Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Screenshoot

Този бутон при мен лепсва.Става въпрос за току що инсталиран Вин ХП СП2.

Някой има ли идея защо се получава това?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Screenshoot

Този бутон при мен лепсва.Става въпрос за току що инсталиран Вин ХП СП2.

Някой има ли идея защо се получава това?

<{POST_SNAPBACK}>

Щом е току що инсталиран ХП моя съвет е да го форматираш хубаво и една преинсталация.Няма да ти отнеме повече от 1 час и половина, защото и при мен се е случвало нещо подобно преди време - не ми показваше нито какъв ми е процесора нито колко ми е рама.Не ти е станала добре инсталацията.Провери дали диска от който инсталираш е читав.

Най-добре си сложи уиндоус ХП с интегрирам СП2.За това ти давам гаранция че е най-доброто.Защото то си пише навсякъде че при инсталация на СП2 могат да се получат всякакви тъпотии.Или я сложи на прясно инсталиран уиндоус преди да си инсталирал каквито и да е програми.

Редактирано от Jordan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.......disk...допуснал съм правописна грешка,срамувам се....... Все пак не съм на изпит по английска граматика , а съвсем простичко попитах за проблема си.

Благодаря на отзовалите се,оказа се , че самият Вин е "туикнат" и си го има този "проблем"!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване