Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Трагично е това, но е реалност.

Препоръчан отговор

Цитат от news.bg:

2-годишно дете загина във взривен автомобил

"Двегодишно момиченце е загинало при взрив на автомобил в Обзор.

При взрива са пострадали бащата и майката на детето, съобщи на БТА директорът на РДВР Бургас ген.Красимир Петров.

Собственикът на колата Рали Пенков е обгорен, а съпругата му е пострадала по-тежко.

Пенков е концесионер на плажа в Обзор.

Взивът е станал в 9.20 сутринта при опит да запали автомобила "Ауди".

Пострадали са и минаващите покрай автомобила две германчета.

Мястото на произшествието е заградено от полицейски служители. Очаква се екип на ДОТИ - МВР, който ще установява вида и количеството взрив, информира пресцентърът на МВР. "

Не знам какво може да каже човек в такъв момент. За мен това е нечовешко. За такива изверги смърт без съд и присъда на централния полощад.

Редактирано от nickfox (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За такива изверги смърт без съд и присъда на централния полощад.

<{POST_SNAPBACK}>

Както е тръгнало...накрая май наистина ще се стигне до там.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля че в България ще стане това. Най много 20години и на 15 ще го пуснат на свобода за добро поведение.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всичко е на въпрос на пари. Може и никога да не се разбере кой е сложил бомбата поне според мен. Най-голямия пробем е че невинни хора страдат от тези недормални действия

Редактирано от diverssant (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Децата плашат грешките на родителите си! Само това мога да кажа! Да си все пак концесионер на плаж не е малко, най-вероятно не и само това! Трагична е смъртта на детето обаче sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е ужасно,нечовешко и едва ли нечии думи биха могли да изразят чувстватана всеки един човек,когато чуе/прочете такова нещо!!!Не смятам,че съм човека,достоен да раздава наказания,но за подобно престъпление-то трябва да е сурово!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Детето пък какво е виновно?

На престъпниците не само О/нулева/ толерантност ами направо да ги зачеркнат от списъка с присъстващите,що се касае за дете.Все още не е отменено/опитът за бягство нали/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам думи-това наистина е потресаващо!Не че да загине възрастен е по-малко трагично за близките му,но това все пак е едно малко и невинно същество,пред което стои цял един живот!Смъртта на едно дете никога не е естествена,а по-скоро причинена от някакъв инцидент и именно заради това е нелепа.И тази наистина е такава - дали е случайна или не ,тя също е нелепа.

За злосторниците дори смъртната присъда не е достатъчна,доживотен затвор -може би-не,това не е достатъчно,по-скоро години на изтезания и мъчения.Но,тъй като в България това няма да се случи,остава само да се надяваме тези жестоки и безсърдечни убийци да получат заслужено наказание-ако не от хората,то поне от Бога.

Тази наистина трагична и нелепа смърт показва,че живеем в един жесток и опасен свят,който не върви към добро.Остава ни само надеждата за спасение на нас и нашите близки,но които трябва да отдадем цялата си обич,защото не знаем какво може да се случи във всеки един момент.

ПОКЛОН ПРЕД ПАМЕТТА НА ДЕТЕТО!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се надяваме че до влизането в ЕС нещата ще се оправят,не че тези 15 г. ни беше добре,ако не се оправят аз лично ще изгоня децата си от тази държава.Жалко ще е ако и те търпят това което ние изтърпяхме.

ПОКЛОН ПРЕД ПАМЕТТА НА ДЕТЕТО!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ли и на кого ли е накривил нещо този концесионер? Сигурно някъде нещо е забравил да си плати? А и сега след толкова демокрация и при баш борец срещу бандитите – бат Бойко сигурно е, че няма да открият извършителя, възмездие няма да има и само всички ще живеем в ужас и в очакване да се случи още нещо, още по-ужасно!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потресена съм! Всеки път, когато чуя за смърт на дете, при това насилствена, изтръпвам. Какво му е било виновно на някой това детенце? Ако има да разчиства сметки с баща му - да се разберат по мъжки, но защо да затрива едва започнал живот?!?!

За тези, посегнали на човешки живот не трябва да има пощада. Тук сякаш съм съгласна със закона на джунглата - око за око, зъб за зъб и бих добавила - живот за живот!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Потресена съм! Всеки път, когато чуя за смърт на дете, при това насилствена, изтръпвам. Какво му е било виновно на някой това детенце? Ако има да разчиства сметки с баща му - да се разберат по мъжки, но защо да затрива едва започнал живот?!?!

За тези, посегнали на човешки живот не трябва да има пощада. Тук сякаш съм съгласна със закона на джунглата - око за око, зъб за зъб и бих добавила - живот за живот!

<{POST_SNAPBACK}>

и аз така става ми яко кофти sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еееххх, навремето е имало кХАН КРУМ !!! Защо ли няма някой да загатне за неговите закони ........

Живеем в най-ши***ата държава , която не ни дава и капка сигурност, да не говорим че не ни дава и нищо друго..... sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

малее бахти ужаса като си представя ено сладко малко бебче и като си представя някакъя изверг направо ми иде да повърна абе мене ако питате за да сложи бомба на колата това е бил наемен убиец така че него не го съдя тва му е работата не човека да убива хора кофти е ама факт а проблема е че има такива които да му възлагат работа :lock::lock:;)

ПОКЛОН ПРЕД ПАМЕТТА НА ДЕТЕТО

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване