Премини към съдържанието
nenova

помощ за Diva FX55

Препоръчан отговор

Купих плейър DIVA FX55 и изобщо не можем да го включим. Има ли нещо особено при зареждането на батерията или при първоначалното включване? Моля, ако някой ползва такъв плейър да ми помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Купих плейър DIVA FX55 и изобщо не можем да го включим. Има ли нещо особено при зареждането на батерията или при първоначалното включване? Моля, ако някой ползва такъв плейър да ми помогне.

имам сьштия и пьрвоначалното зареждане на батерията трябва да е минимум 8 часа аз го зареждах 3:) исках да чуя качеството на музиката с тези слушалки чух това което ми трябваше и после се зарежда 10 часа всичко си трьгва както трябва даже и пьрвия пьт при почти празна батерия.Незнам отгоре копчето на on и трябва да си трагва сам,ако неиска задьржаш pause ако неиска пак сигорно е от батерията може предишния собственик да я е изхарчил;) било то купен и от някои от менте маркетите ни(това се отнася само за някои стоки),мисля че бях достатачно изчерпателен

Редактирано от venovr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам същия и първия път въоще неможа да се включи.

Трябва да се зареди.

Иначе аз му търсих firmware ама няма!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето на този сайт http://skss.freehostia.com/ има програмки разработени точно за този плеар...дано ви е от полза :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване