Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

celestial4o

Моля за съвет за ъпгрейд

Препоръчан отговор

Искам да upgrade-на компютъра си.Търся съвет от специалисти.Смятам да му купя нова видеокарта сегашната е Nvidia GForce 5200 FX 128 mb.Дъното ми е AsusA7V880(5 PCI,1 AGP, 1 WiFi,4 DDR DIMM,Audio,Gigabit Lan),процесора AMD Sempron 1660 Mхц(10 x 173) 2400 +,чипсета е VIA Apollo KT 880,RAM 1024(наскоро си сложих още 512),80 ГБ хард.Можете ли да ме посъветвате коя е най-добрата видеокарта,която да върви добре на това застаряло(взех си го преди 2 год)чудо и да струва не повече от 120 лв. Ако сложа още 2 вентилаторчета ще мога ли да наглася процесора на максимален Overclock и да работи стабилно без да забива и да се рестартва.Благодаря Предварително.

Редактирано от kokomil (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тази карта е най-доброто и ще стане на дъното ти :)

Малко не се вписва в цената...

Имам 2 предложения... Ако можеш да отделиш 40лв още си вземи това. Според мен си струва... Ако не можеш - това... Ако можеш да си го позволиш вземай картата, която Кокомил ти е предложил и не се замисляй...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А нещо на Nvidia...някой GForce...Търговищенци(аз съм от там) много ги хвалят...Благодаря за предложенията...

След този upgrade ще вървят ли по-добре игрите от сорта на Hitman Blood Money и игри с подобни изисквания или ще иска и нов процесор... :ph34r:

Редактирано от celestial4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесора несъмнено ти е слаб... Той моя е слаб, а е 3200+ (1.8гига)... Реално няма да можеш да ползваш пълния капацитет на една 1950 (каквато ти е предложил Кокомил), но ако вземеш нея после спокойно можеш да събираш за един 4000+ процесор... В картите (които си заслужават и се намират на пазара) в този ценови клас Ати са по-добрия избор... Ако успееш да си намериш 7600 за AGP ще е по-добре от 1650 (която ти предложих аз), но аз не видях да я имат нито в жар, нито в мост (а аз само от тея фирми гледам цените...) Можеш евентуално да погледнеш в 911.bg какво могат да ти предложат, но оптималния вариант е 1950... Разбира се ако можеш да си я купиш... Игрите ще ти вървят... Може би не на макс детайли, но ще вървят... В момента съм със 7900 (на нивото на 1950про) и едно NFS MostWanted върви на макс детайли без да сече, а съм едва с 512 рам, при това на 533МХз...

Редактирано от psycho_666 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

7600 GT с остатъчна 9 месечна гаранция. На по-малко от 3 месеца е. Причината дя я продавам е, че смених компа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mного съм Tи благодарен psycho_666.Мисля че ще мога да се вместя в 159-те лв на 2600-то.Отново ти благодаря за помощта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

psycho_666.Тази видео карта по-добра ли ще е http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=529562 от тази 2600 която ти си ми предложил като алтернативна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за още 4лв. да... по-добра е щото има повече памет...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...