Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Резултати от тестове на софтуер за защита

Препоръчан отговор

Нормално е да има FP ,но пък се дразня като се казва,че Авира има много.Което си е истина си го казвам.До сега съм имала само 2 за 2 години...ако на това my казвате много...

А-Squred имаше в началото доста,но ако сте обърнали внимание вече и там са доста намаляли!Хората си работитият по продyктите и е нормално да ги подобряват!

В новия Комодо 4 ще има нов модyл които също ще усили засичането и намаляването на PopUp!

"They're changing it for V4. It will also have a behavior detection tool to reduce even more pop-ups.

Comodo Time machine will probably be in the same GUI as CIS, so you can already take a look !

It's not even in an Alpha version ;). We're expecting it (AFAIK) around the end of this year though... Still a long time to go rolleyes.gif .

"eXPerience "Moderator Comodo

Редактирано от Androcure06 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Момче, за последен път влизам в диалог с теб! За по нататък ще ти давам директен- игнор! 1. Никъде не казано, че НОД или която е да е друга програма, трябва задължително да засече даден непознат

Няма и нужда, то се вижда....

Стига с този НОД !!! Интелигентно намира най-простите троянци и червеи, работя като поддръжка и последните месеци имаше "инвазия" от троянци с червеи и резултата беше, че на повечето компютри имаше но

Публикувани изображения

Отговора на MysteryFcm за скрипта ;)

On it's own, the .js is benign, but it does look to be used for something more nefarious (further research on the site would be required, to identify exactly what it using it), especially given they've obfuscated it.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Защото Avira използват автоматична система. Тази система има своите плюсове, но и своите много сериозни минуси.

Всички имат автоматизирани системи,ползващи се за едно или друго.Ти как си мислиш се обработват толкова много нови вируси всеки ден,при условие,че в по-малките компании работят по 10-20 човека,които пишат дефиниции за вируси и други такива неща.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Всички имат автоматизирани системи,ползващи се за едно или друго.Ти как си мислиш се обработват толкова много нови вируси всеки ден,при условие,че в по-малките компании работят по 10-20 човека,които пишат дефиниции за вируси и други такива неща.

Ти въобще знаеш ли за какво става въпрос?! Изпращат се съмнителни файлове/грешни засичания до тази система, тя ги анализира и ги оставя да бъдат добавяни в дефинициите и онези просто ги взимат и ги добавят. Какво значи малко или много? Цялата работа върши тази система. При останалите компании, не е така. Те си имат методи и други, чрез които стигат до крайния резултата, а не чакат някаква система да им ги поднесе. Има разлика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Fixer, А-Squared на челно видно място представят количеството на дефинициите си. Доста други не ги показват -обаче те не са константа. Не разбирам защо Ви учудва нарастването или намаляването им. Не мисля, че си прав в преценката си за недопустимост. Подобни неща могат да се изясняват с участие на някой от авторите на програмата. Ако е важно, може да се пита и в някой от техните форуми. За мен нищо необичайно няма.Постоянно ползвам безплатната версия на програмата - заедно с MBAM и Superantispyware.Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ти въобще знаеш ли за какво става въпрос?!

Много добре знам. Ти какво си мислиш,че като получават хиляди файлове ежедневно,някой седи и ръчно рови по всеки един от тях.

Та както написах "Всички имат автоматизирани системи,ползващи се за едно или друго" - при едни сортира файловете,при други и ги анализира и пише дефиниции,при трети определя кои ще изискват и ръчен преглед и т.н.

Ако не ми вярваш,попитай твоите любимци колко хора работят във вирусната лаборатория и сам си прави сметка как тези хора,които работят на смени по 12 часа с почивки,разбира се,могат да смогнат да се справят с купищата нови вируси и съмнителни файлове,които пристигат от различни източници.

Повярвай ми,с очите си съм го видял cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
Защо не виждам ESET в тези тестове , защото теста е фалшив!

Да, защото тук се опитваме да навредим на ESET!

Относно тебе господин albertAinshtain (провери първо как се пише Айнщайн!), решил си да продължаваш клонирането. Спрях ти othos поради тази причина, но ти оставих ultraracer отворен, за да пишеш през него. Ти продължаваш! Сега тази ти регистрация отива за винаги в хладилника, а ultraracer ще си почине 30 дена. При следващо клониране и той ще бъде замразен за винаги!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.antivirus.ru/AntiVirPS.html Толкова ли са добри руските програми? Напоследък в темата за ловенето Ви показвам файлове с вредоносен код - взел съм ги съзнателно основно от източници в Русия и Украйна. Руските програми безучастно пропускат почти цялото това "творчество" и за момента в моите очи са фрапиращ пример за неправилен избор. Не ми е лесно да напиша това от позиция на човек, на който всичко руско почти винаги му е било не само симпатично, а и интересно и стойностно. Според мен подобни "самоуспокояващи псевдотестове" са вредни за изводите и на самите руснаци - но нека не им се бъркаме - да си ги ползват щом си ги харесват - с характерния не само за тях национализъм. На сънародниците ни препоръчвам да пробват всичко, което ги заинтригува и им е интересно. Поздрави
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

http://www.matousec.com/projects/proactive...nge/results.php

Впечатляващ резултат на новия Kaspersky, все още не са обновили Comodo и Outpost до последните им версии. Като цяло няма изненади...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ейиии, търкам си очите и не мога да повярвам...тва истина ли е Касперски да дръпне толкова напред, даже изпреварил и старата версия на Комодо! :)ohmy.gif

Свикнах обаче с лекото и сега ми е малко терсене да слагам Касперски, защото пак ще се започне сАщото - в началото всичко ми върви супер, но после машината почва да стъпва накриво,нета става по бавен и браузърът още по-тромав!

