя на Китен с нашите и по принцип там е много хубаво,ама понякога "чалготеката"наистина прекалява;)

а пък ако някой още не е решил къде да иде-в Свети Влас е просто страхотно!:clap:))

enjoy!!!:) :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Златни пясъци, хотел "Сирена" за 10 дни от 14-ти юли. На 15м. от плажа с включени закуска, вечеря, външен басейн, курортна такса и ДДС. Нямам търпение...  biggrin.gif

<{POST_SNAPBACK}>

:clap::);) Екстра таман тука чета обяви на хотели, само ако знаеш дате попитам някакав тел. за резервация и цена на стаи за 1 ден. По думите ти садя че е страхотно място пак и е много близо до плажа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Това лято бях в Мармарис, Турция и много ми хареса. Всичко беше чудесно- и морето, и плажа, и хотела, и храната в хотела. Има безброй заведения по плажната алея и на Бар Стрийт. Нощният живот кипи с пълна сила. Но ако търсите спокойствие и усамотение, Мармарис не е за вас. Пред всяко заведение има по един стърчащ турчин, който всячески се опитва да те привлече да посетиш неговото заведение. Това понякога е малко досадно разбира се, но пък разбираш, че си в Турция.

Прекарайте една незабравима почивка в Мармарис.

Няма да съжалявате!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте! Това лято бях в Мармарис, Турция и много ми хареса. Всичко беше чудесно- и морето, и плажа, и хотела, и храната в хотела. Има безброй заведения по плажната алея и на Бар Стрийт. Нощният живот кипи с пълна сила. Но ако търсите спокойствие и усамотение, Мармарис не е за вас. Пред всяко заведение има по един стърчащ турчин, който всячески се опитва да те привлече да посетиш неговото заведение. Това понякога е малко досадно разбира се, но пък разбираш, че си в Турция.

Прекарайте една незабравима почивка в Мармарис.

Няма да съжалявате!

<{POST_SNAPBACK}>

Хех аз ако имах възможност бих отишла на някой самотен остров:clap: Е ... може и да не искам да съм сама:P Не са за мен шумните места:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване