Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ползвате ли Wi-Fi?  

1075 гласували потребители

1. 1. Ползвате ли Wi-Fi?

• Да,често
      791
    • Да,рядко
      127
    • Не ползвам
      105
    • Какво е Wi-Fi?
      38

Препоръчан отговор

Погледнах, но нищо не ми помогна няма туториал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами сега да,но преди пак бях свързан към този същия прутер,скойто съм сега и това триъгълниче си го имаше,а сега го няма.Както казах бях правил някакви ръчни настройки и не знам бях го махнал,на Default Gateway имах две IP-та,зададох на автоматично настроване на IP и остана една,но не мога да си влазя в рутера не зарежда,преди малко пак направи този приблем с триъгълника и трябваше да натисна  "Отстраняване на проблеми".Ето какно дава,аз бях камил тази снимка,но нещо не работеше линка.

http://prikachi.com/images/726/7002726w.jpg

Ами честно казано много се обърках вече. Кое къде си пипал не знам, ама го върни към стандартна настройка.

Погледнах, но нищо не ми помогна няма туториал

Какъв фърмуер си свалил ? DD-WRT или OpenWrt. Това го казах просто като предложение, а не че е задължително да го правиш защото си има риск да останеш с една кутия и стърчаща от нея антена буквално. Ако не разбираш, не пипай най-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DD-WRT

нали за това има туториали ;д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами честно казано много се обърках вече. Кое къде си пипал не знам, ама го върни към стандартна настройка.

Какъв фърмуер си свалил ? DD-WRT или OpenWrt. Това го казах просто като предложение, а не че е задължително да го правиш защото си има риск да останеш с една кутия и стърчаща от нея антена буквално. Ако не разбираш, не пипай най-добре.

Четох някъде,че да се оправи този проблем с триъгълника трябва да се настроят ръчно IP-тата и пробвах.Към Networx вчера след тези пипания нямах изобщо интернет,и сега съм на Vivacom и мам без този триъгълник,но както ви казах не мога да си вляза в рутера и преди малко пак се появи триъгълника и "Отстраняване на проблеми".Не знам защо прави така,но много ме дразни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DD-WRT

нали за това има туториали ;д

http://www.youtube.com/watch?v=O_gJrT8IHQM

Ама внимавай много, и гледай версията да е точно за този маршрутизатор.

ПС: твоята ревизия е A, а не B както е показано в клипа, но начина е същия.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако объркам нещо ? ко става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако объркам нещо ? ко става

има риск да останеш с една кутия и стърчаща от нея антена буквално

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз нямам такава опция за ъпдейт на фърмуер

Как да го ъпдейтна, като нямам тази опция за ъпдейта....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четох някъде,че да се оправи този проблем с триъгълника трябва да се настроят ръчно IP-тата и пробвах.Към Networx вчера след тези пипания нямах изобщо интернет,и сега съм на Vivacom и мам без този триъгълник,но както ви казах не мога да си вляза в рутера и преди малко пак се появи триъгълника и "Отстраняване на проблеми".Не знам защо прави така,но много ме дразни.

Върни си настройките по подразбиране на картата както ти казах в предния пост. Това с триъгълничето си е често срещан проблем вече сигурно за стотен път го казвам.

Ревизията ти сигурно е някаква модифицирана. Щом нямаш опция, оставаш с фабричния фирм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да го ъпдейтна, като нямам тази опция за ъпдейта....

Как да няма,нали там пише "Firmware Upgrade".Там трябва да се избере файла,но мисля,че няма ревизия A1 във официалния сайт,поне аз не я намирам

Върни си настройките по подразбиране на картата както ти казах в предния пост. Това с триъгълничето си е често срещан проблем вече сигурно за стотен път го казвам.

Ревизията ти сигурно е някаква модифицирана. Щом нямаш опция, оставаш с фабричния фирм.

Ако триъгълника стоеше и постянно имаше интернет можех да преглътна проблема,но от време на ми исписва "Ограничен достъп" и интернетът прекъсва,трябва да прекъсвам и да се свързвам наново и минавам през "Отстраняване на проблеми".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може ли да си го оправя??

Не аз съм на Вх така пише при мен тази снимка не е моя аз нямам опция за ъпгрейд на файфвайма 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да няма,нали там пише "Firmware Upgrade".Там трябва да се избере файла,но мисля,че няма ревизия A1 във официалния сайт,поне аз не я намирам

Това е някаква снимка от нета сигурно. :)

Ако триъгълника стоеше и постянно имаше интернет можех да преглътна проблема,но от време на ми исписва "Ограничен достъп" и интернетът прекъсва,трябва да прекъсвам и да се свързвам наново и минавам през "Отстраняване на проблеми".

Това се получава при проблем с dns сървърите. Пробвай с един ipconfig /flushdns когато се появи проблема.

Не може ли да си го оправя??

Не аз съм на Вх така пише при мен тази снимка не е моя аз нямам опция за ъпгрейд на файфвайма 

Не, не можеш. Фирма ти е някаква къстъм версия която е заключена от производителя. Нормално е при по-евтините модели или пък ако си го взел от доставчика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОМГ  :shock11: О боже защо бе...  :no-no: Имам един рутер друг у къщи дали ще стане? марката е ..Trendnet tew-432DRP

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това се получава при проблем с dns сървърите. Пробвай с един ipconfig /flushdns когато се появи проблема.

Значи като се появи проблеми правя това,а после да рестрартирам ли безжичния адаптер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи като се появи проблеми правя това,а после да рестрартирам ли безжичния адаптер?

Не е задължително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е задължително.

Да направя ли това сега или трябва задължително като се появи проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да направя ли това сега или трябва задължително като се появи проблема?

Когато се появи проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доре,но защо не мога да си вляза в рутера?

Защото си пипал по настройките на LAN картата. Нали това ти обяснявам до сега - върни ги по подразбиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото си пипал по настройките на LAN картата. Нали това ти обяснявам до сега - върни ги по подразбиране.

Разбрах,но как да го напрвя това нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбрах,но как да го напрвя това нещо?

Ами върни настройките които си променял. Аз няма как да знам кое конкретно си пипал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами върни настройките които си променял. Аз няма как да знам кое конкретно си пипал.

Е нали споделих снимка.Ето тези неща съм пипал,не само ограденото.

http://prikachi.com/images/508/7009508Z.jpg

Редактирано от koko_ronaldo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Trendnet tew-432DRP мога ли да си го инсталирам този рутер? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е нали споделих снимка.Ето тези неща съм пипал,не само ограденото.

http://prikachi.com/images/508/7009508Z.jpg

Ресетни маршрутизатора, за да си върне фабричните настройки.

Trendnet tew-432DRP мога ли да си го инсталирам този рутер? 

В какъв смисъл ? Да му сложиш DD-WRT ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...