Няма да бързам още да го слагам - с времето загубих доверие в руската програма!

Ще ми се да видя най-новите версии на Комодо и ОА как се справят с този тест!

Редактирано от IMG (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.matousec.com/projects/proactive...nge/results.php

Впечатляващ резултат на новия Kaspersky, все още не са обновили Comodo и Outpost до последните им версии. Като цяло няма изненади...

Брейййй.....да не повярваш! :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това ми е достатъчно - ще инсталирам пробна версия на Kaspersky Internet Security 2010 9.0.0.459 Поздрави

Най-накрая .....мисля че ще си очарован :) Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ейиии, търкам си очите и не мога да повярвам...тва истина ли е Касперски да дръпне толкова напред, даже изпреварил и старата версия на Комодо! :huh:ohmy.gif

Свикнах обаче с лекото и сега ми е малко терсене да слагам Касперски, защото пак ще се започне сАщото - в началото всичко ми върви супер, но после машината почва да стъпва накриво,нета става по бавен и браузърът още по-тромав!

Няма да бързам още да го слагам - с времето загубих доверие в руската програма!

Ще ми се да видя най-новите версии на Комодо и ОА как се справят с този тест!

И да си ги търкаш и да не си ги търкаш това е!

Касперски напредва и е една от най-надежните програми.Особено новата версия Kaspersky Internet Security 2010 9.0.0.459

засега се справя много по-добре от Комодо !

cool.gif

Сега съм с нея и немисля да я сменям.

Ами според мене Касперски 2009 наистина бави нета (аз го усещам щото нета ми е бавен), но 2010 е много по-лека с по-хубав интерфейс и с повечко опции.Ключове се намират лесно и можеш да си я ползваш докато не ти омръзне biggrin.gif

А и още нещо.Не е като Комодо да те пита за всичко което се стартира.Това много дразни потребителите които не разбират.Или не е приятно за 1 нещо да те пита по 100 пъти. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Защо не виждам ESET в тези тестове , защото теста е фалшив!

Eset Nod32 е в дъното на всички класации какво има за гледане толкова?

---ESET Smart Security 4.0.417.0 4% 1 None---- само 4% ефективност :headphones:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.matousec.com/projects/proactive...roducts-ratings

В този сайт Касперски 2010 е на 2-ро място. (закоето се радвам!)Искам да питам дали има разлика ако съм с 2009.Смисъл дали ако съм с 2009 % няма да е по-малък ?Или 2009 и 2010 са с 96%?Или само 2010, а 2009 да е с по-малко проценти? ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В този сайт Касперски 2010 е на 2-ро място...

Млади момко, информацията от теста е любопитна и ... нищо повече, пък и е временна - утре друг ще води, а "последните ще станат първи". И аз ги поразглеждам понякога, но можеш да си сигурен, че нито една класация няма да те предпази в критичен момент.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В този сайт Касперски 2010 е на 2-ро място. (закоето се радвам!)Искам да питам дали има разлика ако съм с 2009.Смисъл дали ако съм с 2009 % няма да е по-малък ?Или 2009 и 2010 са с 96%?Или само 2010, а 2009 да е с по-малко проценти? :huh:

на тестовете версия 2009 беше с по-малък резултат, но и с доста по-малко на брой модули. при все че е излезнала по-нова версия се предполага, че ще е по-добра от старата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на тестовете версия 2009 беше с по-малък резултат, но и с доста по-малко на брой модули. при все че е излезнала по-нова версия се предполага, че ще е по-добра от старата.

И не само,една от причините е в подобренията в модулите.

Urgent Detection System - спира внезапно възникнали заплахи -Подобрено

Ново поколение проактивна защита от нови и неизвестни атаки- Подобрено

Базова защита срещу кражба на идентичност -Подобрено

Блокиране на програми при забелязване на опасно поведение -Подобрено

Защита срещу завладяване на компютъра-Подобрено

Осигурява безопасност за парите и идентичността- Подобрено

Паролите се въвеждат посредством виртуална клавиатура -Подобрено

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Млади момко, информацията от теста е любопитна и ... нищо повече, пък и е временна - утре друг ще води, а "последните ще станат първи". И аз ги поразглеждам понякога, но можеш да си сигурен, че нито една класация няма да те предпази в критичен момент.

Тази класация е супер смешна-след като Авирата е под 2 и дори не се препоръчва-Лично аз от 5 години ползвам и съм си платил пълната версия за 3 години и с необходимите настройки и действия защитава на 99.9%-Само да вметна,че новата версия 2009 върви по-добре на Виста,а за XP е една от най-леките.

http://www.anti-malware-reviews.com/?tag=/pcsl -Това ви се вижда доста по правдоподобно...не самото защото НОД32 липсва biggrin.gif

Редактирано от bra74eda (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване